logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Zmiany - informacja o nowych i zaktualizowanych stronach

Zmiany - informacja o nowych i zaktualizowanych stronach

Prace badawczo-rozwojowe trwają.
Ponieważ różnych stron z prezentacjami samochodów jest dość dużo (obecnie 111), do tego ciągle dochodzą nowe, istniejące są modyfikowane, kłopotem było dla użytkowników szukanie nowych bądź zmodyfikowanych prezentacji samochodów. Żeby zaoszczędzić poszukiwań, zrobiłem nowy mechanizm który informuje o nowych lub zaktualizowanych stronach użytkowników. Informacja ta jest wyświetlana na stronie głównej, tak jak informacje o wszystkich innych nowościach, do tego jest osobna strona listująca te nowe/zaktualizowane strony, oraz ta sama lista również znalazła miejsce na dopiero co stworzonej nowej zbiorczej liście nowości na stronie.
Tak więc z tej jednej zbiorczej strony z nowościami można teraz szybko się zorientować w absolutnie już wszystkich nowościach, oraz dotrzeć jednym kliknięciem w każde z tych miejsc.
Ponieważ to nowy mechanizm, to każdy się dowie na początku że nowych stron jest ileś tam, ale na liście nie pokażą się - bo trzeba by wyświetlić wszystkie, co nie bardzo ma sens. Lista zacznie działać dopiero od następnego sprawdzenia, bo przy pierwszym sprawdzeniu zostanie tylko zapamiętany czas tego pierwszego sprawdzenia.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 16:07:20 /


Mała zmiana: wszystkim użytkownikom ustawiłem czas ostatniego sprawdzenia nowych/zaktualizowanych stron na czas bieżący (teraz), tak więc przypierwszym sprawdzeniu będą informowani o nowych/zaktualizowanych stronach począwszy od daty i czasu tego postu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 16:26:29 /


Hmmmmm... ROZPIESZCZASZ Nas drogi Michale!!!! :-)))) Dzieki serdeczne!!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-12 18:32:10 /


super!!!

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-12 18:37:29 /


przepraszam ,że ostatnio troche podesłałem fotek i opisów, ale wreszcie się zmobilizowałem, a przez lata się uzbierało autek.prosze o wyrozumiałość :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 18:52:29 /


dzięki, dzięki!!

papajPeCeKa / 2003-09-12 19:53:24 /


Nie mam słów... Chylę czoła przed Twoim geniuszem Michale!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 00:14:04 /


thx michale napewno będzie owiele wygodniej

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 08:38:10 /


Wyświetlanie nowych stron - cudo!

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 12:36:50 /


no cóż, mogę tylko ponownie zaaprobować pomysł kolejnym :)
Skąd bierzesz pomysły?
Człowiek się przyzwyczaił już i stetryczał, a tu same bajery ;)
Tak trzymać! ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-15 11:19:13 /


stary rewelka gratulacje pomyslowosci

Michal FAZI / 2003-09-15 19:37:33 /


Co zrobić jeżeli przy zalogowaniu się na stronę są wyświetlane tylko informacje o nowych : postach na forum, komentarzach i ogłoszeniach. Od samego początku odkąd się zarejestrowałem nigdy niebyło i niema informacji o nowych stronach, zawsze jest "- nowe strony: brak". Czy ja mam coś nakopane w kompie/przeglądarce?


Police / 2004-08-06 11:14:11 /


Hmm chyba nikt nie pomoże, a ja nadal mam tak jak było czyli niepojawiają się mi informacje o nowych stronach.

Police / 2004-10-22 00:03:56 /


A zaznaczyłeś na swoim koncie opcję powiadamiania o nowych stronach?

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-22 09:14:37 /