logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Uszczelniacze

Uszczelniacze

Mam pytanie odnosnie uszczelnienia maglownicy w granadzie.Strasznie mi ciekne olej z prawej strony -tam gdzie jest drazek.Moze ktos zna w Warszawie lub okolicach sklep z uszczelniaczami lub taniego mechanika co moze to zrobic.Moga byc linki,wszystko co znacie na temat naprawy magli.Dzieki.

Cezar2,3v6 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-12 18:17:33 /


nie opłaca się... ja uszczelniłem za 450 pln... i po 2 mies znowu zaczęło cieknąć... okazało się, że mam meg wżery na belce...
kup magiel :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-12 18:23:31 /


wżery trzeba dość dobrze zebrać papierkiem ściernym zeby je zminimalizować,(ręczna robota pochłania trohę czasu)kupić dobre uszczelniacze coreckto np czy jak to sie tam pisze :D poskładać a pozniej zalać pół na pół z uszczelniającym gównem do magli z czerwonym atf-em i będzie hulać,mnie taka operacja kosztowała z max 40 zł i nic nie cieknie jak do tej pory a były duże wżery :)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-12 19:35:49 /


jak masz male wzery to wez paste od polerowania zaworów 1 i potem 0 i jedziesz filcem na wiertarce.
elegancko wypolerujesz.
pozdro

Kriss_MustangII / 2008-08-13 08:11:56 /


to zeby to spolerowac tak jak piszecie to trzeba wyciagnac maglownice czy nie koniecznie

Cezar2,3v6 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-13 15:09:29 /


trzeba ja zdemontować i rozkręcić w drobny mak :) przed demontarzem wałka ze slimakiem zrób sobie jakieś znaki żeby ją później w to samo miejsce złożyć, skręć np na maxa w prawo i zrób na główce 2 punkty na przeciw tych miejsc co nie ma frezu

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-13 19:51:16 /