logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » wspomaganie w capri (kołyska)

wspomaganie w capri (kołyska)

Czy kołyska w capri 3 gdzie nie ma wspomagania jest taka sama jak w capri ze wspomaganiem? czy jak założę wspomaganie tam gdzie go nie było będzie ok?

nomeansno / 2008-05-13 22:10:40 /


wydaje mi sie że nie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-13 22:17:35 /


są różne belki , jak zmienisz belkę, musisz jeszcze zmienić łapy do silnika

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-13 22:29:36 /


A jak masz v6 i zmieniał będziesz łapy silnika na takie pod wspomaganie, to te zwykłe już nie będą Ci potrzebne i wtedy możesz mi je sprzedac :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-13 22:43:16 /


Łapy? Dlaczego? Aha i czy to prawda, że jak założę magiel od wspomy ale faktycznie wspomy nie będę miał, to zmaleje zakres kręcenia kółkiem od oporu do oporu?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-20 00:36:11 /


Jak założysz magiel ze wspomaganiem i nie podłączysz to nie ukręcisz kierownicą.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-20 08:20:13 /


ukręcisz ukręcisz - ja tak mam i da się jeździć - ostatnio podłączyłem pompę, zalałem płynem i kiedy uruchomiłem silnik koła momentalnie skręciły mi w lewo i naprawde mega trudno to było w prawo odkręcić ale o dziwo żadnych wycieków.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-20 08:28:23 /


Ja prawie rok jeździłem ze zdjętym paskiem od wspomy i na gumach 195 nie było aż takiej tragiedii, aczkolwiek jak już naprawiłem wspomaganie to przez jakieś 2 miesiące miałem podczas kręcenia kółkiem wrażenie, że mam auto podniesione do góry i koła sobie wiszą w powietrzu :).
Co do zakresu kręcenia kierownicą, to zakres skrętu kół jest taki sam, ale kierownicą się mniej kręci, bo jest inne przełożenie na listwie (ale to niezależnie od tego czy podłączona pompa czy nie).

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-20 09:04:57 /