logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » Polary 3m

Polary 3m

Witam Koleżanki i Kolegów.
1 - Długo oczekiwane ale nareszcie są - "POLAR KLUBOWY 3m". Materiał, który został użyty do wykonania bluzy to wysokogatunkowy materiał o gramaturze 400g/m2, membranowy tzw "polar". Istnieje możliwość dopłaty za materiał POLARTEC (używany przez alpinistów - cena poniżej). Wszystkie napisy i obrazki są haftowane. Bluza występuje w dwóch kolorach do wyboru - czarny lub niebieski (osobiście skłaniam się ku czarnemu) i w kroju damski lub męski (dla Pań będzie szyty pod osobistą wymiarówkę ;-), a Panowie do wyboru S, M, L, XL i XXL). Bluzy są bardzo indywidualne - posiadają grupę krwi i nick użytkownika.
2 - WAŻNE !!! (koszt). Istnieją dwie możliwości: a) 165 pln jeżeli będziemy zamawiać bez FV, b) 185 pln netto +VAT. Opcja "a" będzie miała miejsce jak nie znajdziemy sponsora i tutaj UWAGA !!! - czy ktoś zna osobę lub firmę która chciałaby ponieść część lub cały koszt bluzy. W zamian na początek możemy zaproponować umieszczenie logo sponsora na przedniej prawej części polaru - oczywiście haftowane. Cena za POLATEC to dopłata rzędu 150 pln.
3 - JESZCZE WAŻNIEJSZE !!!!!!!! - dzięki uprzejmości agencji reklamowej do celów pokazowych zostało użyte logo Ford'a w oryginalnym wyglądzie. Niestety, w celu dalszej współpracy (zamówień) trzeba uzyskać zgodę od Ford Polska na używanie loga i tutaj prośba - czy ktoś posiada takie kontakty lub jest w stanie przekazać jakiekolwiek informacje które by ułatwiły zdobycie takiej zgody?
4 - Istnieje możliwość zamówienia do kompletu koszulek typu "POLO". Posiadałby hafty loga, nick'u, grupy krwi i hasło. Koszt takiej koszulki (oczywiście materiał wysokogatunkowy z usztywnieniami w kołnierzyku i wiele innych bajerów które powodowałby, że koszulka wytrzyma ponad przeciętny czas) to ok połowy kosztu polara w wariancie "a" i "b".
5 - Bluzy do wglądu na zdjęciach lub jeżeli będzie więcej chętnych do osobistego pomacania zrobimy spotkanie klubowe połączone z piwkiem.
6 - Cena nie jest uzależniona od zamówionej ilości ale osobiście uważam, że nie głupio wyglądałby cały skład 3m w jednakowych bluzach. Tutaj też prośba - jeżeli ktoś zna osobę która nie odwiedza forum lub po prostu nie ma internetu proszę o powiadomienie takowej osoby.
Pozdrawiam i czekam na pomoc odnośnie uzyskania zgody na używanie loga i sponsoringu.

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 22:22:30 /


Pogadam jutro z kumplem który pracuje w dziale handlowym Forda - niech się podpyta do kogo należy uderzyć..

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 22:39:38 /


A jest możliwość wyhaftowania napisu SQUAD we właściwym położeniu a nie "do góry nogami"? :)
Fajnie że temat żyje.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-13 22:52:46 /


Moje zdanie znasz.

Mam pytanie czy da rade zmienić napis motosport na motorsport ( bo chyba o ten dział sportowy forda nam chodzi:P)
Aha jeszcze jedna sprawa nie wiem czy to istotne ale ja nie znam swojej grupy krwi :(

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 22:54:02 /


Ja wiem, że najłatwiej się przypieprzać, ale szkoda, że nie ma "3m" nad logiem na plecach, tak jak to jest w logu oryginalnym, ale to pewnie przez tą przeszywkę na plecach. Fajnie wyszły :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 22:56:06 /


Nie wiem czy by się moja grupa krwi zmieściła na rękawie;) C2H5OH.

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-13 22:57:12 /


Witam. Oczywiście - napis "skład" będzie normalnie i do ustalenia czy "sqad" czy squad" czy też "skład" to są pierdoły do ustalenia przy zamówieniu (teraz szkoda fazy na to) i oczywiście MOTORSPORT ;-), Ligacz - badanie na ustalenie grupy krwi kosztuje 15 pln. Pozostałe zdjęcia. Pozdrawiam

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 23:19:35 /


jak oddasz krew to badanie krwi za free :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 23:31:22 /


Czy czcionka nicka - imienia jest dowolna, czy musi być taka jak Twoja? Ja się piszę jak coś na takową bluzę dla siebie.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-13 23:55:20 /


hm a ta bluza nie for 3m only and exclusive??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-14 07:47:58 /


Ludwik ale maciek to taki terenowy warszawski oddział 3m-u tak samo jak guzik to szczecinski oddział

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-14 07:56:06 /


Dirk - przed samym zamówieniem (po rozwiazaniu wszystkich problemów typu zgoda, sponsoring itp.) przedsatwie jeszcze jakiś inny rodzaj czcionki ale zbyt dużej demokracji nie będzie bo sie wszystko rozjedzie a chciałbym żeby bluzy były na SO2009. Pozdrawiam

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-14 10:04:19 /


Michał napisałem emila jak prosiłeś, kopia do ciebie poszła. Przeczytaj i pogadamy.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-14 11:11:41 /


Rozumiem, nie ma sprawy. Dzięki za informację.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-14 11:36:33 /


mozesz zapisac mnie i patryka H2O na liste jezeli taka zakładasz. Niestety w niczym nie jestesmy w stanie pomoc, no chyba jedynie w reklamie klubu na północy erłopy.;

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-21 14:13:29 /


Witam. Na razie nie zbieram zamówień bo muszę wyjaśnić sprawę wykorzystania loga FORD no i czekam na ewentualny odzew sponsorów ale dziekuje za ewentualne zamówienie. Pozdrawiam

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-22 08:14:52 /


Misiek szacun! Fajnie, że dopiąłeś pomysł do końca, bo zawsze kończyło się w połowie. Super, polarek i co ważne z haftem! Jeśli mogę cos doradzić to popieram przedmówce, że na plecach przydałoby się duże 3M jak w oryginalnym logo 3M,pozdrawiam i też ustawiam sie w kolejkę.

P.S. Myślę, że można by się w tym tygodniu spotkać przy piwku (Zaspa) i wziąłbyś taki polarek ze sobą pooglądalibyśmy z bliska:)

Hoover 3M / 2009-01-27 11:25:18 /