logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » NIE KUPUJ - KRADZIONE !!!

NIE KUPUJ - KRADZIONE !!!

Nie wiem gdzie to umieścić, bo krew mnie nagła zalewa. Dziś w nocy z mojego ogrodu ktoś rąbnął dwa komplety alufelg BORBET z rozstawem 4x108. Stały w słupkach po 4 sztuki oparte o ścianę domu metr od drzwi wejściowych. Ktoś się nie bał i zayebał. O 2 w nocy (powrót Perany do domu) jeszcze były, o 6 rano (wyjazd zięcia na budowę) już nie.
Gdyby więc ktoś gdzieś napotkał ofertę okazyjnego nabycia takiego towaru, to proszę o natychmiastowy kontakt. Felgi są niemal identyczne zewnętrznie - plecionki szprychowe ze sporym parapetem i zakładanymi dekielkami z atrapą centralnej śruby (dekielki leżą w garażu - uchowały się).
Teraz opis:
- jeden komplet 7.5Jx16 ET30, 36 szprych, mają świeżo roztaczany pod Forda otwór centralny (był Audi) i wstawione nowe twarde gniazda pod stożkowe nakrętki.
- drugi komplet 7J15 ET23, 32 szprychy i 32 gniazda po śrubkach imitujących skręcanie z trzech części (śrubki wyjęte, leżą na biurku - felgi miały iść dziś na polerkę)
Ktoś ich musiał spłoszyć, bo komplet Minilitów 15" i 12 nowych opon do wszystkich trzech zestawów się uchowało.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-21 10:54:37 /


Nie mnie to oceniać ale czy rozważnym było zostawianie tego na podwórku, skoro wiadomo, że w PL za nic ma się prywatne posesje????

Nie mniej jednak współczuję!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-21 11:11:39 /


Dokładam fotkę tych 16" - katalogową, bo na żywca nie zdążyłem zrobić.
Tydzień temu przyszły z UK, a wczoraj odebrałem od tokarza.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-21 11:15:05 /


No to jak w moich okolicach coś się będzie działo to dam znać. Dam cynk kumplom co zajmują się wulkanizacją i felgami to może coś się dowiedzą.
Ale sądzę że to na terenie Krakowa się wyjaśni.
Wyrazy współczucia za felgi i stracone nerwy przed jakiś debili

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-21 11:15:35 /


witam
KRK 4m ,przejedz po zlomach w najblizszej okolicy (najblizszy chyba miedzy przejazdami kolejowymi) ja jakies 2 lata temu znalazlem felgi kolegi na trzech zlomach w wieliczce (zlodziej oddal felgi pojedynczo-pewnie zeby nie wbudzic podejzenia w jednym z punktow przyjeli dwie i kolesia spisali ,okazalo sie ze taki kolo niema nigdzie meldunku i cmoknij go w pedzel) ,a pora o ktorej "dźwigneli Ci ten felunek (przed 6-ta rano)pasuje jaknajbardziej do wylaniajacych sie rano "zbieraczy"
pzdr

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-21 11:37:45 /


Ośmiu felg 15-16 szerokich na 7 cali nie weźmiesz do kieszeni. Goście musieli być autem, i to vanem albo z przyczepą. Cała posesja otoczona jest automatycznie odpalanymi halogenami, więc wszystko było widać jak na dłoni.
Zginęła także spalinowa podkaszarka (długie szpejo), ale metr od nich stał migomat, leżały cztery elektryczne pompy głębinowe, trzy komplety ogumionych alumów, dość drogi silnik do motolotni i tego jakoś nie dźwignęli.
Objechałem wszystkie skupy koloru w promieniu 5-6 km, pozostałych kilkadziesiąt w Kraku obdzwoniłem obiecując nagrodę i dyskrecję. Handlarzy alufelgami także.
Suma strat nie przekroczyła 2 tysiaków, da się przeżyć, ale boli mnie co innego. Na Borbety B 7.5Jx16 4x108 polowałem 3 lata. Zapłaciłem jak za zboże, wyprostowałem, przetoczyłem otwory, dorobiłem gniazda - lada dzień miały iść na auto. A ktoś dostanie za nie na szrocie 50 albo 70 zeta. Jeśli teraz czyta te słowa, to niech się zastanowi - JA zapłacę 2 razy tyle i zapomnimy o temacie :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-21 13:19:35 /


krk wydaje mi sie że nikt nie opchnie takiego towaru 5-6 km od miejsca zniknięcia... wiec jak zależy ci na felach to daj cynk znajomym gdzieś dalej niech sie rozglądną.. a jak bym znalazł na jakims aucie to fele bym zabrał a auto spalił.. no chyba że na policje nasza kochana a pózniej spalił...Pozdr!

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-21 16:12:11 /


oczywiście sprawdzaj na Allegro,

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-21 21:41:50 /


Sprawdzę w Bielsku i okolicach

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 09:28:37 /


Może to głupio zabrzmi ale śniłeś mi się dziś KRK i mówiłeś, że fele się znalazły na jakimś skupie 25 km od Twojego domu.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 09:31:00 /


http://www.allegro.pl/item369826979_felgi_ford_audi_4x108.html

paid_in_full / 2008-05-26 09:53:16 /


Paid-in-full - wielkie dzięki, ale to nie mój komplet :-(
Miły gość przysłał fotkę środka po zdjęciu dekla i mają inne ET.
Innymi słowy zachowujemy czujność i szukamy dalej ...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-26 10:40:52 /