logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » gdzie w pozku lpg???

gdzie w pozku lpg???

to pytanie glownie do poznania i oklic
gdzie i za ile lpg bo koles z ktorym ja bylem ugadany,mniej wiecej raz dziennie zmienia cene, i powoli mnie to zaczyna wku......, jeszcze gdyby zmienial w dol
ale tak serio z checia rozejrzal bym sie gdzie indziej, ale gdzie warto? tak zeby bylo w miare dobrze i jak naj teaniej???
aha i cOke nie tam gdzie ty zakladales:>>>>
ale z gory dzieki:>

bood-o / 2003-09-17 17:01:14 /


A ja mam pytanie czy nie mozesz spytac Coke na privie o to tylko zakladasz nowy watek i ruch na laczach generujesz????

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-17 18:58:03 /


a czy tylko cOke ma zalozony gaz w poznaniu?

bood-o / 2003-09-17 19:06:21 /


kolo o ktorym ci mowilem sprawia wrazenie takiego, ktory sie zna na rzeczy:) i pewnie cala instalacje tez by zalozyl, chcesz to daj znac - telefon na priva. NIGDY NIE ZAGLADAJ DO FIRMY "BARTGAZ" NA WLOSZAKOWICKIEJ, ANI DO DOMANSKIEGO!

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-17 21:42:06 /


bodo ... ja nie polecam zakładu na olsztynskiej, z tego co wiem simon zakładał i ..chyba jest zadowolony, tak ze moze simon sie wypowie.

babaloo, taki sam ruch jak ty odpowiedziami, ktore nic nie wnosza.
btw. wybor dobrej stacji moim zdaniem jest dosc wazny co by nie klac pozniej na gazownikow przy kazdej okazji... jak ja :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 00:44:03 /


ja zakładałem w AutogazSerwis na Warszawskiej i jestem b.zadowolony. Wcześniej byłem m.in. u Domańskiego, ale nie chcieli się podjąć (?).

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-18 11:12:22 /


a jesli mozna wiedziec to ile dales?

bood-o / 2003-09-18 14:52:02 /


OK moze i moje odpowiedzi nic nie wnosza wedlug Ciebie ale wez pomysl jest nas na stronie powiedzmy 300 osob i kazdy mieszka w innym punkcie Polski i kazdy zalozy nowy watek gdzie najlepszy gaz w pipidowce dolnej potem spyta sie za ile ?? czemy tak drogo???czy da sie taniej... chlopie ja co 2 dni wchodze na www.capri.pl i potrzeba czasem ok 2.5 godz na przebrniecie przez to wszystko i powiem ci ze ok 70% nie nadaje sie do czytania....
Pozdrawiam i przepraszam za kolejna odpowiedz....

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-19 17:29:19 /


ok moze i masz racje:<>
ale czy tez nie o to chodzi zeby na tym forum korzystac z wiedzy tudziez umiejetnosci innych?
jak bym nie mial watpliwosci to bym nie pytal
a jesli juz masz taka ochote to proponuje pomecz tych od:
CZESC MAM NA IMIE MARIAN, MAM ZIELONE OCZY, I BORDOWEGO MKIII:>>>>
z drogiej strony co mialem chodzic po warsztatach i pytac : dzien dobry czy pan jest dobry????, i czy nie spiepszy mi pan auta?????


ale dzieki za uwage :>>>>
nalezy pracowac nad soba:>>>>>>
pozdro

bood-o / 2003-09-19 18:57:00 /


babaloo, nie zebym sie czepiał ... ale chyba Ty pisałes cos na temat gazu w audi itp. w szczecinie
No widzisz poznan takie zadupie ze dobrego gazownika znalezc trudno, ja sam to przerabiałem kiedys, teraz załuje gazownik spartolił robote i sam musiałem dochodzic co i jak powinno byc, duza zasługa w tym ze moj caprik teraz ładnei smiga lezy własnie ludziach z capri.pl ktory powiedzieli co i jak ma byc.
Pozatym wyrazne napisał w temacie ze szuka w Poznaniu wiec z czystym sercem mozesz pominac ten temat jako nieciekawy.
Aha moze w szczecienie gaz do caprika zakłądaja wszedzie, w poznaniu nie wszedzie, a nawet jak juz zakłądaja to nie znaczy ze nie spartola.
Pozdro

Bodo, zakładaj tam gdzie simon, polecam ładnie zrobili, wkretki w gaznik, chodzi jak złoto :) heheh
Pozdro 2 ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-20 00:33:27 /