logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » breloki - nowa seria

breloki - nowa seria



Skończyła się nam pierwsza partia breloków - do numeru 99. Teraz musimy zrobić nową partię, aby zaopatrzyć klubowiczów o numerach od 100. Przy okazji można zrobić dodatkowe breloki - były zapytania o duplikaty (bo się zgubił), albo żeby zamiast numeru była np. ksywka.

Każdy członek Stowarzyszenia dostaje jeden brelok bez kosztów, ale każdy dodatkowy brelok byłby już pełnopłatny. Obecnie przy szacowanej ilości do zrobienia ok. 100 sztuk koszt jednego dodatkowego breloka byłby ok. 40zł.

Tak więc jeśli ktoś chce dodatkowy brelok (więcej breloków), to proszę o zgłoszenie zapotrzebowania za pomocą emaila na adres stowarzyszenie@capri.pl, podając w treści emaila co ma być na breloku (max. 8 znaków) oraz wpłatę kasy na konto Stowarzyszenia, z tytułem wpłaty "składka - brelok".

Ostateczny termin zgłoszeń ustalamy na 12 lipca, po czym ruszamy z produkcją.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-24 20:16:05 /


Witam serdecznie :) Jak tam produkcja breloczków z numerami >100??
Pozdrawiam

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-28 19:34:51 /


W końcu jest dalsza partia breloków.

Wszyscy co nie dostali jeszcze breloka proszeni są o przysłanie mi mailem (mk@capri.pl) adresu, na który mamy wysłać brelok. W temacie maila proszę wpisać "brelok", w treści - adres i swój numer członkowski lub nick ze strony.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-09 12:59:35 /


poszedł mail ...

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-09 20:27:19 /


Ja też wysłałem.
Hura, hura - od wczoraj mam swój numer członkowski !!

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-09 22:53:11 /


jakie do 100 jak mam brelok #147 od wielu lat?
czy jesli teraz chcialbym brelok z napisem to jest platny, czy to jest ta pula obecna w ramach skladki? (ktora mam zalegla i musze uregulowac..)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-04-07 07:48:09 /


Atom , daty dają do myślenia .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-04-07 08:53:26 /


ty no masz racje;) - bardzo trafne spostrzezenie!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-04-08 08:09:03 /