logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Taunus, bezpiecznik, skrzyneczka, skrzynka bezpieczników gdzie???

Taunus, bezpiecznik, skrzyneczka, skrzynka bezpieczników gdzie???

Cześć. Taunus ma tylko jedna skrzyneczkę bezpieczników???? Ta w komorze od strony kierowcy???
Gdzie znajduje się bezpiecznik od lampki w środku i spryskiwacza szyb i klaksonu???? POMOCY PILNE

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-14 14:00:50 /


Zrobiłem zwarcie przy lampce oświetlenia wnętrza, kabelki się pospawały:(. Przestało działac wszstko co ma pra bez kluczyka w stacyjce - spryskiwacz reflektorów, zegarek na desce, oświetlenie, awaryjne. Gdzie szukać przyczyny???

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-14 14:51:14 /


w bezpiecznikach...

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-14 16:36:37 /


Cienki kabelek przy plusie akumulatora mógł się upalić. Kiedyś tak miałem w Granadzie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-14 22:13:53 /


Taunus ma tylko jedną skrzynke w komorze po deskom masz pare przekaźników nic tylko prubierka miernik i trzeba szukać gdzie zanikł obwód..

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-14 23:44:58 /


http://www.capri.pl/page/2263
poszukaj tutaj :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-15 00:12:05 /


No właśnie to mi pomogło i autor przez telefon. Bezpiecznika 1 u mnie nie było, bo blaszki sie połamały. Kabel przechodził przez skrzynkę pod deskę rozdzielczą i tam na wsuwkach był bezpiecznik nowego typu i on padł:) Dzięki gryziu za pomoc.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-15 18:05:39 /


Przemek.

a ja mam dwie skrzyneczki bezpieczników jedna przy światłach... a druga normalnie tam gdzie sie leje woda :D Najprostrzym sposobem bedzie sprawdzenie mienikiem czy jest przejscie ustawiasz "diode" na mieniku i sprawdzasz... jak cos pokazuje to jest przejscie jak nie to nie ma :D no i szukasz szukasz...! W ten sam sposób mozesz sprawdzic cewki w przekaźnikach!

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-07 05:35:31 /