logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Mały 3M spot pt: "SKUN w nowym obliczu a Hoo ciągle ten sam"

Mały 3M spot pt: "SKUN w nowym obliczu a Hoo ciągle ten sam"

Wpełni spontaniczny spot :) cóz wiecej miejsce akcji grecja po wizycie polskich "grafficiarzy" :) Na lewo mogą państwo podziwiać Fordusos Caprikosos na tle starożytnych kolumn, a na prawo Fordosos Granadaos na tle amfiteatru....

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 16:38:10 /


SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 16:39:21 /


SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 16:40:31 /


Chyba narobię sobie wrogów, ale jutro zrobię fotki trzech Fordów Capri na mojej działce. Dwa moje, jeden Karola.
Pojutrze zaproszę Karola na działkę i zrobimy spot 4 Kapci.
W weekend wpadnie Karol i Pisanek i 5 kapci będzie miało zdjęcia.

Zapomniałem dodać, że wszystkie te fotki będę sukcesywnie ładował na stronę w nowych wątkach :)

Niech ludzie wiedzą jak się w Olsztynie spotykamy. A co !!! :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 17:14:51 /


Jestem zaskoczony! Niedość że można podziwiać "wypaśne" Capri to Granada zwaliła mnie z nóg - bomba !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-16 17:23:56 /


Szajba kiedy beda te fotki? :D

Hoover 3M / 2003-10-16 17:25:22 /


Poamrudzmy wszyscy ze niepotrzebny nowy watek!
a Skunowi za to ze kupil nowe auto i z tego powodu otwozyl nowy watek spuscimy wpierd....l
w koncu czym jest kupno nowego auta

Hoover 3M / 2003-10-16 17:39:48 /


Tak dajcie mi wierd>++++
Przez 2 min nie bede oddawał :) jak przeżyje to będe bił :P
Szajba no to czekamy na te fotki :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 17:43:37 /


Szajba wiesz dobrze ze nie tylko w Olsztynie... :-)

My w Radzanowie k.Plocka tez sie spotykamy, bo mamy na wiosce 4 grandzie (Zajaca, Diabla, Myszy(moja) i Suchego - oops dzisiaj na takim spocie Suchy sprzedal fure Biglebowskiemu), ale jakbysmy mieli robic relacje z mini spotow, ktore odbywaja sie CODZIENNIE naprzemian na podworku kazdego posiadacza, to codziennie mielibysmy nowy watek z 15 zdjeciami, kazdej fury, z kazdej strony i perspektywy, np. na tle starego magazynu zbozowego, ale po co to komu? [moze moje przeslanie jest bardziej wyraziste niz Szajby...]

Skun - czy to Twoja nowa fura? Moze nie jest zlamana tak jak Taunus :-) Na zdjeciach wyglada niezle. Bardzo lubie grandzie, ale ten watek bardziej przypomina prezentacje samochodu jak relacje ze zlotu... Wystarczyly naprawde 4 zdjecia... A jak chcesz sie spotkac, to walnij watek przed spocikiem, moze wiecej furek przyjedzie...


Mysza liil (EM) / 2003-10-16 21:41:33 /


Tak Mysza to moja nowa fura nie ma zadnych przejsc Taunuso podobnych i pochodnich stan idealny, a co do umawiania sie na spoty to ten wlasnie byl niezaplanowany! Wiec trudno oczekiwac duzej ilosci osob ! poprostu jeden tel i sie spotkalismy a to ze wrzucilem to jako osobny watek to chyba nie grzech, moze to komuś przeszkadzać, ale ciekawiej jest ogladajac sobie forum, od czasu do czasu popatrzec na jakies kolorowe fotki(lub czarnobiale jak kto woli), jasne ze zrobumialem co Szajba miał na mysli, ale jest to w dziale Zloty i spotkania wiec mysle, ze robienie z tego afery i mowienie ze jest to nie na miejscu wydaje mi sie troche przesadzone, nie umieszczam na forum ogloszen bo od tego jest dzial ogloszenia, ale skoro mamy na forum ten dzial to moim zdaniem jest to dobre miejsce do zalozenia taigo watku i juz :) No to sie rozpisalem :)

A teraz co do fury to daje 4 piwa osobie ktora znajdzie jakakolwiek wade lub usterke, aha i auto ma lakier nie powiem za ile :) i nie ma grama szpachlu :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 21:53:47 /


Nie wiem co masz na mysli mowiac usterka, no ale... Popraw przednia atrape, bo jest krzywo przykrecona, podobnie jak tylna rejestracja :-) Tylny pas pod zderzakiem zdaje sie byc nieco powginany z prawej strony. Z ta szpachla to nie sciemniasz? Naprawde nie ma nic na drzwiach kierowcy u gory w okolicach szczeliny z blotnikiem? No i te znaczki V6 na blotnikach, chyba z Citroena XM...
Ale tak w ogole to bardzo fajna, nie pomysl ze sie czepiam, poprostu lubie piwo :-)

