logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » W NOCY ZWYKLE SNI MI SIE COS TAKIEGO

W NOCY ZWYKLE SNI MI SIE COS TAKIEGO

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 07:38:03 /


a mi cos takiego

starrsky / 2003-09-18 08:55:19 /


Starrski,faktycznie masz probem, sypiasz sam , czy co?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 09:03:57 /


W moim poście próbowałem Tobie uzmysłowić, iż nieuzasadnone było umieszczanie nowego pytania o tak niepotrzebnej treści.Po przemyślaniu twojego kontr-ataku
dochodzę do wniosku, że osobnik płci męskiej, któremu śnią się kobiety z nutką seksapilu, jest nad wyraz normalny.Problem osobowości natomiast zaczyna się ujawniać gdy męższczyzna w sile wieku śni o częsciach silnikowych z mięciutką "poduszeczką".Pozdrawiam

starrsky / 2003-09-18 09:16:04 /


skoro pociagneliscie watek dalej to ja czasem mam nieprzyjemne sny typu:

Bartek128 / 2003-09-18 09:31:55 /


dobre ,dobre. mam twoim zdaniem zasiegnac porady u specjalisty ?
a tak na powaznie , to wnetrze komory silnika pewnego niemca od ktorego kupilem taki kolektor pod trzy gazniki /ebay/i co dalej z tym kolektorem uczynic ?
zaprawde Ci powiadam, mam slabe pojecie.ale wiem ,ze jest mi niezbednie potrzebny taki komplecik, zeby chociaz przez chwilke poscigac sie z takim np. trojkatem ,albo z Toba w MG albo na ulicy.Jak mi nie wyjdzie, to kasuje zaskorniaki i wstawiam cosswortha z rajdowki.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 09:32:43 /


ps:
to chyba jedno z mniej przyjemnych miejsc we Wloszech, fabryczne zlomowisko Ferrari ...

Bartek128 / 2003-09-18 09:34:03 /


rozumiem, ze stworzylismy tu najbardziej chaotyczny watek w calym capri.pl
jako anarchista jestem zachwycony

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 09:41:34 /


No BADBOY, przeholowałeś tym razem już konkretnie. Za te panienki 5 razy czytasz regulamin, i następnym razem będzie już mniej pobłażliwie. Masz w ogóle tendencję do zamieszczania zdjęć mało związanych z czymkolwiek, przypominam sobie np. jakieś oczy - zadbaj trochę o związek tych zdjęć z tematyką serwisu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 10:02:36 /


Pomijając problem celowosci niniejszego wątku odnosze osobiście wrażenie, że senne marzenia Starrsky'ego koncentrują się na czerwonym Triumphie TR5PI, a obecność na zdjęciu owej wsiadajacej doń damy jest jeno wynikiem braku innych zdjęć TR5 w zbiorach Autora. Swoją drogą chylę głowę w kwestii gustu - TR5 to jest to !
Załaczam więc fotkę TR5 z zewnątrz

- tym razem z inną damą, następnie wewnątrz
, a specjalnie dla damskich miłośniczek roadsterów także z wypełnieniem heteroseksualnym - i to już Starrsky'emu nie przyśni sie z pewnością :D

Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 10:10:12 /


no to można by jeszcze coś dorzucić

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 10:16:33 /


Mike przegiąłeś.... teraz to nikomu nigdy nic nie bedzie się śnić...:) bo nikt nie pójdzie spać...:))
Pozdro
Ps: To jest twoje dzieło???:)))

jagoolmk2 / 2003-09-18 10:31:33 /


Nie to nie jest moje dzieło :-))

fakt prawdziwe koszmary śnią sie o tym aucie :-))) a zwłaszcza data końca :-) już zaczynałem coś tam robić w kierunku lakiernika, ale mi sie nie podoba i trzeba będzie drzeć do żywego ..... ;-))

nie chce sie wredny przyśnić po ukończeniu

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 10:46:04 /


krk4m miales racje :))) ten gosc mi sie nie przysni :)

starrsky / 2003-09-18 11:34:45 /


Mi tam to nie przeszkadza ze co 2-3 fota to Cortina bedz to mk1 badz mk2 jak szukalem tu czegos o tym modelu jeszcze ze rok temu to nic nie bylo. A teraz Cortina heh kazdy wie o co, o co chodzi, przynajmniej wie ze to FORD A uwierzcie rooznych rzeczy juz sie o Cortinach nasluchalem
No moze Fakt, BAD:! .. Watek Cortin juz od dawna jest i w lepszym badz gorszym wydaniu :) Ale ze szczegoolowymi objasnieniami szanownego krk4m. Wiec moze wartosciowe foty koore nadsylasz i niesamowite czasem smaczki jak np:te srebrne mk3 oczywiscie FC tak troche bardziej w strone watkoow ktoore juz istnieja zeby nie bylo zbyt duzego balaganu.
NARRA&POZDRO

