logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Gdzie w Wawie szukać skrzyni biegów z gwarancją? Kto regeneruje?

Gdzie w Wawie szukać skrzyni biegów z gwarancją? Kto regeneruje?

Jest takie miejsce na ul.Bokserskiej 37 w Wawie (Tel.857 39 67) gdzie posiadają mnóstwo przeróżnych części do przeróżnych Fordów. Owe części sprowadzają z Włoch, Niemiec i Turcji.
Ostatnio trafiłem do nich z pytaniem o skrzynię biegów -5b 9 (N). Jest od ręki! Cena mnie "trochę" zmroziła - za 1200zł proponują taką skrzynię po regeneracji i z gwarancją, do tego trzeba zwrócić własną... Pozostaje mi kupić albo "kota w worku" za 500-700zł i mieć nadzieję, że posłuży dłużej niż chwilę albo zgłosić się do nich i wyłożyć ciężką kasę.. Stąd moje pytanie do was : Czy znacie podobne miejsca, w których można zakupić zregenerowaną skrzynię z gwarancją? Nieco taniej...?

Śmietan / 2003-12-27 01:16:32 /


ugh. za 1200 to mozna kupic sierre na białych i poprostu wykrecic taka skrzynie, no ale to tez nikt nie da gwarancji.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-27 01:31:27 /


powiem ci tyle tak z praktyki
zadna firma nie da ci gwaracji jak nie wezmie za to pieniedzy na taka skrzynie poniewaz maja one ponad 15 lat
cena 1200 z gwaracja to normalna cena za ta sume mozna kupic dwie takie skrzynie uzywane i oni w ten sposob sie zabezpieczaja
na szrocie tez kupisz skrzynie ceny oscyluja od 400 zl do 1000 zalezy gdzie
czas na sprawdzenie dostaniesz ale polega to na tym ze jak dziala to nie mozesz zwrocic a jak jest zla to oddaja hajs albo daja druga
na uzywane czesci nikt nie daje gwaracji zwlaszcza jak jest cos tanie
a miejsca w warszawie nie ma takiego gdzie znajdziesz skrzynie z gwaracja tanio
szukanie sobie mozesz podarowac szkoda czasu poszukaj dobrej skrzyni uzywanej dla ciekawosci piatka do sierry w niemczech kosztuja od 300 euro w gore i jest to tanio

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-27 10:33:59 /


Tak w ogole to lepiej sprzedaj silver-szrota o stylistyce rodem z DELU EFESO i kup sobie najlepszego Forda czyli Capri :)))Bedziesz mial spokojniejszy sen,
a i mniej ludzi doprowadzisz do bolu brzucha,ze smiechu,nie z niestrawnosci oczywiscie.
Nie lam sie, 5 bieg ci w niczym nie pomoze,a moze wyjsc bokiem...przez podloge...
Powodzenia!

Reloaded / 2003-12-29 13:14:06 /


Ty ReloLded ale kazdy wie o tym ze najfajnienszymi furami sa dziobaki a nie jakies pazdziochy
Capraki. Z reszta kazdy wie ze Capri sie skonczyl na silniku V4 a potem to moze mk2 miala troszke tego czegos.... eeee ale tylko spawna i JSP. Reszta to jakies takie chachmencenie ze mamy mustanga w europie
Dlatego z reszta kto madry wsadza do mk3 2,9 EFI "kto modry'
Wiec o czym ty bredzisz ?????


Pozdro Fordomaniacy


NARRA- Buahahahahaha

Q_Back / 2003-12-29 15:54:43 /


"pazdziochy" buahahaaaaaa
"woz cyganski" - buahahaaaaaa

Michal FAZI / 2003-12-29 19:58:53 /


Ile razy Fazi wymieniales juz silnik ?????
2 razy 3 razy co jeszcze wymieniales -czy tylko silnik ????

Buahahahahahahahahahahahahahahjahhhaaa

bang bang

wczoraj ten Caprak w filmie nie przypominal twojego "MUSCLE CAR'A" |:PPP

Z reszta wy wszyscy macie Muscle cary

BUAHAHAHA ;)))

PEACE

V V


NARRRA

Q_Back / 2003-12-30 09:18:25 /


raz- pif paf bo tłok sie urwal pif paf

buahahaaaaaa "bang bang lucky luck"

Michal FAZI / 2003-12-30 17:35:30 /


Reloaded,
na wstępie dzięki za pomoc przy szukaniu skrzyni. Jak będziesz kiedyś czegoś potrzebował - śmiało dzwoń, jestem na liście kontaktów.
Co do wyglądu "silver-szrota" i związanych z tym bólów...cóż...Myślę, że będę w stanie skutecznie ciebie z nich wyleczyć. Na szosie.
póki co, serdecznie cie pozdrawiam - miłośnika Fordów sprzed '83r.

Śmietan / 2004-01-04 02:02:27 /