logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » A czemu by nie ?

A czemu by nie ?

umieścić zdjęcia w kontaktach (co prawda jeszcze mnie tam nie ma), krótkiego opisu kto zacz? Przecież nie musimy być anonimowi. Jestem nowy, i wchodząc na tę stronę zastanawiałem się kogo tu spotkam, mechaników po 50-tce, czy młodych zapaleńców przed 20-stką. Michał Konieczny w ustawieniach konta umożliwia przesłanie zdjęcia. Myślę, że nie musi to być format paszportowy. Co Wy na to? Wygłupiłem się ?

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-01 20:15:05 /


Mam nadzieję że nie szukasz w ten sposób chłopaka ? :)
A może Ci jeszcze wymiary podać ? :))

Myślę że to dobry pomysł bo przynajmniej rozpoznamy się na zlotach bez problemu.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 20:48:18 /


witamy nowego
wydaje mi sie ze nie spotkasz tu mechanikow po 50-tce, przynajmniej tacy sie tutaj nie ujawniaja, co nie znaczy ze nie sa mile widziani, milo by bylo gdyby milosnicy Capri w powazniejszym wieku sie ujawnili, jesli tacy istnieja
Srednia wieku jest kolo 20-tki
Ja mam 24 lata, a zdjecia sa czesto w dziale my i nasze samochody

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 21:15:33 /


Jeśli mógłbyś to poproszę o wym. biust, talia itp...
To żart.
Sam mam trzydzieści lat i w najbliższym czasie, przy okazji sesji fotograficznej z remontu podrzucę coś o sobie.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-01 21:44:08 /


Tak przy okazji, jak zmontowałem mechanizm do dołączania zdjęć do ogłoszeń, podłączyłem go również do kont, żeby można było załadować swoje zdjęcie. Właśnie w takim celu, jak piszesz. Dla dobrego przykładu nawet jakieś swoje zdjęcie władowałem. I właśnie lada moment miałem o tym napisać, a tu łup i byłeś szybszy. Tak więc niniejszym zachęcam do wrzucenia swoich zdjęć.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 22:55:52 /