logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Kto zna przedstwaicelstwo HELLA w posce?!-PILNE

Kto zna przedstwaicelstwo HELLA w posce?!-PILNE

MAM WIELKA PROSBE!!!!!!!!!!!!!!
APELUJE POMOŻCIE!!
MAM AKUMLATOR FIRMY "HELLA" 88Ah I ZDECHL TOTALNIE
A ZE JEST JESZCE MIESIAC NA GWARANCJI SZUKAM JAKIEGOS PRZEDSTAWICIELA!
AKUMLATOR ZOSTAL KUPIONY PRZEZ POPRZEDNIEGO WLASCICIELA W SZCZECINIE ALE TAM NIE MOGE SIE DODZWONIC, W TELEKOMUNIKACJI TEZ NIE MAJA NUMERU, W INTERNECIE NIC:(

kto mogl by pomuc i znal by jakies przedstwaicielstwo w Polsce (chociaz jaks punkt zaczepienia)
albo jakiegos przedstawiciela na pomorzu prosze o PILNY kontakt na hoover@chelmnet.pl

Hoover 3M / 2002-06-14 00:19:34 /


tak dla pewnosci czy sprawdziles ladowanie?
przez te Twoje akcje z samochodem mogles go zajechac ale nieczesto sie zdarza zeby akumulator padl na gwarancji.
Byles u elektryka?sprawdzal go pod obciazeniem?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 08:02:35 /


Wlasnie o to chodzi ze akumlator jest KROWA ma 88Ah i ma juz 24 miesiace a gwarancja jest na 25miechow
a jozmowie czemu padl
jest to takumlator OBSLUGOWY i tzreba co jakis czas dolewac wody destylowanej do cel
a jak go kupilem i zajrzalem do srodka to AZ BLASZKI BYLO WIDAC-ghhhh
tam chyba od nowosci nikt nie dolewal wody(na to wygladalo) wienc akumlatr jest naprawde zarzniety
dolalem wody, laduje i nic:(
reklamacja mi zostala tylko

Hoover 3M / 2002-06-14 10:30:38 /


To jest do Tira czy siedzi w Capri ???

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 11:23:22 /


Z tego co pamiętam jeździłeś bez ładowania, nie pamiętam co konkretnie było walnięte. Może od tego się skończył?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 12:53:57 /


Najlepsze akumulatory według mnie to robiła Centra. I możecie się śmiać, ale bosze i inne zagramaniczne wynalazki zawsze padały mi po roq albo dwóch. Akus, który mam w poldzie to centra z 1994 roku i działa bez zarzutu do dziś nie doładowywana i kręciła w największe mrozy. Moja poprzednia bateria centry działała w audiku, skodzie i dwóch kaszlach pod rząd przez 5 lat i też nie było z nią problemów. Popierajcie polski przemysł, qpujcie polskie akumulatory!!!! ;-)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-14 13:53:40 /


HE HE
TEN AKUMLATOREK SIEDZI SOBIE W MOIM CAPRIKU A NIE TIRZE:)
A CO DO LADOWANIA TO JEST !!!
TLKO MOWIE ZE NIE BYLA W NIM DOLEWANA WODA BOJAK ODKRECILEM CELE TO ..AZ BALSZKI BYLO WIDAC-UUUUU
WIENC JEST JUZ ZJECHANY I NIE TRZYMA PO NALADOWANIU:(
A ZE JEST NA GEWARANCJI CHE GO REKLAMOWAC!!!!!

prosze nie madrujcie sie tylko KONKRETNIE jak ktos wie gdzie jest jakis przedstawicel na pomorzu to niech da cne
z gory dzienks

Hoover 3M / 2002-06-14 18:37:25 /


A w takim razie jak przerabiałeś ładowanie ?? Czy może zawsze jeździłeś na niedoładowanym.... a gwarancja raczej nie obejmuje wad które wywołał kupujący ( w tym przypadku brak uzupełniania ) no zobaczymy czy Ci się uda , powodzenia ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 19:35:12 /


ale kto powiedział ze gwarancja bedzie wiedziała ze była niedolewana woda destylowana.
powiem ze sie zepsuło i tyle.
Jeszcze raz prosze zamiast dobrych rad babci Balbiny prosze o podanie placówki lub siedziby firmy Hella na pomorzu.

Hoover 3M / 2002-06-14 20:47:18 /


Nie wytrzymalem
NIe masz zielonego pojecia o samochodach a madrzysz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy. Nikt tu nie wie gdzie mozesz zareklamowac swoj akumulator ale wielu z nas moze Ci pomoc w upewnieniu sie czy to rzeczywiscie jego wina a ewentualnie w zadbaniu o nastepny wiec moze posluchaj, nic Ci sie nie stanie oprocz tego ze czegos sie nauczysz

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 23:36:39 /


Masz za duzy akumulator i alternator nie daje sobie z nim rady. Dlatego jest niedoladowany.

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-14 23:50:21 /


Ok chlopkaki -wybaczcie mi ale ta cala sytruacja z tym akumlatorem juz nie drazni:)

bylem u elektryka ktory powiedzial ze ladowaniae jest ok i nawet przerobil mi alternator(dal jeden kabel na mase) ktroego wczesniej nie bylo , ba kupilem nowe szczotki i regualtor napiecia wienc ladownie jest ok

moim skromnym zdaniem to akumlator-co z tego ze to KROWA jesli byl nienalezycie eksplatowany

jak odkrecilem cele to az blaszki bylo widac wienc priawie "0" plynów wienc dolalem wody destylowanej do poziomu ktroy powinien byc i naladowalem prostowniczkiem

i o naladowaniujest ok przez troche ale zaraz ptem siada za 3 dni:( i tak w kolo

wydaje mi sie ze on nie trzyma

slucham macie jakies rady -bo widze tylk reklamacje ale jezeli sa jacys magcy od akumlatorow to czekam na wskazowki

Hoover 3M / 2002-06-15 01:05:40 /


jezeli siada po trzech dniach postoju samochodu to raczej jest padniety albo masz cos wlaczonego ew. uszkodzonego co pobiera prad, sprobuj go odlaczyc po naladowaniu i sprawdz za trzy dni
Jesli naladowuje sie prostownikiem i pada po trzech dniach jezdzenia to jest cos z ladowaniem

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-15 09:24:22 /


HELLE MASZ NA ŻABIANCE, DOKŁADNIE AUTO-PARTNER.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-15 09:49:11 /


NO DZIEKI PATRYK WLASNE TAKIEGO KONKRETY POTZEBOWALEM:)))))))))

dzienki wszytkim
pozdrawiam

Hoover 3M / 2002-06-15 10:10:07 /


Patryk tam niestety sa same lapy
PONAWIAM PROSBE KTO WIE GDZIE JEST JAKI KOLWIEK PRZEDSTAWICIEL HELLA (akumlatorow glownie) na POMORZU!!!!!!!!!! albo obojetnie bo za 14 dni mi sie gwarancja konczy!!!!!

Hoover 3M / 2002-06-20 18:37:50 /