logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Demontaż listew bocznych MKIII.

Demontaż listew bocznych MKIII.

Witam serdecznie wszystkich.
Właśnie zabrałem się za rozbiórkę mojego MKIII. Mam małe pytanie, szukałem w archiwum, ale nic nie znalazłem, może pytanie zbyt proste, ale zadam, jak demontować listwy boczne (na drzwiach), czy jest szansa demontażu bez uszkodzenia tych plastikowych zaczepów? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-03 10:55:53 /


zapinki te są mocowane nitami i nie są plastykowe tylko blaszane, musisz po prostu je podważyć i odczepić a jak się złamią to odezwij sie do camaro :)

starrsky / 2003-09-03 11:17:59 /


szansa jest ale bardzo mala
te klipsy twardnieja po paru latach i nawet jak mialem listwe w reku to nie moglem wyciagnac wiekszosci klipsow z szyny bo pekaly
zeby zdjac z drzwi trzeba sie jeszcze bardziej nameczyc, szczegolnie jesli trzeba uwazac na lakier
mam takie nowe wiec nie musisz sie specjalnie przejmowac, mam tez do nich specjalne nity jesli wylamia sie oryginalne zaczepy w drzwiach

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-03 11:21:29 /


mala rozbieznosc
ja pisalem o tych czarnych miekkich listwach w polowie wysokosci drzwi mocowanych na plastikowe klipsy
starrsky pisze o tych aluminiowych listwach na drzwiach tuz pod szyba i one sa mocowane na metalowe klipsy ktore tez mam

PS sorry ze tutaj ale w temacie wiele osob pytalo sie mnie o metalowe klipsy listew tylnych/bocznych szyb, juz tez je mam

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-03 11:28:40 /


Camaro nie chwal sie tak :-))

Ps. joke :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-03 11:59:13 /


Dzieki Bartek, wlasnie o te listwy mi chodzilo, tak wiec do zamowienia, ktore wysle, na 100% cos jeszcze dojdzie :-)

pozdrawiam i dzieki!!

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-03 17:11:21 /