No i regulamin musisz nadrobic :P :))

Q_Back / 2003-09-18 11:51:04 /


BADBOY@HOT.PL wcale Ci nie potrzebne żadne kolektory i gaźniki żeby się pościgać, wystarczy poruszające się auto, przecież nie muszisz wygrać!

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 13:09:25 /


czekalem tylko kiedy sie pojawia gole babki na stronie!
w koncu sa:) bo przeciez bez tego serwis o FODZIE CAPRI bylby niekapletny, oczywiscie wszyscy strażnicy texsasu udaja ze nie widza tega i cisza...
juz nie chce mi sie nawet pisac o tym wszystkim wszyscy widza jak jest,popatrzcie na ogloszenia(np.zlot) za rok dwa zgubimy nasza idee

Hoover 3M / 2003-09-18 13:18:15 /


mike jak żeś nałożył tą felga jak ona na 5 śrub a ty tam masz 4?? :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-18 15:07:20 /


Kto mne sie znowu czepia, przeciez mnie sie snia gazniki, a nie gole laski./do czsu oczywiscie do czasu/.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 18:16:47 /


do Michala ,o przepraszam to byly moje oczy, a kto od konca lat osiemdziesiatyh zarzyna tylnonapedowe FORDY.za pomoca tych oczu badam zwykle jaki nadac takiemu pieknemu FORDOWI kieruek.wec jak to?niezwiazane z tematem ?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 18:27:59 /


Nikt się nie czepia - ani na oczy ani na laski miejsca tu zbytnio nie ma. I bardzo Cię proszę o niezamieszczanie takich zdjęć. Dla Ciebie to ulubiona anarchia, a dla mnie jednak trochę robienie tu syfu. Od pierdoł online jest chat.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 19:15:52 /


o co to nie, zadnych czatow

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 19:28:54 /


Mi osobiście nie podoba się umieszczanie zdjęć nagich panienek na stronie, bo żona się czepia, że gołe baby oglądam :)
Skończcie z tym.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-18 20:50:07 /


MOJA JUZ SIE PRZYZWYCZAILA.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-18 21:09:07 /


A modemowcy siedza i placza (a potem placa), za to ze pod kazdym tekstem ktos dorzuca fote ni z gruchy ni z pietruchy :)

Paluch / 2003-09-19 00:54:10 /


BADBOY: wszelkie apele do Ciebie "po dobroci" niestety nie skutkują. Jeszcze jedno zdjęcie bez sensu, i zablokuję Ci konto.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 01:09:19 /


szantazysta.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 06:56:41 /


BADBOY@HOT.PL jeśli chcesz się pochwalić fajnymi zdjęciami to zrób stronke i powrzucaj je.Ja napewno pooglądam, natomiast tu ich nie zamieszczaj.
pozdro

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 10:01:49 /


w tym miejscu zdjęcia nie pasują, to jasne, ale jak ktoś zrobi ciekawą stronkę z "egzemplarzami" to jak najbardziej prosze o info.
Poza tym jedyna rzecz jaka mi się śni od tygodnia to furak którego mam odebrać w przyszłym tyg., zresztą od razu się pochwalę w profilu a może i jakiegoś posta fajnego skombinuję

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 11:15:59 /


mikeB4 tak jak jagool napisal ja juz nie moge spac tylko przed oczami mam moje capri i moment otwarcia maski a tam ..... takie v8 ze sprezara auuuuuu ;P

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-20 05:11:30 /


znalazlem /w ebayu,jak zawsze/ adapter czterogardzielowego gaznika holleya do bloku fordowskiej v6,ale byla to naprawde kosztowna zabawka.V8 mozna kupic w stanach za cienkie pieniadze , i na bank daje sie wsadzic do taunusa albo capri,
tylko nie wiem co na to moj listonosz, bo ostatnio jak mi aportowal spora chlodnice, to tak kiepsko wygladal, ze dalem mu chyba z 5 zeta.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-20 07:38:39 /