logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Kupilem samochod od handlarza wszystko fajnie ale... Prosze o odpowiedz!PILNE

Kupilem samochod od handlarza wszystko fajnie ale... Prosze o odpowiedz!PILNE

Kupilem samochod od handlarza wszystko fajnie ale...

Umowa byla pisana tak ze kupielm go od wlasciciela z Niemiec wszystkie oplaty szly ok az do czasu skarbowki gdy okazalo sie -
1- ze na dowodzie widnieje nie moje nazwisko i imie(sprzedajacego)
2-data wywozu byla od 5do 9 lutego a umowa zostala spisana 13 lutego
Co mam teraz zrobic sprzedajacy wpadl na pomysl spisania nowej umowy ale problem tkwi w tym ze po 1 kobiety ze skarbowki juz mnie widzialy a po drugie i tak widnieja dane mojego sprzedajacego co mam zrobic pomozcie
tTo byl moj 1 zakup samochodu nie bylem obeznany i tak sie wkopalem jakie sa wyjscia ???? jezeli tak owe istnieja .
Dzoiekuje za odpowiedzi

NoAuthorities / 2008-03-18 21:31:23 /


Samochod byl sprowadzany z Niemiec a kupilem go w Polsce od handlarza a na umowie jest tak ze ja go sprowadzilem.

NoAuthorities / 2008-03-18 21:42:45 /


i pewno jest to stary ford....

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 21:50:03 /


wszystko fajnie ale zle ,zmien tytul ogloszenia w edycji bo nikt nie wejdzie tu ,bo nie wiaomo czego temat dotyczy

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 21:51:05 /


"kobiety ze skarbowki juz mnie widzialy "
hehehe, tym bym się akurat nie przejmował;P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-18 23:11:56 /


data wywozu w stosunku do daty sprzedazy na umowie z tego co wiem nie musi byc ta sama. Samochod mogl najpierw przekroczyc granice ( po wczesniejszym wyrejestrowaniu) i tu zostala zawarta umowa kupna sprzedazy. A to ze w umowie kupna sprzedazy nie ma danych handlarza tylko sprzedajacego i twoje jest sprawa dosc oczywista. Zapytaj kogos kto sie tym zajmuje na codzien, najlatwiej na komisie. Co drugi komis ciagnie samochody z dalekiego zachodu. Pogadaj z ludzmi, ktos napewno ci pomoze. Generalnie to nie jest sprawa do rozpatrywania na forum. Ktos musi ci zobaczyc w te papiery bo z twojego opisu nie do konca wiadomo o co chodzi

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-18 23:58:25 /


To nie jest dział ogłoszeń i nic sie nie da zmienić ...

Przypuszczalnie nie chodzi o żadnego Forda - a napewno nie tak starego żeby pisać na stronie więc nie będziemy się tak bawić i

Zamykamy ten teatrzyk ;-p

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 00:01:08 /


baba w skarbowce sie nie przejmuj, oni cie beda scigac jak nie zaplacisz podatku za samochod, a od kogo i kiedy go kupiles to raczej ich grzeje

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 00:01:18 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.