logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Pręgierz

Pręgierz

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać
Piętnuję i skazuję na pręgierz jakiegoś s********a lub jakąś córę koryntu który/a odjeżdżając z trawnika znajdującego się obok miejsca postojowego na którym stał mój samochód pozostawił/a na nim prezent świąteczny w postaci wgniecenia tylnych drzwi od strony kierowcy (dla niezorientowanych, poruszam się Fordem Granada). Jestem sflustrowany, nie dość, że ktoś parkuje na trawniku, cofając patrzy tylko do tyłu ignorując zachodzenie przodu auta (co kwalifikuje go natychmiast na powtórny kurs prawa jazdy) to jeszcze zostawia w drzwiach karteczkę na której... jest reklama drink baru, grrrr...
Jeszcze raz przepraszam za ten wątek ale jestem wyjątkowo rozgoryczony. Jedyna pociecha to to, że mechanizm opuszczania szyby działa poprawnie, zamek także a wgniecenie nie ma ostrych kantów więc może da się wyklepać.
PS. Chwalę Forda za lakier, który okazał się na tyle elastyczny, że nigdzie nie pękł i nie odpadł.

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-19 09:08:04 /


hmmm
wez tylko pod uwage pewna (watpliwa) ewentualnosc ze ten drink bar to jego miejsce pracy i moze ten ktos poczuwa sie do winy a po prostu nie mial dlugopisu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-19 09:27:44 /


Brałem to pod uwagę, zadzwoniłem, porozmawiałem i kupa :(

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-19 10:01:16 /


Jak juz narzekamy to sie dolacze, jakis chu*ek urwal mi dzis kierunkowskaz, ciekawe co mu przeszkadzal ??

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-19 12:22:22 /


Ja też dorzucę swoje 3 grosze. Jakiś czas temu jakis pacan złamał mi antenę a a kilka dni poźniej ktoś rąbnął atrapę.

hubi / 2003-12-19 14:29:45 /


wracalem dzis z Zawidowa do Zielonej Gory, i w drodze powrotnej jakis kretyn jadacy z przeciwka wyjechal poza os drogi i rozbil mi lusterko, zahaczyl mnie 2cm (dobrze ze odbilem troche do rowu)

Krzypek / 2003-12-21 20:27:47 /


mi jakies osiedlowe debile zapierdzielily korek od gazu:)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-22 02:28:28 /


nie ma to jak fajny nowy wątek dla pokrzywdzonych :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-24 15:17:46 /