logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » jak zdjąć plastiki bagaznika FC mk3

jak zdjąć plastiki bagaznika FC mk3

Witam
rece mi opdaja.
Wymonotowalem kanape tył, tapicerke z boku z tyłu i odkreciłem wszystkie wkrety tego wilekiego kawalka plastiku oslaniajcego nadkole i bok bagażnika
..i za cholere nie moge tego zdjac przez mechanizm zatrzasku kanapy
jak to zdjac? trzeba jakos mechanizm zatrzasku odkrecic? a jesli tak to jak?

Z gory dzieki za pomoc

fireone / 2008-05-22 12:25:07 /


Spytaj Twoją Kochaną żonę;)

fireone / 2008-05-22 12:43:36 /


zostawic kompa na chwile ...

fireone / 2008-05-22 12:45:22 /


Nie bylem pewien, ale poszedlem do samochodu aby sie upewnic i z tego co pamietam i przed chwila zobaczylem wychodzi na to, ze po odkreceniu wszystkich srubek musisz odpowiednio przekrzywic ten plastik, aby ten cypek od odchylania spokojnie wyszedl przez otwor. Troche trzeba pokombinowac, ale powinno wyjsc.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 13:36:28 /


Trza szarpnąć ostatnio to przerabiałem...

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 13:42:21 /


Też miałem z tym kłopot ale da się :) Plastik możesz delikatnie podgiąć i wylezie. (nie wiem czy przypadkiem nie pomogło mi zdjęcie tylnych boczków tapicerowanych i tych czarnych nakładek na dżwigniach składania siedzeń)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 13:48:37 /


no dobra
dzieki chlopaki bede probowal dalej

a jak polamie to pewnie bede szukal w dziale ogloszen (oby nie)
dzieki

fireone / 2008-05-22 14:42:57 /


Odegnij część plastiku bliżej zawiasu tylnej klapy. Wtedy pociągnij plastik do góry do momentu aż otwór w plastiku minie się z wystającym elementem od mechanizmu składania kanapy. Dodatkowo pilnuj, żeby plastik nie zaczepił się rantem w miejscu pomiędzy nadkolem a oparciem tylnej kanapy (mocując się z tym wszystkim oparcie musi być złożone). Przerabiałem temat z milion razy :)
Powodzenia!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 16:28:50 /