logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Ozzy w Polsce

Ozzy w Polsce

Nie bijcie!!
No a teraz do rzeczy, znam przynajmniej pare osob stad, ktre sa pewnie zainteresowane tematem :) Wyglada na to, ze 4 lutego 2004 roku odzwiedzi nas Krol rock N' Rroll'a Ozzy Osbourne :) Z tego co wiem bilety 95 zl. Moze bysmy sie jakas grupowo tam zjawili? A moze ktos z polnocy bedzie jechal (oczywiscie Fordem - i juz nie jest OT ;), bo razem razniej :) Aha, oczywiscie Spodek.
No to teraz tylko regulamin 10x i bede rozgrzeszony :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-18 12:55:25 /


królem rock'n'roll 'a ????? buahhaahhahahhah sorry, ale ozzy nie ma, z tego co mi wiadomo, w swoim repertuarze zadnego r'n'r utworu.
Jak juz to królem rock'a albo predzej hard rocka, tudzież heavy metalu w starym dobrym wykonaniu..
Co do r'n'r to niekwestionowanym królem jest/był i bedzie elvis (wiecznie zywy), i w sumie to lepiej wygladał niż dziadzio ozzy ;)

pozdrawiam "ajronmenie" heheh

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-18 13:48:33 /


Deep Purple na koncercie w Polsce!


3 grudnia zespół w katowickim "Spodku". Grupa promować będzie swoją najnowszą, uznaną przez krytykę za powrót do korzeni płytę "Bananas".

Deep Purple pojawi się u nas w składzie: Ian Gillan, Roger Glover, Steve Morse, Ian Paice. Zespół dotrze do Polski wraz z nowym klawiszowcem - Donem Aireyem, znanym fanom hard rocka m.in. z występów u boku Ozzyego Osbournea, Gary Moorea, Whitesnake'a.

DEEP PURPLE
+ gość specjalny

3 grudnia 2003, Katowice, Spodek, godz. 20.00 (otwarcie bram: 18:30)

Ceny biletów:
Sektor czerwony: sektory H i J: 160 zł
Sektor czerwony + płyta: 90 zł
Sektor niebieski: 70 zł


:-)))
troche wcześniej

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-18 14:42:05 /


Bede na dziadzio Ozzorze i na Purplach też :) , na obu taunim. Jeśli są chętni to spotkanka można zrobić ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-18 15:43:30 /


ah cOke, czepiasz sie i tyle. Jakbym nie wiedzial co to jest rock n' roll. Muzyka wykonywane przez Ozzy'ego Osbourne'a to definitywnie heavy metal. Ale nie o tym tu bede pisal. A Ty jak nie masz nic ciekawego w sumie do dodania to moze tez nie, co ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-18 17:25:40 /


Wątek dalej możecie pociągnąć tutaj http://www.scorpions.pl/forum/list.php?f=6

Jakby ktoś był chętny, to w Olsztynie będzie grać "Śmierć Kultywatora" i "Muzy Kupa" - królowie punka - wstęp wolny :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-18 18:12:44 /


Na Ozzego pojade ale pociągiem :) ...a nie wiem czy wiecie ale w zespole Ozzego gra teraz były basista Metallicy to będzie czad :)

Yerz / 2003-11-18 18:24:18 /


cze Michał:) wygląda na to że się spotkamy:)) Pozdro na Purpli nie dam rady:(( szkoda

jagoolmk2 / 2003-11-18 20:11:42 /


ja prawdopodobnie na purplach będe i na staruszku ozzym też jak tylko finanse pozwolą, a daleko nie mam bo 5 min:)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-18 21:11:04 /


a bedzie tam spiewala Maryla Rodowicz? chętnie bym się wybrał,
macie jakies namiary na jej fan kluby? w poslce i na swiecie?

starrsky / 2003-11-20 07:03:00 /


Mike co to za korzenie bez Blackmore'a/Lorda? Klotni miedzy wsciekla gitara wielkiego indywidualisty i przesterowanego Hammonda klawiszowego mistrza swiata nic nie zastapi... coprawda bananasa znam tylko z fragmentow prezentowanych w trojce, postaram sie byc i ocenic plytke po koncercie :)

Mysza liil (EM) / 2003-11-20 10:44:50 /


Coke - to chyba nie słyszałeś jak Ozzy śpiewał "Blue Suede Shoes". Zainteresowanym mogę przesłać mp3 mailem.

Mysza - popieram, bez Blackmore'a i Lorda... ja nawet nie jadę.

A ja ostatnio zrobiłem sobie zdjęcie z Ozzym!



PS. Ale off-topic... :)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-21 16:04:55 /


Ja chcę na maila :)

A na oba jadę. Na Deep Purple mam już beelecik :-))

Lloyd / 2003-11-22 15:45:23 /