logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Pan Zenek [']

Pan Zenek [']

Dzis odszedl Pan Zenek.

Grzebal w transformatorze, zeby ukrasc kable. Niestety padal deszcz.

Brak nam bedzie pana Zenka. Byl bardzo znany w swiatku motoryzacyjnym: jezdzil po wsi maluchem bez dachu (bo sprzedal go na zlom), a jego technika brania zakretow byla legendarna (zawsze bokiem i zawsze do rowu).

Mial tez epizod z Capri: widzial je w "Hydrozagadce". Ale do konca zycia myslal, ze to Mustang.

[']

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 02:08:36 /


trafiłeś w dziesiątkę z tym wątkiem :)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 06:40:38 /


[']

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 06:57:07 /


niech zgnije w powoju

% %
\#######/

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 07:09:17 /


Pamięć o Nim nie zaginie w naszych sercach ..<raca>

cortinas !G.O.P! / 2008-03-05 07:28:57 /


To jest niedopuszczalne!! Teraz zginął Pan Zenek, ale jutro to może być czyjeś dziecko! Zakład energetyczny powinien zabezpieczyć jakoś przewody!!! Nie może być tak, że ktoś kto wchodzi w deszczu na słup, pada porażony prądem!! A gdyby uciekał przed psem??!! Ten kraj jest chory!! tak, właśnie. o!

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 07:51:26 /


Ugly, dokładnie taka sytuacja wywołała swojego czasu zamieszki we Francji :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 09:24:03 /


:-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 09:37:24 /


STOP PIRATOM TRANSFORMATOROWYM!
Gdyby pan Zenek nie byl taki znany nikt by sie nie przejal jego smiercia...

mlsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 10:38:21 /


Wprowadzić ogólnokrajowy zakaz padania deszczu!!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 11:18:57 /


No pech jak nie wiem. Z tym deszczem to fakt, powinni zabronić!

radzieckii / 2008-03-05 11:52:08 /


Cichymtransformatorograbieżcommówimynie. Ale chylę głowe.

Michał.. / 2008-03-05 12:17:36 /


Nie wiem, co jest w tym śmiesznego. Czy wypada się naśmiewać z człowieka, który jest tak zdegenerowany, że zrobi wszystko, aby tylko zdobyć kasę na dynx czy alpage? Albo po prostu, nie odnalazł się w nowym wspaniałym ustroju, i nie ma pracy? A może, pan Zenek chciał kupić dzieciakowi buty, zeszyty do szkoły, czy może w końcu zlikwidować grzyba w mieszkaniu, i pomalować pokój małej?

Życzę wam dowcipnisie, abyście chociaż raz w życiu doświadczyli biedy i upadku, może wówczas zrozumiecie, że to w ogóle nie jest śmieszne. Wydaje się wam, że jesteście lepsi?

Żenujący post, dodatkowo wykpiwający inne posty dotyczące odejścia ojca jednego z kolegów czy znanych osób. Pomyślany jako satyra, obraża tę stronę i użytkowników. Wstyd mi po prostu za was.

Wnoszę o usunięcie.

rypswyps / 2008-03-05 13:08:16 /


rypswyps: pan Zenek może iść do pracy (Pe Er A Ce Y)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 13:13:51 /


teraz to nie bardzo bo "jusz iz ded"
ale mogl isc wczesniej.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 13:26:13 /


Wiesz, jakbyś nie wiedział,to z tą pracą nie jest tak łatwo.

rypswyps / 2008-03-05 13:33:48 /


jakbym niewiedzial, zamierzam sie zwolnic, to sie dowiem. ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 13:43:53 /


Hm... mi się wydaje rypswyps że nie zrozumiałeś wątku/a. Sam się z biedy nie naśmiewam ale tu chyba o co innego chodzi. Nie unoś się bo nie ma potrzeby :)

Michał.. / 2008-03-05 13:46:54 /


A i jeszcze jedno nikt się nie naśmiewa ze śmierci kogoś komu ktoś z bliskich odszedł.

