logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Tani Transport - mam fajny pomysł :)

Tani Transport - mam fajny pomysł :)

Witam, mam fajny pomysł:
Może by zrobić jakiś wątek o tym, że jak ktoś gdzieś będzie jechał, to mógłby wziąć jakieś graty dla kogoś, kto gdzieś tam mieszka.....
Sami mając stare auta potrzebujecie ciągle części od kogoś z drugiego końca polski. rzucacie hasło, że macie zapotrzebowanie na transport, a jak Kowalski tam jedzie, to pisze - "dawaj graty" i cieszysz się jak dziecko.
No tak... jest jeszcze Servisco, ale ode mnie chcieli za paczke 6 kg za pobraniem ponad 60 zł. Nie będę opierał takiego złodziejstwa.

I przechodząc do sedna: Mam do przywiezienia z Krakowa do Wawy dwie opony - jeśli ktoś będzie w najbliższym czasie jechał tą droga, to proszę o przysługę.

Czekam na odpowiedzi i Wasze propozycje, a może MK zrobi taki serwis na stronie? jestem pewien, że się przyjmie.
Jak ja bedę jechał gdzieś w polskę, to dam znać gdzie i z chęcią komuś pomogę.

lutek / 2003-11-23 23:32:43 /


sprawa spoko

ale nie kazdy ma czas na to zeby sie bujac po jakies inne rzeczy dla kogos
przyklad bylem w krakowie tydzien temu
pojechalem przywiezdz czesci a zawozilem kola i felgi z tym ze zebranie calego tego towaru do zawiezienia zajelo mi 10 minut umawiania sie przez komore dojazdy 60 km i czas okolo 3 godziny i nkit mi za to nie placil gdyby to byly opce osoby to by mi sie niechialo jezdzic za darmo wystarczy policzyc koszty
to moje skromne zdanie
a przesylki poczta sa tanie do 30 zl i 20 kg gabaryty okolo 1 m szescienny paczki moze byc.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-24 00:41:49 /


propozycja Lutka musiałaby mieć charakter bardziej towarzyski, aby wypaliła :)
Czyli mniej więcej tak, jak to robimy z Wami (Milanówkiem)- Chuder ;)
Ktoś czegoś chce, kto inny ma się pojawić u kogoś jeszcze innego i jest pkt. "zborny". Korzyści są bardziej wymierne i nikt nie liczy czasu, bo to już i tak trzeba "zarezerwować" cały dzień :D
Aby było to w miarę sprawne, to pewnie musiałby zaistnieć aktywny serwis ze stroną internetową i mapką Polski, z jakimiś datami itp. ... jednak terminy dostaw napewno nie byłyby ekspresowe ;)
pozdro
P.S. właśnie robię transport do Bisztynka i innych wioch, po odbiór KUPY blach do Wawki ;) Dostałem wreszcie tylny słupek dachowy!!!

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-24 08:03:25 /


Trochę to widziałem inaczej...

Moim zdaniem powinno to wyglądać tak:

Rzucam hasło - jadę do Poznania, podaję mój nr komórki i jak ktoś chce, to jego problem, żeby mi dostarczył części.
Do tego mówię, że będę tam i tam i tez nie mój problem, żeby ktoś tam mnie znalazł i coś tam odebrał.
Wiadomo... jeśli robię to grzecznościowo, to nie powinienem być narażany na koszty typu telefon, dojazd itp.

Chuder - Twój przykład wskazuje na to, żeś poczciwina i dajesz się wykożystywać :)
A swoją drogą, to szkoda, że nie wiedziałem, że jechałeś do Krakowa :(

Więc za wątkiem: GDYBY KTOŚ JECHAŁ Z KRAKOWA DO WAWY...TO mam do przywiezienia dwie opony.

Wysyłka pocztą nei będzie kosztować 20 zł:(

pozdrawiam i życzę miłego dnia

lutek / 2003-11-24 09:47:07 /