logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » BARDZO WAŻNA INFORMACJA W ZWIĄZKU ZE ZLOTEM W SZAMOTUŁACH !!!!!!!!!!!!!!

BARDZO WAŻNA INFORMACJA W ZWIĄZKU ZE ZLOTEM W SZAMOTUŁACH !!!!!!!!!!!!!!

Trzy dni przed imprezą Policja nie wyraziła zgody na organizację zlotu i koncertów rockowych z obawy przed h.. wie czym! W związku z zaistaniłą sytuacją przenosimy całą imprezę na 29 czerwca 2002 roku do Kaźmierza k. Szamotuł, gdzie zapowiadają się jeszcze lepsze atrakcję. Uszykuję drogę do sprawnośćiówek i palenia gum. Impreza po części będzie odbywała się nad jeziorem, gdzie będzie można rozbić namioty albo przespać się w samochodach! Zagra jeszcze więcej kapel rockowych, dzięki czemu zapowiada się jeszcze lepsza atmosfera!!! Godzina zjazdu, ognisko, budki z piwem, grile pozostają bez zmian! Za wszystko bardzo przepraszam, ale na zaistaniłą sytuację nie miałem żadnego wpływu. Mam nadzieję, że termin 29.06. nikomu nie pokrzyżuje planów i będzie nas jeszcze więcej.
KONTAKT: tel.kom. 0607 294 980,
e-mail: damato@interia.pl, czolgi2@poczta.onet.pl,

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-12 18:51:32 /


jaaaaaaaaaa teyyyyyyyyyyyyyyyyyy to moze zrobimy dwa zloty? jeden teraz w sobote a drugi 29 z koncertami kielbaskami piwem itp. ? bo jak tak dalej pojdzie to sie spotkamy w gryzlinach i uzgodnimy ostateczny termin.. :(((((((((((((((((((((((((((((((((((

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-12 19:33:05 /


Dlaczego 29czerwca????????????
Do tego czasu może wyparować jezioro. Zostało jeszcze całe 2 dni!
Nie wiem jak inni, ale ja będę napewno. Mam nadzieję, że się sprężysz.
Wiem z autopsji, że takie imprezy na "wariata" są najlepsze!
Włożyłeś w to już sporo wysiłku, więc jeszcze troszeczkę!

marmach / 2002-06-12 20:49:43 /


Teraz w sobotę możemy se jedynie iść na piwo, bo możemy mieć na plecach oddech gliniarzy!!! Jak nie będzie nas za dużo, to zrobię grila u siebie na ogrodzie! A może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy?

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-12 21:56:59 /


Do dupy! Co za barany!!! Ale jak skini robią burdel to oni boją się nawet wyjść z komisariatu!!!

B / 2002-06-12 22:12:45 /


co by niebieskich nie draznic to mozemy spotkac sie nie na rynku tylko gdzies w okolicy i wsykoczyc gdzies w okolice, nie mam mapy pod reka ale jakies jeziorko sie napewno znajdzie ;)))
a co dwa spotkania to nie jedno :))))

pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-12 22:45:53 /


szkoda bo zapowiadała się niezła imprezka.. 29 jest zlot kitcarów, kabrioletów i pojazdów zabytkowych w Miedzianej Górze koło Kielc i od dawna planowałem tam dotrzeć. tak wiec może innym razem w Szamotułach :) pozdrawiam i dobrej zabawy życze

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-13 08:08:02 /


ja też jestem za tym, by spotkać się w tę sobotę mimo wszystko - wiem na pewno że 29 nie będę mógł dojechać :(

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-13 09:05:42 /


Jak kto ma ochotę, to w sobotę 15 czerwca i tak czekam w Parku Zamkowym od 12:00.

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-13 22:30:17 /