Michał.. / 2008-03-05 13:50:21 /


pracy jest w pip, jak chce to znajdzie. A że ktoś boi sie wyjechać do innego miasta za pracą to już jego problem. W gdańsku bezrobocie to 4% czyli chyba małe. Kumpela wciągu jednego dnia znalazła prace za te 1000zł miesięcznie. Zawsze lepsze to niż kraść albo nie pracować wogóle.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 13:53:06 /


Panowie Pan Zenek nie musiał pracować bo mu kochana nasza ojczyzna dawała rodzinne na czwóreczkę dzieci, do tego zapomoga comiesięczna na konkubinę Pana Zenka z MOPS-u i juz mamy ładną sumkę, czynszu nie warto płacić bo i tak w naszym kochanym kraju nie można nikogo na bruk wywalić, a prąd? można z klatki pociągnąć, gaz? woda? komu to potrzebne;) a te przewody?? to zwykła pazerność;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 14:16:41 /


ludzie w tym watku nie chodzi o zadna prace czy jej brak.
watek gruby jest, to fakt, ale sluszny.

tu jest wyraznie o tym, ze jak kolo lamie wszystkie przepisy i dla przykladu wyperd... przy 800km/h w slup to chore spoleczenstwo biadoli, ze slupy trzeba zakopac pod ziemie bo stanowia zagrozenie...

Kriss_MustangII / 2008-03-05 14:19:45 /


Nareszcie ktoś to powiedział :)

A pan Zenek ? .. Wybaczcie znam takich jak "pan zenek" ( celowo z małej ) mieszkają wokół mnie dziesiątki takich , codziennie są na piwie u mnie w sklepie , nigdzie nie robią , i biadolą ze nie ma roboty kiedy mu powiedziałem pozbieraj papierki i posprzątaj mi podwórko za 5zł/h to mnie wyśmiał.. nie wspomnę że roboty jest od .ch.. i jeszcze troche ale dla nich 700zł to za mało ! Bo nie będa sobie rąk pracą brudzić :) Wiec nie wciskajcie mi tu że bezrobocie w Polsce .
Na poparcie swoich słów dodam że pracuję na poczcie na umowe zlecenie za ok 800zł bo mi się chce. Mógłbym siedzieć na dupie brać zasiłki kraść prąd kombinować i żyć z dnia na dzień.
Pozdrawiam wszystkich tych którzy bronią zaplutych zenków , pijaczków , nierobów i złodzei.
Niech im ziemia lekka będzie.

cortinas !G.O.P! / 2008-03-05 15:32:31 /


i znowu wątek robi się nie na temat...:)

paras / 2008-03-05 16:13:10 /


sorki poniosło mnie :)
zrobie mu taki ładny zniczyk za to :)albo trzy ...
<iii><iii><iii>

cortinas !G.O.P! / 2008-03-05 16:17:23 /


Pan zenek był wyposzczony bo go żadna kobieta nie chciała. Każdy w takiej sytuacji zrobił by to samo żeby choć trochę go popieścić.

Michał.. / 2008-03-05 17:15:11 /


Co do tej pracy i bezrobocia to w mojej najbliższej okolicy jest wiele osób które sie nie kalają pracą. Skubańcy nie pracują tylko kradną co się da i biorą zasiłki ile sie da. Ale to jeszcze pikuś ostatnio taki donpedro mówił właścicielce osiedlowego sklepu że im jest jej żal bo musi pracować i ma obowiązki. A oni jak chcą spac to śpią jak chcą pic to piją kilka dni i jak to powiedział są wolni. Taryfami się częściej wożą niż ja fordem, rano ide do pracy to gość siedzi z butelka w łapie i pije wracam z pracy to leży a obok niego 3 puste butelki. Człowiek zapie... a ile się da żeby zapłacić rachunki, podatki po to żeby taki nierób miał za co kupić wiśniówkę. Osobiście mi to nie przeszkadza jak chce niech się zachla ale czemu za nasze pieniądze. Sorki troszkę mnie poniosło ale jak sie to widzi codziennie to szlak bierze .

