logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Gryźliny 2004? może być wesoło!

Gryźliny 2004? może być wesoło!

Data zlotów w Gryźlinach zawsze się pokrywa z przystankiem woodstock. Ale teraz Owsiak ma zakaz organizowania przystanku, bo nie wiem dokładnie dlaczego, nieistotne.
Cały dowcip polega na tym, że Owsiak nie zrezygnował z organizowania festiwalu. O nie nie! Taka impreza się odbędzie, tylko ma być trochę ograniczona. Zmienione też będzie miejsce akcji, a jednym z rozpatrywanych miejscówek jest stare lotnisko we wsi Gryźliny na Mazurach. Data bez zmian.
No i co, fajnie? Jeśli to stanie sie faktem, to w przyszłym roku frekwencja na zlocie Capri pobije wszelkie rekordy;)

Moćk / 2003-12-22 18:17:35 /


... .


a swoją drogą to co z tegoroczną relacją z gryźlin ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-22 18:40:25 /


...albo wyniesie: 0,000001 %....

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-22 18:40:55 /


tez mi sie wydaje ze raczej za duza to ona nie bedzie

Michal FAZI / 2003-12-22 18:54:04 /


Albo Owsiak, albo Ja - wybierajcie :)
Jeśli owsiki zamierzają do Gryźlin się wybierać, to do szefa trzeba pismo wystosować żeby lokalizację zmienili. Koniec i kropka.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-22 20:44:34 /


Ja bym raczej podpowidała zmianę daty o jeden weekend niż miejsca, bo Gryźliny to Gryźliny!!!

Moćk / 2003-12-22 21:01:26 /


i tak pewnie nie dostanie zgody bo to teren dla koni a ludzie na kocercie to zniszcza
najwyzej sie zloy jakies pismo wczesniej zeby zarezerwowac lotnisko i bedzie nasze

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-22 22:04:39 /


A moze jedna impra zaraz na drugi dzien po drugiej w Gryzlinach bo ja np. chcialbym zaliczyc obie!!!!

Seba / 2003-12-23 03:51:21 /


Tak się składa, że znam pewną pannę, która pracuje w ekipie Owsiaka i jest odpowiedzialna za organizowanie wszelkich radosnych imprez. W związku z zaistniałą sytuacją zrobię wywiad i postaram się dowiedzieć czegoś konkretnego
Jeżeli faktycznie mają takie plany, to może uda mi się wpłynąć na zmianę ich niefortunnej decyzji. Jeśli nie, no cóż... Preria jest duża, a bizonów obfitość, musimy im jednak dać do zrozumienia, że to nasza ziemia. Przyniesiemy im dwa słowa: słowo pokoju, jeśli obiecają nie wybijać wszystkich bizonów i słowo, w którym dźwięczy stal, jeśli nie będą przestrzegali praw rezerwatu.
Pozostaje mieć nadzieję, żę ich wódz nie mówi rozwidlonym językiem i jest wojownikiem honoru.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 08:24:20 /


HOUK !!!

Hemi / 2003-12-23 09:00:20 /


Dla mnie Owsiak się skończył po ostatnich "jajach" w Żarach bo myśli że mu wszystko wolno.
Lepiej niech sobie znajdzie lepszą "działe" na spęd.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 09:04:27 /


stratowana łąka, to nie wszystko... nie ma mowy by w tym rozochoconym tłumie przeżyć jakimkolwiek czołgiem, a co dopiero naszymi staruszkami :(
O spokoju, wypoczynku i o towarzyskiej imprezie można zapomnieć.
Musiałbym zasiać antyowsiakowy niepokój w starostwie, ale to dopiero po świętach.
pozdro
P.S. Zmiana terminu? Raczej za bardzo większości pasuje bliskość Picnicu Country w Mrągowie. W ostateczności jest koło Szczytna (ok. 70 km od Olsztyna w kier. płd.) byłe lotnisko (coś jak Borsk), ale nie mam w tej chwili, żadnych oficjalnych inf. dezorganizacyjnych (bazowo-zaopatrzeniowo-pozwoleniowych). Na nim są często organizowane road-, drag- race'y

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 10:08:51 /


Nie, no nie damy się wyrzucić z Gryźlin. Karol, chyba faktycznie sprawę może uratować w miarę szybkie zgłoszenie naszej imprezy u władz. Zdaje się, że oni woleliby dziesięć zlotów Capri, niż jeden Przystanek Woodstock. W takich miejscowościach wszyscy się boją rozruchów nieokiełznanej młodzieży bardziej, niż szarańczy. W porównaniu z tym 1/4 mili w centrum Gryźlin przyjeliby z entuzjazmem. Poza tym już na pewno nas pamiętają i lubią, w końcu stanowimy miły, spokojny, kulturalny i abstynencki ruch młodzieżowy, który prowadzi akcje dobroczynne oraz krzewi kulturę fizyczną, więc na pewno będą woleli nas.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 10:43:33 /


Już mam informacje: ani moja znajoma, ani Owsiak nic nie wiedzą o Przystanku Woodstock w Gryźlinach. To jakaś kaczka dziennikarska. Alarm odwołany.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 11:16:30 /


Ja w sumie przeczytałem o tym na stronie WOSP, więc może nie zaszkodzi być ostrożnym?

