logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Co to jest "front wing mounting band/panel" ("mocowanie błotnika")?

Co to jest "front wing mounting band/panel" ("mocowanie błotnika")?

Proszę o wyjaśnienie co to za część, występująca m. in. w Granadzie na połączeniu błotnika z komorą silnika tuż pod bocznymi krawędziami maski, opisywana po angielsku jako "front wing mounting band", "wing mounting panel" albo "repair panel front wing fastening edge", a po niemiecku "Reparaturblech Kotflügelbefestigungskante" (moja próba przetłumaczenia na polski: reparaturka/listwa/panel mocowania przedniego błotnika). Czy to jest:

a) reparaturka błotnika: fragment do przyspawania do błotnika, który następnie służy do przykręcenia tego błotnika do boku komory silnika,
b) reparaturka boku komory silnika: fragment do przyspawania do w/w boku, do którego następnie przykręca się błotnik?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 01:23:58 /


zarówno a jak i b to ten sam element tylko inaczej zrobione zdjęcie obrazek

i fachowo nazywa się to listwa mocowania błotnika a jeżeli potrzebujesz co takiego daj znać posiadam takie w ofercie

z foto wynika ze to do granady

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 08:42:36 /


Chuder a w jakiej cenie masz?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 08:43:23 /


To nie jest kawałek błotnika tylko fartucha do którego ten błotnik przykręcasz. To miejsce gdzie te blaszki siedzą;)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 10:42:03 /


na dzis dzien po 115 zl szt

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 17:50:07 /


jesli to jest wykrecalne to mam 19szt

Classmobile / 2008-11-22 20:48:44 /


mialem na mysli kluczem katowym

Classmobile / 2008-11-22 20:49:28 /


czyli masz 9.5 granad :)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 20:50:12 /


sęk w tym, że ten element jako jeden z pierwszych rezerwuje sobie zwykle korozja i kluczem katowym z reguly mozna wycinac to co zostalo

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-22 21:15:54 /


no to klopociki

Classmobile / 2008-11-22 21:50:48 /


Dredzioch: dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

Chuder: trochę nie zrozumiałeś mojego pytania, bo a) i b) to nie obrazki, tylko możliwe wersje odpowiedzi na moje pytanie. Wiem, że obrazki przedstawiają to samo, pytanie brzmiało, czy oba przedstawiają wersję a) czy b) - sorki, moje uproszczenie, że tego nie napisałem. Ale i tak Twoja odpowiedź mnie cieszy, zwłaszcza słowo "mam" oraz liczba 115. :-) Oficjalne zamówienie złożę u Ciebie po przemyśleniu mailowo, ale nieoficjalnie wstępnie możesz już zastanawiać się gdzie te listwy u Ciebie leżą i jak je wysłać.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-24 16:44:54 /


A oto jak może wyglądać taka listwa używana:



Po przyjrzeniu się tym zdjęciom i porównaniu z tymi na początku widzę, że jednak rzeczywiście to jest ten element.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-25 01:53:14 /


Łee... to Ci Rafał powiem, że masz zdrowiznę :) Szkoda że nie porobiłem fotek jak to było (a chyba raczej jak nie było) w moim kombiaku :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-25 08:55:15 /


Gryziu, przyjrzyj się: to na ostatnim zdjęciu to nie jest rdza. To jest wielka dziura, przez którą widać rdzę.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-03 00:49:22 /


Nie no, widzę przecież :) tylko że u mnie poza tym, to jeszcze gdyby nie te plastikowe "boczki" wewnątrz auta przy nogach, toby mi koty właziły do środka tamtędy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-03 10:09:24 /