logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » glowice z 2,8 do 2,3

glowice z 2,8 do 2,3

Pytanko!
Czy glowice z Silnika od Scorpio 2,8 i.(bez hydraulicznych zaworow oczywiscie) beda bez problemu pasowaly do 2,3 gaznikowego zwyklego?Czy kanaly wodne beda pasowaly, kolektor ssacy czy zalozy z ganikiem...itp...itd. A no i pytanko czy glowice z 2.8 Scorpio maja utwardzane gniazda zaworowe(do bezolowiowki przystosowane?)
Z gory dzieki i prosze o precyzyjne odpowiedzi

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-02 17:05:22 /


milion razy to bylo, ale powiem ze nie pasuja! pozatym nie mow o takich rzeczach bo wlasciciele 2.8 Cie zlinczuja ;-) Ja chetnie odkupie od Ciebie, a Ty kupisz sobie do 2.3 za te kase (moze nawet na 2 komplety Ci starczy bo silnikow i glowic 2.3 jest jak przyslowiowych psow)

Mysza liil (EM) / 2003-09-02 20:49:48 /


nawet jakby pasowaly to sie zastanow, maja duzo wieksza komore spalania, mialbys sprezanie jak w silniku ktory przejechal 800tys km albo gorsze, moglby nawet przez to nie chciec pracowac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-02 21:20:31 /


Sorry...ja nie sledze na bierzaco forum...:/jestem "dochodzący":). Ale sluchajcie- n8ie chodzi mi o to, ze mam zrypane glowice-nie- one są dobre tylko chcialbym kupic takowe z utwardzanymi gniazdami!!!Wiem, ze mozna wstawic gniazda utwardzane, ale nie chce mi sie przy tym latac-duzo... . Nie mam tych glowic do 2,8 tylko moge kupic takowe ale w takim razie nic z tego nie wyjdzie...:/ I sorry ze moja mala nieuwage...

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-02 21:24:41 /