logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Lakierowanie laminatu - porady

Lakierowanie laminatu - porady

Witam. Szukam technologi odnośnie malowania, przygotowywania połączeń elementów z laminatu z blachą jak i samych paneli. Jakie materiały wykorzystać czy ma ktoś większe doświadczenie w tej swerze. zabieram sie właśnie za wykańczanie mojego X-packa i zbieram same sprzeczne opinie. Jedni proponują szpachle z włuuknem inni szpachle do plastików. Jak to zrobić coby zapomnień o tym na dłuższy czas. Z góry dzięki za pomocne treści.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-25 10:22:18 /


jak będę poprawiał Strangera mogę sie dowiedzieć, chyba, ze chcesz numer do stoczni i sam sie dopytasz.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-25 11:29:12 /


STICH rzuć mi ten numer na e-maila z opisem do kogo mam sie dodzwonić. z góry dzięki PZDR

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-25 21:04:40 /


Witam udzielę chętnie informacji na temat laminatów, ale potrzebuję więcej szczegółów - proponuję kontakt telefoniczny - wszystkie dane na www.szkutnia.com

pozdr JARYMI

jarymi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-21 16:57:27 /