logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Przełozenie mostu od volvo 244 silnik 2.1

Przełozenie mostu od volvo 244 silnik 2.1

Interesuje mnie jakie ma przełozenie most od volvo 244 z silnikiem 2,1 i jakie to da efekty z silnikiem 2,9 V6 12v w manualu.
Pozdrawiam

devil176 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-18 23:54:59 /


a próbowałeś przypadkiem wpisać "volvo" w wyszukiwarce??
Wiem, że to zupełnie irracjonalne, ale czasem warto spróbować nawet niezrozumiałego ;)

ps.
już zupełnie nie na temat ciekawe efety daje wpisanie niezwiązanych zupełnie z twoim pytaniem słow volvo i most...

ps2. masz neostradę ??

michalch83 / 2008-08-19 00:01:37 /


Szukałem długo informacji w necie na temat przełożeń mostów w Volvo i dostepności LSD i wymienności cześci z mostami DANA 30 i praktycznie nic nie ma konkretnego. Szukałem i na forach w USA i w UK i ogólnie mosty z Volvo to cięzki temat w porównaniu z dostepnoscia info na temat Fordów. Jest niby pełno informacji ale większość z nich sprzeczna ze sobą i ludzie piszą co im się wydaje i co słyszeli. Ja miałem odezwac się do jakiegoś serwisu VOLVO i tam się dowiedzieć ale zrezygnowałem z mostu VOLVO. Wydaje mi się, że tam najprędzej uzyskacz taką informację. Mam kilka stron gdzie jest troche inforamcji o mostach z VOLVO 240/740, montazu LSD jak będe w domu to wkleje może się komuś przyda.

Jarek / 2008-08-19 09:15:47 /