logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Obnizenie dachu w Transicie.

Obnizenie dachu w Transicie.

Mam Transita 78.Plan jest taki ze ma byc totalnie naszprycowany moca.Zmiana silnika na v6 3l. itp. Miedzy innymi takze dach obciety i obnizony 7 cm.To jest pikus.Problem sie zaczyna z szybami hehe.Czy ktos wie jak sie ztym uporac?Dorabiaja gdzies nietypowe szyby do aut?

krissnr70 / 2008-06-17 18:58:24 /


jeżeli szyba jest klejona to poganiaj po zakładach szklarskich , lepsze zakłady podejmą się przycięcia na Twoją odpowiedzialność.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-17 19:01:29 /


'Totalnie naszpikowany mocą' i '3l v6' to jakby antonimy...

Mysza liil (EM) / 2008-06-18 08:30:28 /


A masz kolego odpowiednio długą rękojeść do tej motyki? :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-18 08:54:09 /


tylko nie wyrzucaj wycietych fragmentow slupkow w razie jakby trzeba bylo go przywrocic do stanu przedeksperymentowego

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 09:21:48 /


Niedawno w ogłoszeniach była nowa rama od żuka.. może na bazie tego zbuduj jakiś bolid super niski :] a biednego transita zostaw w spokoju.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-18 17:58:59 /


No taaa wiedzialem.Szkoda ze niektorzy nie moga wyjsc poza zgryzliwosci.No ale trudno ,czy zwylke "mam to w d..ie" wystarczy?No ateraz moze ktos pokusi sie o fachowy komentarz lub rade,Jak na razie pajak wydaje mi sie najbardziej kompetentnym facetem ,za co dzieki serdeczne.Poza tym wydaje mi sie ze niektorzy po prostu nie maja kasy na swoje auta i ich zlosliwosci sa tym podyktowane.Ja uwazam ze KAZDE auto przywrocone na droge (jak na razie Transit to kupa zlomu,rdzy i powgniatanych blach.)jest warte zachodu.Jeden juz jest zrobiony (FK 1000 z 1965r) Pytanie do pieniaczy-dlaczego nikt z was go nie kupil zeby go Chronic przed takimi "eksperymentatorami" jak Ja???Byl na Allegro kilka tygodni.Teraz dopiero wyglada jak samochod.I uwaga bo niektorzy moga sie zawstydzic w swoich "szlachetnych" Fordach z kosiarkami pod maska.

krissnr70 / 2008-06-18 19:48:50 /


Ja kiedyś dorabiałem szyby w firmie Pyroflex w Warszawie na Boremlowskiej - ale to były proste szyby (w Transicie akurat wszystkie boczne są proste). Znalazłem ich stronę http://pyroflex.4b.pl/ z której nie wynika bezpośrednio żeby mieli to jeszcze w ofercie, ale kiedyś robili, więc może ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-18 19:58:36 /


dzieki za namiary:)

krissnr70 / 2008-06-18 20:25:59 /