logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Mustang 1988 2.3 kabrio

Mustang 1988 2.3 kabrio

Witam
Posiadam Mustanga z 88 roku z silnikiem 2.3. Auto ma nowy lakier, tapicerkę, a teraz przyszedł moment, w którym muszę zacząć ściągać części do tego cuda. I w tym cały mój problem. Zamawiałem w jakimś sklepie we Wrocławiu, ale ten nie poradził sobie z zadaniem...
Znacie może jakieś sklepy, bądź ludzi zajmujących się sprzedażą tych części??
Jeśli bym już ściągał części ze sklepów na terenie USA to jak wygląda sposób płatności oraz przesyłka??
Pozdrawiam :)

jartomczyk / 2008-09-03 21:17:16 /


Płatność przelewem , przesyłka kurierem na adres w Polsce , zamówienia na ponad 100$ (koszt z wysyłką) najczęściej przejmuje urząd celny. W USA jest pełno firm które sprzedają wszystko do tych Mustagów 79-93 bo to popularna maszynka do ścigania się na 1/4 mili - wystarczy godzinka na googlach z hasłem "fox mustang parts" albo mustang parts i znajdziesz taką firmę - (w godzinkę to 100 znajdziesz) + jakis katalog online ....


Da się dostać wszystko - śrubki, felgi, błotniki , maski, szyby , przełączniki - może nowego nadwozia nie , ale niemal wszystko.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-03 22:07:38 /