logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » 21. Mercedes Truck Rally

21. Mercedes Truck Rally

Foto-relacja z rajdu (11.X.2008) niestety mocno okrojona ze wzgledu na skonczona baterie w aparacie.

Info o rajdzie: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/21_mercedes_truck_rally_rajd_tylko_dla_wytrzymalych_8956.html

Zdjecia + filmiki: http://rapidshare.com/files/153008398/21._Mercedes_Truck_Rally.rar.html

Kto nie byl niech zaluje ;p Pozdrawiam!

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-11 18:11:38 /


Hej a co maja mercedesy wspólnego z naszymi fordami???, jeszcze zrozumiał bym jak by były to klasyki, hm no ale dobra.

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-12 11:44:36 /


A co ma wspolnego Twoj VW Golf II w aktualnie posiadanych pojazdach ze starymi Fordami? Troche rzeczy na tym forum rowniez niekoniecznie ma cos wspolnego z Fordami... Nie odpowiada to nie pobieraj. A teraz chcialem przeprosic... Juz nigdy nie pojde na zaden rajd badz jakakolwiek impreze gdzie nie bedzie tylko i wylacznie starych Fordow a juz na pewno nie popelnie tego bledu i nie wrzuce zdjec z takiej imprezy. Troche wyrozumialosci...

Pozdrawiam!

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-12 19:30:45 /


Scava wszysto jest ok. tylko robi sie smietnik i ciezko cos odszukac,mam na mysli cos wartosciowego,cos fordowego.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-12 21:06:49 /


dokładnie, jezdzić każdy może nawet na rajdy dełuuu tico... ale nie trzeba tu sie tym chwalić i wykorzystywać popularnosci tej strony.

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-12 22:01:58 /


Scava jesli bys zobaczyl projekt Ryby, to bys zrozumial dlaczego jezdzi starym Golfem (ktory trzyma sie kupy lepiej niz nie jeden wozek po 2000r) i nie pisal bys takich bzdur.
Nie atakuj bez potrzeby bo nie warto.

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-12 22:24:37 /


dobra nie wazne. niech mod po prostu usunie topic...

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 01:15:55 /


to nie był rajd mercedesów tylko rajd terenowy - jakby kontynuacja rajdu Jelcza.
Całkiem miła imprezka - ma tyle wspólnego z naszymi fordami że tamte samochody też dymią, warczą i sikają olejem a większość z nich to twórczość własna pasjonatów.



Poza tym rajd Żubrów i Youngtimer Party itd mają swoje wątki na forum a to też nie są typowe imprezy fordowskie.

I trochę bliższe nawiązanie do starych fordów: typowy uczestnik tego typu rajdów - GAZ ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-13 08:44:55 /


warto dodać że pewna część GAZÓW ma fordowskie V6 pod maską

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 10:18:38 /


Remon nie chwal sie ze tam byles i nie rob smietnika :P podejrzewam ze doskonala wiekszosc nawet nie pokusila sie zeby zobaczyc (pobrac) te zdjecia i w efekcie koncowym dowiedziec sie co tam bylo... bynajmniej nie same Mercedesy.

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 10:57:16 /


nie byłem, ale słyszałem opowiadania i oglądałem zdjęcia ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-13 11:04:14 /


nie chce się kłócić ale 80 % członków tej strony posiada inne samochody także nie tylko fordy i w swoich opisach mają zaznaczone jakie to auta ale jak widzisz ani ja ani inni ich nie opisują. Ja także często jade na takie wypady zlot samochodów terenowych, w moich rejonach odbywa się 4 razy w roku, mistrzostwa polski w motocrosie i zloty różengo rodzaju militariów i wiele wiele innych, a w regulaminie jest jasno napisane :

capri.pl jest serwisem mającym na celu gromadzenie informacji przede wszystkim na temat Forda Capri. W zasięgu zainteresowań serwisu pozostają również inne modele Forda z lat świetności motoryzacji, w szczególności te współczesne Fordowi Capri, wcześniejsze, ale zdecydowanie nie późniejsze. Równoległym celem działania jest integracja środowiska posiadaczy i miłośników tych samochodów.

Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez użytkowników następujących treści

zupełnie nie związanych z tematyką serwisu - za wyjątkiem miejsc do tego specjalnie przeznaczonych, i wyłącznie w zakresie określonym osobnymi zasadami dedykowanymi dla danego miejsca.

