logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » felgi

felgi

czy jest jakaś mozliwość założenia felg z capri 13x7 do fiata, chodzi mi o rozstaw śrub (fiat ma 4x98), czy niema jakis przejściówek lub czegość podobnego?

szociu / 2002-06-06 06:54:42 /


Poszukaj w ogłoszeniach na portalu rajdy.hoga.pl. Widziałem tydzień temu komplety (to się nazywa "dystanse") z przejściem 98/108mm, ale kosztują prawie tyle co felgi. Mam kilka felg 7J13 i 8J13 na fiatowskie śruby do sprzedania - jakich szukasz wzorów i skąd jesteś?

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-06 13:17:31 /


jestem z jaworzna(50 km od krakowa), co do felg to potrzebował bym własnie 13x7,chetnie bym podskoczyl je obejrzec, ale jutro wyjezdzam wiec dopiero za okolo miesiac; wyslij mi swoje namiary na maila ok? szociu84@interia.pl

szociu / 2002-06-06 15:43:35 /


Dystanse moga ci dorobic w jakims zakladzie slusarskim, najlepiej zebys mial wlasny material, moga byc albo przelotowe alo ze szpilkami (zrobia ci to i to), koszt nien jest duzy bo jak dorabialismy ze znajomym do garba to wyszlo po 20 zl za sztuke (nasz material), tylko sprawdzaj od razu czy wszystko sie zgadza bo nam 2 razy spieprzyli (ale material zwocili i zrobili juz pozniej dobrze). My dorabialismy stalowe (z blachy 40mm ;-), ale na 24 mm grubosci dystans i jest ok). Aha przejscie jest z srob garbusowatych na fordowskie (dziury do przykrecenia + szpilki pod rozstaw felg fordowskich). Dajmy zarobic polskim rzemieslnikom :-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-12 21:03:15 /