logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Potrzebna pomoc w odnalezieniu samochodu.

Potrzebna pomoc w odnalezieniu samochodu.

Witam serdelecznie przyjaciół Forda Capri, pomimo że nie posiadam i nie jestem straszliwym fanem tego samochodu, zarejestrowałem sie w tym serwisie ponieważ znalazłem razem z kolegami samochód który ma dla mnie i moich kolegów jest poprostu bezcenny!!!
To jest link do zdjęc :
http://www.capri.pl/car/991
A teraz krótka historia, właścicielem tego wozu był Andrzej "KOSA" Kosecki, włożył w ten samochód całe serce, i wszystkie pieniądze jakie posiadał.
Niestety 4 lata temu nasz kolega zmarł-miał 29 lat-i pozostawił ten samochód pod opieką swojej niedoszłej kobiecie-żonie.
Pomimo naszych próśb że jeżeli w przypadku sprzedaży my to auto odkupimy, Capros" KOWALSKY" został sprzedany-bo to zła kobieta była-w obce ręce, bez informacji nas gdzie i do kogo idzie.
Po prawie 4 latach kolega odnalazł go w Waszym serwisie, ale post do którego link jest powyżej jest sprzed trzech lat, tak wiec prosimy o jakiekolwiek informacje mogące pomuc mam go odnależć.
To mój telefon, w tej sprawie czynny 24h : 0-507-071-444
oraz e-mail : dziobaty@wp.pl
Nie musze pisać że naprawde sie odwdzięczymy.
Dodaje kilka zdjęć znalezionych w serwisie Capri.pl, ponieważ czerwony "KOWALSKY" był na kilku zlotach.
Dzięki za pomoc.
DZIOBATY.

PS. nr rejestracyjne widzć na zdjęciach

dziobaty / 2008-10-20 19:14:16 /


ja ostantio widzialem na brudnie to auto w warszawie kupowalem od wlasciciela czesci do roznych aut bylo to z 3-4 lata temu ale moze jeszcze ma to auto ale numeru telefonu nie znajde

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-20 19:21:32 /


to może pamiętasz adres gdzie to było? to naprawde ważne

dziobaty / 2008-10-20 19:26:53 /


Tez pamiętam, kupił je od kogoś sąsiad mojego znajomego. Spróbuje dorwać jakiś namiar.

Konar / 2008-10-20 19:34:00 /


no wlasnie adresu nie pamietam ale jak bede tam jechal w okolice to postaram sie sobie przypomnieci tam podjechac

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-20 23:20:56 /


ja kiedys kupilem maske do jedynki od tego goscia ale ciezko mi do wawy trafic a co dopiero w to miejsce.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 21:56:05 /


koledzy, interesuje mnie nawet to co z tego wozu zostalo, a pamietasz kiedy kupowales ta maske? moze masz jakis telefon, adres?

dziobaty / 2008-10-22 22:15:06 /


Namiary z profilu nie odpowiadają?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 22:34:23 /


Swoją drogą długo go szukaliście a serwis capri.pl działa od wielu lat ....

Faktycznie to Capri się tu przewijało - gdy Barejm sprzedał autko to słuch po nim zaginął - to było w 2005 - czy znajomy Konara je kupił ?

Ostatnio był tu w 2005 z wizytą - wiec dawno temu , numer moze nieaktualny - ale może ma umowę i dane kolejnego nabywcy....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 23:45:13 /


maska byla od innego auta,jedynka byla kompletna.
to bylo przed 2005r.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-23 00:04:26 /


długo szukali, bo szukali ludzie bez pojęcia gdzie szukać :P
a ja niestety niedawno wróciłem zza miedzy :/
e-mail i tel z profilu nieaktualne

dziobaty / 2008-10-23 09:08:27 /


witam, pisze ten post aby potwierdzic ze nadal poszukujemy tego samochdu, i aby temat nie umarl smiercia naturalna
pzdr

dziobaty / 2008-11-21 08:23:25 /