Moćk / 2003-12-23 20:39:17 /


to moze co by była jasność 'kaczka' jest tutaj:
http://www.wosp.org.pl/przystanek/news.php?id=1299&p=1
pozdrawiam, Moćk dobrze ze poinforowałes :) trzeba trzymac reke na pulsie :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-23 22:18:19 /


Właśnie myślałem o takim wybiegu: teraz złożyć pismo o zgodę z zastrzeżeniem innych imprez w tym samym czasie bez uzgodnienia z nami (bo na wybory miss, przecież możemy się zgodzić ;) )
Szymany koło Szczytna (z powyższego artykułu), to właśnie to lotnisko, które brałem pod uwagę jako ewakuacyjne :(
Może się też okazać, że Wam o wiele lepiej będzie odpowiadać tamtejsza gładka płyta lotniska, ale klimat Gryźlin ... no cóż, trudno to określić i nie wiem czy przejdzie jakakolwiek zmiana lokalizacji ;)
Po ustąpieniu śniegów (w celu wiarygodnej oceny, przed śniegiem nie zdążyłem), podkoczę i dokładnie zobaczę co oferują Szymany -wtedy wypowiemy się wspólnie.
ze świątecznym pozdro :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-24 12:24:57 /


Kiedy są gryźliny bo nigdzie niemoge znaleźć terminu a jest mi bardzo potrzebna ta informacja.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-23 13:48:49 /


1wszy weekend sierpnia wiec chyba w tym roku od 30.07 - 1.08

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-23 14:18:35 /


to akurat trzeba skorygować na Picnic Country w Mrągowie.
Zasada Gryźlin:
następny weekend po Picnicu (to jest ostatni weekend lipca)
Z tego zawsze wychodzi pierwszy weekend sierpnia dla Gryźlin :)

Z powodu poważnego zainteresowania uczestników obu imprez, musimy brać to pod uwagę.
...ma ktoś oficjalny termin Picniku Country?

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-26 08:57:02 /


Z tego co wiem to właśnie weekend 30.07 -01.08 tak mi Ciotka z Mrągowa mówiła...więc chyba tak jest...

gilmor / 2004-01-26 09:15:25 /


czyli wychodzi że gryźliny będą 6-8 hmmm słabo

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-26 10:29:56 /


Zasada Gryźlin: tydzień po Mrągowie / pierwszy weekend sierpnia, ale jest jedno ale: mam umowę z właściwym organizacyjnie gościem w Urzędzie Gminy Stawiguda (pod które podlegają Gryźliny), że ostateczny termin ustalamy w okolicy czerwca, gdyż dopiero wtedy oni mają grafik wypasu koni na pobliskim trawniku, co ma priorytet :( W zeszłym roku i jeszcze wcześniejszym akurat się udało nie kolidować, wcześniej koni nie było, a w tym roku - ostateczna konsultacja znowu w czerwcu ... Więc na dziś żaden termin nie jest na 100%.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-27 12:58:10 /


Oficjalnej daty Picniku wam jeszcze nie podam,ale z rególy jest to któryś z wekendów(2 lub 3 dni) na przełomie lipca i sierpnia.
Tak na marginesie mówiąc to ta impreza solidnie upada. Z roku na rok obserwuje coraz mniejszą frekfencje przyjezdnych, szczególnie jeśli chodzi o zmotoryzowanych.
Chodzą słuchy,że być może wszystko będzie przeniesione do Mikołajek,ale to narazie plota.
Jesli chodzi o rok 2004 na dzień dzisiejszy wiem że,TVP wycofała się sie z transmisji na żywca.Nagrają tylko,okroją i kiedyś tam puszczą.

Jeśli ktoś by zdecydował się w tym roku na odwiedziny imprezy na pewno nie będzie miał kłopotu z noclegiem,bo pewnie będzie miejsc pod dostatkiem.

aro / 2004-01-28 09:56:20 /


Z ostatniej chwili:

Tegoroczny Przystanek Woodstock na 100% nie odbędzie się w Gryźlinach. Została wybrana inna lokalizacja, wobec czego nasze plany nie muszą ulec zmianie.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-13 13:47:56 /


http://muzyka.onet.pl/mr,878065,wiadomosci.html

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 22:46:14 /


http://www.wosp.org.pl/fundacja/news.php?id=1499.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-02 10:30:16 /