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 20:41:05 /


A mnie to ryba :)

Michał.. / 2008-03-05 22:00:19 /


Inaczej, mam to w głębi... :)

Michał.. / 2008-03-05 22:00:53 /


a u mnie w okolicy połowa takich panów zenków sie albo zapila albo powyzabijała przy libacji i jest spokojniej...

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 23:20:36 /


"A pan Zenek ? .. Wybaczcie znam takich jak "pan zenek" ( celowo z małej ) mieszkają wokół mnie dziesiątki takich , codziennie są na piwie u mnie w sklepie , nigdzie nie robią , i biadolą ze nie ma roboty kiedy mu powiedziałem pozbieraj papierki i posprzątaj mi podwórko za 5zł/h to mnie wyśmiał.. nie wspomnę że roboty jest od .ch.. i jeszcze troche ale dla nich 700zł to za mało ! Bo nie będa sobie rąk pracą brudzić :) Wiec nie wciskajcie mi tu że bezrobocie w Polsce .
Na poparcie swoich słów dodam że pracuję na poczcie na umowe zlecenie za ok 800zł bo mi się chce. Mógłbym siedzieć na dupie brać zasiłki kraść prąd kombinować i żyć z dnia na dzień.
Pozdrawiam wszystkich tych którzy bronią zaplutych zenków , pijaczków , nierobów i złodzei.
Niech im ziemia lekka będzie."

Rany, co za stereotypowe, neoliberalne pierdoły. Jak nie dostrzegasz tego, to napiszę może jak stereotypowo odpisałbym pracownikowi poczty, motywowany stereotypem tego, jak polska poczta pracuje.

Weź się bucu do roboty, a nie pisz na forum, bo przesyłki mają po miesiąc opóźnienia, rozwalacie paczki, kradniecie listowe, priorytet idzie dwa tygodnie!!! I jeszcze wam się w dupach przewraca, strajkować co i rusz chcecie!!!

To jest właśnie stereotyp. Taki sam jak to, co wypisujesz. Kierując się dalej logiką neoliberała, winienem Cię opierdolić - co się żalisz, zmień pracę, bądź kreatywny, a nie płacz nam tutaj. Łatwo było by Ci zmienić pracę? Może się zastanów, że dla tych bogatszych, ty też jesteś zwykłym śmieciem, bo zarabiasz 800 złotych, i nie stać Cię na więcej.
Gnoi Cię ktoś w pracy, wyżej postawieni patrzą z pogardą - ty też musisz sobie więc znaleźć kogoś, od kogo możesz być lepszy, do kogo możesz się odnieść z pogardą...

rypswyps / 2008-03-05 23:33:04 /


Ryps uzupełnij profil bo jakbym się gdzieś kiedyś kręcił w krakowie to nawet nie mam telefonu jakbym potrzebował jakiejś pomocy :)
Tak jakoś anonimowo :)

Michał.. / 2008-03-05 23:51:30 /


A z tym stereotypem to niestety trochę racja.

Michał.. / 2008-03-05 23:53:22 /


Rany, no przepraszam że uraziłem czyjeś uczucia. Ale widać inaczej pierwszy post odebrałem. Mi wydawało się że nie nabijamy się z pana Zenka i jego czarnej profesji, a z ostatnio modnego na forum tworzenia takich wątków, oraz z rozgrzeszania w mediach osób znanych i sławnych za wyniki ich głupoty... Ale mam wyobraźnię wybujałą...

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 07:35:44 /


O ile dobrze zrozumiałem, wątek tyczy sie KONKRETNE niejakiego Pana Zenka, a nie całej klasy nierobotniczej. O ile nic nierobienie nie jest takie szkodliwe, o tyle kradzierz już jest! Koleś szkodził nie tylko sobie ale i okolicznemu społeczeństwu.
Można powiedzieć że go pokarało. Mógł przecież zbierać złom po domach, wcześniej sie pytając.

Nie wiem dlaczego przeszliście zaraz na stereotypy i obrażacie całe grupy społeczne

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 09:00:20 /


No ale właśnie to jechanie na bezrobotnych i naśmiewanie się z biedy jest jechaniem na grupy społeczne. Naprawdę, nie wiadomo, dlaczego taka osoba to robi - są różne sprawy w życiu, na ulicy można skończyć z rozmaitych powodów - są i osoby bardzo wykształcone, które z dnia na dzień straciły pracę, rodzinę, mieszkanie. Zwykłe rozstanie z dziewczyną, i może się cały świat zawalić....

