logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Co to znaczy SERVICE TEMPORARILY UNAVAILABLE?

Co to znaczy SERVICE TEMPORARILY UNAVAILABLE?

Co włączam www.capri.pl, to 3 na 4 razy pokazuje mi się taki właśnie napis i blokuje mi stronę. Blokuje mi też w czasie oglądania.Wkurzające to jest. Czy wszyscy tak mają czy tylko ja? Czy to jeden z tych zabiegów ograniczających ruch na stronie? No niech mi ktoś napisze jak to jest, bo po półtora miesiąca za granicą dużo się pozmieniało ( tak, przeczytałem już jakie zmiany, ale nic tam o tym nie pisze).

Michał Rau / 2003-10-07 22:21:11 /


serwis jest chwilowo niedostepny
nie tylko ty , wiec nie masz sie czym martwic, trzeba poczekac i sprobowac za chwile

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-07 22:25:39 /


hehe, napisalem troche ale jak chcialem wyslac to pojawilas ie ta tablica i sie skasowalo... :P
w kazdym razie mi zadko kiedy udaje sie odpalic strone tak zeby nie wyskoczyla ta tablica a jak juz mi sie uda uruchomic capri.pl to czest zamiast normalnej czcionki pojawia sie jakas niesamowicie duza... :D i tez nie wiem co to jest... :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-07 22:49:52 /


albo powybijane polskie znaki !! jakieś hieroglify zamiast nich

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-07 23:01:31 /


hieroglifow to nie mam, ale czcionka czasem sie zmienia :(
najlepiej wchodzic tak kolo 2 - 3 wtedy nie ma po 10 czy 20 osob. lacze nie jest przeciazone i ladnie strona smiga :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-07 23:09:03 /


ja juz sie ostatnio nauczylem i za kazdym razem jak cos napisze to zaznaczam, prawy klawisz i kopiuj :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-07 23:09:53 /


No dokładnie to samo robię. Już się nauczyłem:) jak kilka wywodów straciłem:). Jest to zdecydowanie spowodowane ilością ludzi korzystających z Capri.pl czyli Nas:).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-07 23:41:16 /


Ten komunikat jest dołujący i żal , że tak fajnie działajaca kiedyś strona ma takie kłopoty z otwieraniem się . Czy faktycznie kiedyś był na niej dużo mniejszy ruch ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-08 09:46:36 /


moze jakby byla platna to by lepiej latala?

Michal FAZI / 2003-10-08 22:34:47 /