logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » podpisane spodnie wylądują na aukcji?

podpisane spodnie wylądują na aukcji?

Pamiętacie Gryźliny i biegającą z markerem dziewczynę bez oporu dającą pobazgrać swoje spodnie? Obiecałam że spodnie zostaną wystawione na aukcję, z której pieniądze bardzo chętnie przekażę na Dom Dziecka, który już raz udało nam się wspomóc. Deklaracja ta była jak najbardziej poważna, czekam więc na odzew, jak Wam podoba się ta propozcja.

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-04 23:04:41 /


Bardzo fajny pomysł
a ładna ta dziewczyna?

lutek / 2003-11-04 23:30:12 /


myślę, że nie należy panikować
Spodnie (właścicielkę zapewne też ;) ) wszyscy pamiętają, czeka przecież cała relacja Gryźlińska i inne.
Wszystko spowodowane niestety kłopotami sieciowymi :(, które nie długo się skończą.
Jeśli teraz rozpętacie licytację, to zatka się całe łącze i będzie ze szkodą dla wylicytowanej kwoty, rozgoryczenie niemogących ich dorwać z powodów technicznych, a może nawet i ze szkodą dla samej posiadaczki...
cierpliwości

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-05 09:41:57 /


na drogim zdjeciu wygladaja bardzo dobrze . lutek mysle ze spodnie mozesz licytowac

Michal FAZI / 2003-11-05 22:02:23 /


Można dać licytację na Allegro ,dajmy szanse ludziom z reszty kraju :))

Arni12 / 2003-11-06 09:37:29 /


Myślę że zaczekanie do poprawy funkcjonowania serwera nie stanowi problemu.Jeszcze przeciez nie licytujemy,bo ja myślę że owa licytacja powinna mieć jakąś stosowną oprawę.Tu zdaję się całkowicie na materiały pomocnicze będące w posiadaniu MK,w związku z czym uśmiecham się do niego wszystkimi zębami,bo jako szczęśliwa jeszcze posiadaczka trofeum w postaci "obautografowanych" spodni chciałabym nadać aukcji nie tylko ładną oprawę ale i stosowny rozgłos.

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-06 18:25:00 /


Może oberwę za to od MK po uszacha ale co tam :)))

Arni12 / 2003-11-06 19:45:26 /


... ciekawe na co on się tak patrzy ...

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-07 12:06:42 /


...pewnie zobaczył jaszczurkę w trawie! :)))

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-07 15:42:24 /


Dzięki Arni, bardzo sympatyczna....aż by się chciało takie spodnie nabyć :)

lutek / 2003-11-07 18:50:02 /


No ładnie :PPP!!!
A zawartość tych wspaniałych spodni jest wliczona w cenę?:DDDD

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-08 21:38:55 /


Michu -to śliski temat. Zaraz się zaczną komentarze w stylu: _przecież to blondynka,więc czemu taka droga?

Swoją drogą wara by wam opadła,jeśli zawartość spodni rzeczywiście byłaby wystawiona na aukcji.... ..od pasa w dół. (bo przecież chodzi o spodnie) :)))))

P.S.: pomysł jak najbardziej-cel szczytny.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-09 00:46:29 /


no wiec wlascicielka jet niedosc ze ladna to jeszcze dobrze jezdzi (sam uczylem)ale nie podlega licytacji,to zrozumiale ,bo ja niczego takiego nie wystawialem.a spodnie...no coz oficjalna licytacja dopiero bedzie ,,teraz sprawdzamy czy bedzie oddzwiek...i jakis jest.cel szczytny bo moim zdaniem pomaganie temu akurat domu dziecka jest bardzo dobre nawet na tak mala skale..

cortinas !G.O.P! / 2003-11-09 02:33:38 /


pomysl super :)

...jednak rowniez uwazam ze nalezaloby poczekac az rozwiazemy problemy z laczem...poniewaz, jak sadze, licytacja spotka sie z b.duzym zainteresowaniem...co spowoduje raczej kompletne zblokowanie strony...

pozatym pauula ma racje ze przydalaby sie odpowiednia oprawa zwiazana z licytacja :)

pozdr.

dyra / 2003-11-11 17:11:10 /


pomysł super :) tylko ja mam drobne techniczne pytanie... jaki rozmiar mają te spodnie bo nie wiem czy sie w nie zmieszczę... ;))) w razie czego ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-11 23:41:17 /


trójkąt jak się popieści to się wszystko zmieści :-P a swoją drogą to następne gryźliny zarezerwowane dla...czegoś w co się już ani trójkąt ani żaden facet nie zmieści :-))))

cortinas !G.O.P! / 2003-11-11 23:53:47 /


przewidujesz niską frekfencje na przyszłorocznych gryźlinach ??? na spodniach już niewiele miejsca zostało na podpisy .. to gdzie będziesz chciał pomieścić na czymś mniejszym :))))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-12 00:48:27 /


jak się popieści to sie zmieści,co juz było wspomniane. tym bardziej że w tym roku kilku "wybrańcow" pozwoliło sobie na podpisanie kilkakrotne...poprostu będzie mozna raz ale bardzo powoli i dokładnie, co by było coś widać :-P

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-12 01:04:07 /


a czy to "cos mniejsze" to tez bedzie udostepnione do podpisywania sie na modelce? :]

dyra / 2003-11-12 16:19:59 /


Myślałam sobie żeby tak skomletować cały strój w podpisane rzeczy..ale prawdę mówiąc będzie to nudne jak flaki z olejem...trzeba wymyślić coś nowego.Może jakieś wyniki wyścigów można by zapisywać albo coś podobnego...no bo powtórka z podpisów zgromadzonych to chyba już nikogo nie ucieszy nie?

cortinas !G.O.P! / 2003-12-08 01:31:58 /


powyższą odpowiedź pisałam ja tylko jak zwykle nie spojrzałam kto jest zalogowany, co jest u nas odwiecznym problemem :)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-08 01:37:27 /


Paulina, z tymi wynikami to bardzo dobry pomysł. Na przyszłym Pucharze moglibyśmy notować czasy na częściach twojej garderoby. Nie wiem tylko, jak z widocznością, zwłaszcza po zmroku. Trzeba by Cię oświetlić jupiterami, a czasy wpisywać fluorescencyjnym markerem.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-08 09:57:41 /


Nie straszne mi flesze i błyski jupiterów a mazak fluorescencyjny to nie problem w dzisiejszych czasach :) Jestem więc jak najbardziej ZA! :)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-02 15:06:06 /