logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » poprawki lakiernicze - cena za element w Wawie

poprawki lakiernicze - cena za element w Wawie

Z tego co się orientuję istnieje jakaś taka magiczna przeciętna cena jaką powinno się płacić "za element" u lakiernika / blacharza. Czyli, że przygotowanie jednego elementu (drzwi, maski, błotnika) powinno kosztować tyle, a tyle (średnio). Mój kolega mówił, że w Wawie jest to ok 250-300 PLN. Mówiąc o przygotowaniu mam na myśli wyklepanie wgniecenia, zaszpachlowanie dziury i pomalowanie, itd.

Czy to wszystko co powyżej napisałem to prawda ? Chodzi tak naprawdę o to, że mam parę rzeczy do zrobienia (w elementach będą to drzwi i 2 błotniki) i chciałbym mieć jakieś odniesienie cenowe.

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-27 12:06:04 /


300-400 za element bez większego rzeźbienia. Przy zepsutej blacharce ( wciągnięte blachy, zanikające kryzy) - docgodzą koszty dodatkowego "lepienia"

Śmietan / 2008-05-27 12:08:11 /


Dzięki. Ktoś ma jakieś inne doświadczenia ?

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-27 14:43:33 /


w Szczecinie za element to jest kwota 250-300zl mowa o malowaniu i ewentualnych poprawkach blacharskich wieksza rzezba = wieksze koszta do umowienia z lakiernikiem. mozna tez auto dooac do jakiegos "flachowca" kupic material we wlasnym zakresie a temu "flachowcowi" przelewem (bynajmniej nie na konto:) ale to jest opcja raczej nie polecana

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-27 15:04:52 /


znowu nie potrzebny wątek http://www.capri.pl/forum/238416#238422

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-27 15:39:54 /


Kochaś czytałem tamten wątek. On był o lakierowaniu samochodu od nowa. A mi chodzi o np. załatanie dziury w błotniku wraz z pomalowaniem niezbędnej jego części w okolicach warszawy. Inna to rzecz i takich informacji na forum nie znalazłem (co oczywiście nie znaczy, że ich nie ma).

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-27 17:37:40 /


Czesc sa magicy w Jablonnej k. Warszawy oni robia takie zeczy usuwaja drobne uszkodzenia w niskich cenach. sprobuj www.smart-plus.pl Pozdrawiam

gtx9 / 2008-12-06 13:37:54 /