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 11:52:04 /


czepiacie się bo chyba nie macie co robić.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-13 12:16:12 /


sugerujesz wiec ze ten watek oraz jak pisal Remon rajd Żubrów i Youngtimer Party swoja obecnoscia naruszaja regulamin? ja tez mam inne auta ale jakos nie widze potrzeby "zamieszczac" informacji o ich istnieniu tutaj. nadal nie widze nic zlego w zamieszczonej przeze mnie informacji o tym rajdzie. dla mnie jest bardziej wartosciowa niz powtarzajace sie czesto watki typu... skonczyla mi sie waha w Fordzie i nie chce odpalic co mam zrobic. moze do zbyt dobitne i idiotyczne sformulowanie ale chce przez to powiedziec ze multum informacji czesto banalnych powtarza sie gdzie wystarczyloby skorzystac z wyszukiwarki badz wykazac sie odrobina checi.

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 12:17:51 /


Koledzy mają pretensje dlatego, że o ile na np. Youngtimerparty można wystartować z powodzeniem granadą czy taunusem, to w rajdzie terenowym juz niezbyt. Dlatego w/w Youngtimerparty ma wiekszy zwiazek z oldfordami.
Ja osobiscie lubie poczytać o terenowych eskapadach, ale od tego sa inne strony ;)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 12:37:18 /


juz mi się nie chce tłumaczyc rób co chcesz ja się więcej nie kłóce nastepnym razem pokaz relacje tuning show poznań albo coś podobnego

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 13:07:26 /


zauwaz co napisalem w mojej chyba 2 odpowiedzi. chcialem zakonczyc watek. osobiscie tez mi sie juz odechcialo tlumaczenia i wysluchiwania tlumaczen innych.

co do relacji tajuning szoł Poznan to z przyjemnoscia pod warunkiem ze bedziesz tam swoim gofrem.

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 13:17:48 /


ryba a gdzie mozna by obejżeć twój projekt??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 19:46:29 /


nie zobaczysz projektu Ryby bynajmniej na tej stronie bo przestrzega regulaminu... coby nie bylo ze jestem goloslowny -

Ryba : "80 % członków tej strony posiada inne samochody także nie tylko fordy i w swoich opisach mają zaznaczone jakie to auta ale jak widzisz ani ja ani inni ich nie opisują" czyli nie opisuje go tutaj.

Skoro Ryba nie wie a tym bardziej nie wrzuci tutaj "projektu" swojego gofra bo przeciez nie bedzie zasmiecal forum to moze Szeski Ci odpowie.

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 21:53:50 /


Jak to sie nie da sie?
Przecież chodzi o jego Coupetę...

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:00:33 /


jesli coupeta to auto dla ludu to wrzucajac jakikolwiek odnosnik do strony na TEJ stronie naruszysz regulamin itd bo nie ma to nic wspolnego z tematyka starych Fordow.

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:11:50 /


Jestem, albo wyjątkowy tępy, albo nie klei się ta gadka za bardzo :/

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:22:11 /


dziekuje ze ktos to wkoncu zauwazyl :)

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:25:45 /


Scava, wejdz na ta stronke http://www.capri.pl/car/3222 obejrzyj wszystkie podstrony. Zastosuj glebsze przemyslenie dotyczace slowa 'coupeta' i potem sprobuj skojarzyc dlaczego nie kleja sie twoje wypowiedzi, a nie watek;)

Pzdr.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:34:57 /


dobra zamulilem sie przyznaje... jestem na bakier z Waszym slangiem :P moze to dla tego ze pisalem o golfie i nie spodziewalem sie nagle wciagniecia w to dziobaka ;d

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 22:57:22 /


a tam sie czepiacie chłopaki... Może i nie jest to najlepsze miejsce na taką relację... ale chłopak się stara i przyjemniej mi się to czyta niż kłótnie np. "S" i "Z" kiedyś.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 23:31:33 /


Ja nie wiem co z wami - jak macie za dużo czasu to poszukajcie czegoś fajnego o Capri albo jego historii, postudiujcie mapkę wyspy Capri albo zróbcie sobie pizze wg. przepisu ze stronki, a jak nie to na wyluzowanie wrzućcie coś do dowcipów - a nie mod to mod tamto. Przestańcie sie tak czepiać bo źle się to czyta

<Filip> fajnie napisał

Browarek dla Ciebie


MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-14 00:22:50 /


mysle ze to bedzie najodpowiedniejszy moment na zakonczenie dyskusji w tym watku przynajmniej z mojej strony.

Pozdrawiam wszystkich majacych wlasne zdanie :)

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-14 09:20:28 /