logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Amortyzatory: Excel-G czy Gas-A-Just?

Amortyzatory: Excel-G czy Gas-A-Just?

Witam, czy moglby ktos sie wypowiedziec na temat obu tych modeli Kayaby, wiem ze kilka osob jezdzi na GasAJust ale interesuje mnie roznica pomiedzy tymi modelami, specyfikacje techniczna znam, chodzi tylko aby usztywnic charakterystyke auta a nie robic z niego gokarta.

LeFuck Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-03 12:06:34 /


Jakiś czas temu wypowiadałem się na ten temat... poszukaj trochę;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 00:45:15 /


Zgadza sie, tamten post przeczytalem jako jeden z pierwszych tylko jak on sie ma do mojej rozkminki? Tam byla raczej mowa o wyczynowych amortyzatorach:>

LeFuck Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 11:29:00 /


Ja do mojego kupiłem gas-a-just, ale więcej Ci nie powiem

lutek / 2008-04-06 16:36:31 /


Minęło trochę czasu, ma ktoś jakieś nowe doświadczenia ? Excel-g czy gas a just, jeździ ktoś na tym żeby móc porównać :] ?

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-24 21:02:13 /


jazdzilem na Exel G teraz mam gaz shocksy :> .... wez lepiej gaz shocksy

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-24 21:21:16 /


Powoli głupieje... :D Trójkąt twierdzi, że masa Transita je zniszczy, Milo, że przeciez tył Transita jest lekki. Ja ciężarów nie będę woził ale nie chcę wyrzucić szmalu, żeby wymienić je po pól roku... Może ktoś jeszcze ma jakieś rady ?

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-24 21:26:15 /


A ja dla odmiany zamieniłem KYB gas-a-just na gaz shocksy i potwierdzam zdanie Ptasiora.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-24 21:26:53 /


to ja sie wam dziwie,.Zmieniałem z gaz-shocków na seryjne gazowe motorcrafty i sie auto zaczeło lepiej prowadzić, moim zdaniem nic fajnego prócz wielostopniowej regulacji w nich niema, to zwyczajny olejowy amortyzator.
Odnośnie KYB to Excel-G jest zwykłym amortyzatorem natomiast Gaz-A-just to jednorurowa gazówka i ma byc dobra jeśli nie będzie za miękka.Jeździłem na ultraSR i to były zajebiste amortyzatory, G-A-J z autopsji nie znam ale skrót wyszedł nieciekawy :)

Endryou Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-30 21:48:45 /