Co do tych pajaców - bo powiem szczerze, Zientarski to jest dla mnie pajac, podobnie ten jego kolega, który paradował w programie zupełnie z innej bajki symbolami, np z krzyżami żelaznymi, samemu wyglądając jak jakiś .... dobra pominę jak co - których stać no rozbijanie się Ferrari, i robią tak debilne rzeczy, nie wiem, w drodze do agencji czy po działkę śniegu - to ok, ale zauważ, że jakiś czas temu kolega zamieścił podobny post o śmierci swego ojca.

rypswyps / 2008-03-06 09:20:05 /


jest raczej znaczaca roznica miedzy smiercia Ojca czy kogos komu zawdzieczamy wiele, kogos znanego a hipotetyczna smiercia zlodzieja czy wypadkiem debila w furze za kupe kasy.
postu o smierci Ojca nikt nie negowal. OIDP. pozostale mozna bylo sobie darowac.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 09:45:01 /


Ryps nie mam kasy na remont mojego forda ani na OC. Kraść nie umiem, więc może mnie wspomożesz materialnie?

radzieckii / 2008-03-06 10:51:13 /


A do czego to niby piszesz?

rypswyps / 2008-03-06 12:06:14 /


PIszę, że mam roszczeniową postawę i chcę pieniędzy. Jestem człowiekiem mało zaradnym życiowo i nic na to nie poradzę, dlatego czekam na pomoc...

radzieckii / 2008-03-06 12:35:13 /


Ale dlaczego ja ?

rypswyps / 2008-03-06 13:07:49 /


ja tez jestem mało zaradny i wogole doła mam przez sprawy osobiste i ja tez bym chcial pieniądze

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 13:21:03 /


Ja nie mam co robić z pieniędzmi, walają mie się te papierki za szafą pod stołem i jeszcze sprzątać je muszę i wogóle tyle kasy to jakaś wtopa :/

Michał.. / 2008-03-06 14:41:40 /


Staram się Rypsie zgłębić jakoś to co napisałeś ale nie potrafię...
- czy ja mówiłem o bezrobotnych którzy nie piją i przypadkowo stali sie biedni ?
-o rodzinach wielodzietnych , ubóstwie itp. ( jednak czystych i zadbanych )

NIE ! mówiłem tylko i wyłącznie i ludziach którzy z wyboru są bezrobotni ( dałem tam nawet przykład ) na dodatek dolewają sobie w gardło cokolwiek im wpadnie w łapki i kradną zwyczajnie.
Bezrobotni jako grupa społeczna też może być podzielona ale Ty który przecież nie jesteś bucem :) to wiesz prawda ? ;>

Jeśli chodzi o Pocztę Polską to reklamacje ..............ale nie do mnie ;)

cortinas !G.O.P! / 2008-03-06 14:52:16 /


MichalOmega: chetnie pomoge ci posprzatac, nawet czesc moge wywiesc jak bedzie przeszkadzac.
a poza tym chcialbym zeby ktos mi napisal prace moja nieszczesna licencjacka :/

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 14:56:29 /


Ty mi nie masz pomagać Ty masz sprzątać :D:D:D:D 5 zeta .. no może premia się znajdzie :) --> piwo :) powiedz mi jeszcze o czym jest praca :)

cortinas !G.O.P! / 2008-03-06 15:19:38 /


Nie ma to jak ludzką tragedię zamieniać w żart...do tego jeszcze mało śmieszny. I nie próbuj mówić że tak nie jest bo aluzja chyba dla każdego jest oczywista...tak btw: gratuluje znajomych ze światka motoryzacyjnego. ['] Współczucie z powodu Twojej niepowetowanej straty.

cubestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 16:53:17 /


dajcie czasem na luz,bo aż żal to czytać...przecież jesteśmy dorośli...(w większości)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 22:00:50 /