logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Blacharz, lakiernik ... Slask

Blacharz, lakiernik ... Slask

Czesc!
Nie bijcie jesli juz bylo. ale moje poszukiwania, tu na forum, spelszly na niczym :(
Szukam dobrego blacharza i lakiernika na Slasku (Katowice, Bytom, a nawet dalej). Co prawda moje auto to nie Ford (ale tez na "fal" - Volvo ;) ), widze jednak, ze tu duzo pasjonatow i pewnie takie informacje posiadacie.

Pozdr.
Radek

RadekNet / 2008-10-11 19:42:32 /


A jakie to Volvo i co masz do roboty ?

Jeśli antyk to pewnie dużo pracy .... za mało informacji dałeś ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-11 20:18:25 /


Volvo 142 68'
Nie chce za duzo pisac o jego stanie, bo sie na tym nie znam. Fachowca zaprosze do siebie na ogledziny. Ma zrobiona blacharke, trzeba go rozebrac, przygotowac do malowania, polakierowac i blacharsko zlozyc.

Pozdr.
Radek

RadekNet / 2008-10-11 20:33:10 /


mmm... też piękny klasyk

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-11 22:40:32 /


może tak... jest w tychach jeden warsztat który nie gardzi starymi furami, ale co do jakości ich roboty nie bardzo moge się wypowiedzieć. na pewno w ostatnim czasie wyjechał od nich DS ale widziałem go już w stanie polakierowanym a później poskładanym i jeżdżącym więc nie wiem jak była zrobiona blacha.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-11 22:45:56 /


Kazde stare auto ma swoj klimat :)
Mozesz podac namiary na ten warsztat? Bedzie im sie chcialo jechac pol godziny w jedna strone, zeby wycenic robote u mnie?

Pozdr.
Radek

RadekNet / 2008-10-12 17:30:25 /


niestety nie jestem ci tego zagwarantować. ani tego czy wogóle będzie chciał wziąść robotę. ale zapytać zawsze można.
wysyłam dane na priv

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-12 18:18:51 /


Ma do nas przyjechac w sobote na ogledziny auta :) Potem ja chce sie do niego wybrac, zeby jego robote zobaczyc i ... trzeba sie bedzie wziac za rozebranie autka :)
Dzieki. Moze jeszcze ktos ma namiar na dobrego fachowca?

Radek

RadekNet / 2008-10-15 18:07:54 /