Mysza liil (EM) / 2003-10-16 22:22:38 /


śliczna ! SKUN
za taką monete to gratuluje
i te światła z tyłu lubie
zawodowa pozdro

starrsky / 2003-10-17 06:26:21 /


:)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-17 08:01:48 /


Do Skuna - kup tylko jej jakieś ładne buciki...
Jeszcze jak by miała taką taką śliczną linnię brzegową zadka jak Tauni...
Nie rozwal jej szybko,nie kracze,ale przesiadka z 1,6 na V-kę,może ponieść z
lekka.

Pozdr.

aro / 2003-10-17 09:06:56 /


Do Myszy!

Tak tablica z prawej strony jest 2mm wyzej :) buahhaha
Pas przedni i tylni nie są nawet minimalnie znieksztalcone!
Nie tam na drzwiach nie ma szpachy poprostu tak cień sie odbił na zdjeciu hehe sprawdzalem to dzis z linijka zakrzywienie drzwi przy rancie blachy jest identyczne po dwóch stronach :)

Znaczki V6 sie hmmm jeszcze nie wiem z czego ale mnie tam sie podobaja, tyle wiem ze z tylu jest maluti znaczek V6 od omegi....

Buhahaha A co do przedniej atrapy to jest przykrecona orginalnymi srubkami fordowskimi (takie male czarne), i wszystkie srubki byly wypiaskowane (hehe mowie wam ten koleś(poprzedni wlasciciel) mnie przeraza :) A atrapka jest idealnie przykrecona.......może to głupie lae pojechalem na parking i przy okazji zabralem pozomice :) Tak zeby sprawdzic czy auto rozno stoi i atrape tez spawdzilem :) bąbelek pow. w poziomicy mieścil sie w tych dwóch kreskach !

Aro ladne kólka widzą mi sie tu Borbety model A ok 16 cali z przodu 205 a z tylu 245 jednak jest jeszcze jedno ale :) nie wiem czy nie szkoda mi auta :) (co za zmiana podejscia buahha), ale biorąc pod uwage wieksze obciazenia wtedy to wole zeby zostala w idelamym stanie :), wiec pomysle raczej o org. alu od grani :)

No to tyle bo ja tu rozprawiki zaczynam pisać :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-17 11:13:23 /


skun - eeeeeee nie chce mi sie gadac :)

Maciasek_3M / 2003-10-17 11:23:43 /


uuuuuaaaaaaaaaa !! SKUN co ty chrzanisz !! fele mają być chromixowe szprychówki albo przynajmniej szprychówki (jakieś BBS bo w nich najłatwiej o rozstaw 5x112 albo ewentualnie 5x100 i sa zazwyczaj ładne) z polerowanym rantem :D łampy tylne hmm... tu sie nie zgodze ze starrskym ,ja wole te fałdowane ... ale ogólne wrażenie WWWWOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWW !!! A jaka to wersja ?? Jaki środek ?? Jaki motorek ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-17 11:29:52 /


Tak jak nie ruszają mnie Granady i taunusy, to kocham przepiękną linię nadwozia Capri.
Ten czarny Capri Hoovera jest po prostu prześliczny :)
idealne zawieszenie, spoiler z tyłu do mnie nie trafia, osobiście wolę skromniejsze, ale bryka - pierwsza klasa.

lutek / 2003-10-18 11:21:19 /


ufff skun ta nowa gablota to zeczywiście pierwsza klasa, tak wizualnie to na 100% odpowiada opisowi :) moje gratulacje, oficjalne :)

langi / 2003-10-18 20:58:17 /


Mysza liil (EM) / 2003-10-19 08:25:19 /


Prosze Mysza
:)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-19 13:04:33 /


Skun chyba dobrze wiesz ze nie chodzilo mi o krawedz dolna tylko o te 2 dolki (lub tez cienie), ktore sa nad strzalkami na tyle a nie u samego dolu. Usiluje zarobic browara, a Ty odwracasz kota ogonem :-)


Mysza liil (EM) / 2003-10-19 18:14:22 /


Szkoda ze sprzedajesz, ladna byla :) Sam bym kupil, ale troche 'za mloda' dla mnie ;-)

Mysza liil (EM) / 2003-11-19 19:07:55 /


Mysza wiesz co jak narazie jestem na nie po dzisiejszym wieczorze....4 osoby mi powiedzialy ze mnie nieznaja jak taka fure sprzedam! wiec nie wiem jutro pogadam z gutim !!! bo on by byl kupcem! no chyba ze na allegro ktos da mi kup teraz :) to sprzedam

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-19 23:56:51 /