logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zadzwonił dziś do mnie człowiek, który zajmuje się organizacją WOŚP 2009 w Żmigrodzie (50km od Wrocka). Zaprasza klub capri.pl do udziału w imprezie.
Wysłał mi takiego o to maila:

------------------------------------------------------
"Powoli dużymi krokami zbliżamy się do XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 Stycznia 2009. Jak Co roku pragniemy aby ten uroczysty dzień był wyjątkowy dla mieszkańców naszego miasta.
Organizujemy w tym dniu masę rozmaitych imprez towarzyszących. Warto wspomnieć z tego miejsca, ze dotychczas mieliśmy: MECZ POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW kontra RADA MIASTA, Pokaz kierowców Rajdowych z automobilklubu Dolnośląskiego, Pokazy pirotechniczne, laserowe, występy Orkiestr i masę innych rzeczy.
Gościliśmy u siebie tego dnia wielu sławnych ludzi , miedzy innymi : Rafała Kubackiego, Włodzimierza Chlebosza, Stanisława Szelca, Katarzynę Obarę i innych.
Mielismy już GARB CLUB, kierowców rajdowych oraz stare samochody itp
W tym roku chcielibyśmy również aby mieszkańcy naszego miasta mogli cieszyć się atrakcjami w ramach XVII Finału WOŚP Jesteśmy w trakcie załatwiania wielu atrakcji i dopinamy ostatnie szczegóły, aby znowu ten dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Chcielibyśmy zaprosić was do nas, abyscie zaprezentowali nam to czym zajmujecie sie na codzień ...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź !!!

Jeżeli Moglibyście nam jakoś pomóci i uatrakcyjnić ten dzien było by nam bardzo miło. Moglibysmy pomysleć o jakieś paradzie, o jakiś zawodach miedzy załogami itp : ) ( pełna dowolność ).
Jestesmy w stanie zapewnić wam coś do zjedzenia :) i zadbać aby sie wami zaopiekować :) pomyślimy tażke o jakieś pamiatkowej naklejce na autko itp.

CZEKAM NA ODP.
Łukasz Żukowski"
-----------------------------------------------------

Może warto się przyłączyć? Wymyślić coś? Zorganizować jakieś atrakcje?
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:02:49 /


Żeby to było bliżej mnie to chętnie bym się przyłączył.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:09:51 /


Może mógłbym z zespołem się tam pojawić i zagrać...

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:57:24 /


przemo jak jestes zarejestrowany na youngtimer to tam tez mysle ze bedzie pare osob ktore chciałyby uczestniczyc:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-28 00:43:46 /


Pomysł jest dobry, ale jak znam życie to g...o z tego wrocławskiego zbierania będzie. :/

Ja jeszcze nie mogę powiedzieć czy mogę być, bo prawdopodobnie będę miał wtedy egzaminy końcowe - wszystko zależy od wykładowców :/

Ale jakby co - mam dwa auta. Jak macie jakieś pomysły - piszcie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-28 03:23:07 /


ja... ja to wogle dupa jestem. oba fordy w zamościu. kiedy ta orkiestra? może karawan uda się ściągnąć jak silnik zrobie bo się bydle rozkraczyło :(((

szkodnik_wFe / 2008-11-28 05:17:56 /


W tym roku nie dam rady :(.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-28 12:49:55 /


Młody jest wytłumaczony, bo za chlebem pojechał.
Szkodnik - jak sprzedaż Capryśną to nie będziesz musiał mieć "chyba" w nicku. Btw. napisz smsa chociaż co żeś popsuł w Grandzi.
Remon - co z Taunim?
Zoggon, czy planujesz się zjawić jeśli do czegokolwiek dojdzie?
jak reszta? Anyone?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-28 18:04:44 /


w sumie mógłbym wybrać się dziobakiem... o ile to będzie weekend... i o ile się nie zepsuje;)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-28 18:06:36 /


Zoggon, WOŚP zawsze jest w weekend, a jak się dziób zepsuje to tylko więcej radochy dla widowni :). Byleby się na rynek wtoczył.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-28 19:21:37 /


przemek na mie mozesz liczyć jak coś

MISKO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-29 01:24:07 /


Żmigród... tam właśnie pracuję na codzień... :/

Milo, mam plan sklecić tauniaka do końca roku, więc mógłbym się pojawić.
Z youngtimerowcami to dobry pomysł, zawsze lepiej jak jest większa grupa.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-29 03:08:42 /


Remon, do końca którego roku??

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-01 15:08:41 /


ha!ha!ha! dzięki że we mnie wierzysz Milo.
nie ma pośpiechu - podobno Orkiestra będzie grała do końca świata i o jeden dzień dłużej :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-01 20:28:04 /


;) Remon, na mnie zawsze możesz liczyc :) Tylko żeby z tym Twoim pośpiechem nie było tak, jak z moimi studiami ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-04 22:39:34 /


chyba uda mi się wyrobić z gadziną :D

szkodnik_wFe / 2008-12-10 18:23:32 /


i się qtwa nie udało :/ próbowałem się wyrobić ze ścierrą XR4X4 i też lipa. Odpadam i miłej zabawy życzę.

szkodnik_wFe / 2009-01-06 16:51:13 /


a ktoś w ogóle jedzie?
bo ja może mógłbym, ale tylko granadą a nie wiem czy jest sens się pokazywać tym spróchnialcem...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 19:36:03 /