logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » PILNIE POSZUKUJE LUDZI Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PILNIE POSZUKUJE LUDZI Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PILNIE POSZUKUJE LUDZI Z LUBLINA KTORZY UDZIELA MI INFORMACJI I POMOCY W ODNAWIANIU DZIOBAKA.

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-09 18:04:18 /


W Lublinie jest jeden zarabisty sklep. Jadac Turystyczna za torami po prawej stronie. Wlasciciele sklepu napewno Ci pomoga i doradza. A tak pozatym to chyba musisz sobie radzic samemu, chyba ze masz worek pieniedzy.
Pozdrawiam.

Malik / 2003-12-09 23:55:03 /


barti chcesz nowe czesci ??????? sie nie pytales mnie :) Jesli chodzi o zawieszennie to dostaniesz sporo na pl Bychawskim . ale taniej wyczodza przerobki toleje na tyl np .... da sie zrobic ja zrobilem ostatnio za 70!!! tylko te male czyli 4 sztuki (tokaz+polonez) i spoko sie jezdzi jaszcze dolne bym wymienil (te wieksze) i by bylo spoko A te to tylko polonez+"jakas obcinka " jak bedziesz chcial dokladnie to sie dogadamy :) 3Mk

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-26 18:27:37 /