logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Zegary, wskaźniki do skrzyni A4LD

Zegary, wskaźniki do skrzyni A4LD

Oto pewnego rodzaju rozwiązanie problemu, dość radykalne ale pewne w działaniu zakładając, że mam również założony oryginalnie współpracujący z A4LD most, a mam.

Zdjęcie pierwsze przedstawia zestaw z wstawionymi napędami prędkościomierza i obrotka od Scorpio w tym wypadku cosworth:



Tutaj zbliżenia na mechanizmy:




Oraz inne podejście do szkiełek kontrolek. Z racji montażu ABS i tempomatu postanowiłem wywalić kontrolki migaczy na kożyść kontrolki ABS i tempomatu właśnie. Ponadto pola świecące nie są "jawne" i ujawniają swe znaczenie dopiero podczas świecenia.



Podłączenia elektryczne opierają się o oryginalną złączkę oraz jedną dodaną. Wskazówki będą oryginalne.
Tarczki leżą jeszcze w drukarni, robione sitodrukiem.

To jeden ze sposobów. Jak macie inne to wrzucajcie.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-27 23:04:12 /


radykalny ale ok - nie mogę sie doczekać aby zobaczyć tą Grandzie

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-28 00:23:06 /


a jak to tak bez kontrolek migaczy:)) wogóle ich nie będzie??

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-28 08:20:29 /


Myślę, że będą na tarczce prędka i obrotka ale światłowód będzie potrzebny bo miejsca mało.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 10:10:26 /


mozna obejść się bez swiatlowodów.Ja proponuję diody led smd (jeśli masz lutownicę i szkło powiększające to dasz radę)

gallio / 2008-02-28 12:49:38 /


Ładne i to bardzo!! Czy ktoś z forum był by w stanie coś takiego zrobić dla mnie ?? oczywiście za kase;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 14:12:37 /


zapek, zrób całą swoją wydumkę w formie strony, bo na forum zginie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-02 13:30:37 /