logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » kult tuningu...

kult tuningu...

http://uploads.turbosport.co.uk/getrempic3.php?url=http://autosport.arieke.be/Images/rallycross/taunus_2.2/Stuurkolem/img_2749.jpg wracajac do tematu przerubek zadaje pytanie, co myslicie o takim rozwiazaniu ? jest to jakas alternatywa dla zmiany całej przekładni na taka o innym przełożeniu

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 13:29:16 /


Tylko co ma wspólnego tytuł wątku z jego treścią ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-30 13:41:58 /


to już się nudne robi :/ kult tego kult tamtego....

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 13:45:38 /


ja czekam na wątek dla Pastafarian :) "kult Latającego Potwora Spaghetti"

Konar / 2009-01-30 13:50:07 /


Po co Wy tworzycie takie wątki?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 13:56:31 /


Przyczyną jest Kult tworzenia wątków, ale o tym będzie w osobnym wątku.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 14:09:52 /


Przyczyną jest zimowa nuda. Może by kto z zakładających takie wątki przyjechał do mnie na pare dni, dam mu lawetę do zrobienia na przykład albo dziobaka do rozebrania.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-30 14:12:48 /


Zapku jak jutro nie zalicze egzaminu to wpadam na kilka dni bo wtedy i tak zaliczanie dalej sensu nie ma. To Ci tego dziobaka porozkładam:) pasuje?

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-30 15:28:47 /


Ja w tym przypadku zasadniczo bym preferował Kult Kazika :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-30 15:43:40 /


I tak kultu stajla nikt nie przebije, więc nowym kultom mówimy NIE

Mysza liil (EM) / 2009-01-30 16:58:56 /


Mam Kult Kazika, podpisany przez autora i głównego bohatera, czeka sobie i nabiera wartości...

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 17:42:40 /


może to dziwnie zabrzmi ale pytam powaznie, co to niebieskie ma zmienić w przekładni??
a może chodzi o coś innego na tym zdjęciu. Pzdr!

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 17:55:18 /


No mnie się wydaje że ma to spowodować mniejszą ilość obrotów kierą.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 18:20:43 /


aaaa szybki skręt... no tak podejżewałem ale nie chciałem gafy walnąć..;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 18:57:27 /


tytuł miał na celu wykazanie bezsensownosci umieszczania wątków takich jak ten poniższy w dziale przeróbki ! taka prowokacja... wracajac do zdjecia rzeczywiście jest to przekładnia zmieniajaca przełożenie na kierownicy... ciekawa alternatywa dla zmiany magla...

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 19:36:33 /


Zapek, ja też moge po jutrzejszych egzaminach przyjechać. Podobnie jak Szafa stawiam sprawę uczelni. Ja chyba za głupi na magistra jestem

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 22:18:15 /


Zapek ty może otwórz gabinet terapeutyczny. Jest hipoterapita, dogoterapia to może zrobisz mototerapię??? Jakby Ci już skończyły się instrumenty terapeutyczne dla sfrustrowanych dzwoń jak w dym. Caprika podstawię ci w momencie :))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-30 23:09:55 /


tytuł miał na celu wykazanie bezsensownosci umieszczania wątków takich jak ten poniższy w dziale przeróbki ! taka prowokacja...

Pospiech | 2009-01-30 19:36:33 N | ocena: 0

Aluzja czytelna, ale wybacz Pospiech, jaki dział byłby Twoim zdaniem jedynie właściwy? Zloty? Off-topic? Wnętrze? A może Ogólne? Czyżby przekładka silnika nie była przeróbką? Coś mi się zdaje, że bardzo chcesz się do czegoś przyczepić. A jak ktoś chce, to znajdzie. Dziwię się tej determinacji. Poruszyłem w Kulcie Mocy temat nurtujący mnie od dawna, wywołany dodatkowo postem mario75.

Sensu wątku nie rozumieją też jakby MILO (po co tworzycie takie wątki), zapek mówiący o zimowej nudzie i dirk ironizujący o kulcie tworzenia wątków.
Alez oczywiście, że w ramach środowiskowej mimikry można mówić wyłącznie o tym, że jesteśmy fajni i wszyscy nas podziwiają. Więc może tego się trzymajmy. Będzie miło.

Poruszyłem temat, choć na zimową nudę naprawdę nie narzekam, wręcz przeciwnie. I sam się sobie dziwię, że mi sie chciało. Może dlatego, że mi na Capri.pl zależy, mimo innych życiowych spraw. Łomatko, co za wysoka nuta. Dobranoc.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 02:19:07 /


Zgadzam się z Tobą Strzała w 100%, nie rozumiem sensu tego wątku :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-31 02:52:06 /


Etam. sens jest. ja się dowiedziałem od pana doktora szymala że jestem sfustratem i muszę się leczyć :). No i co, można się czegoś ciekawego dowiedziec? można :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 05:12:09 /


ale zauważyłem że o tej porze roku, nie tylko tutaj jest taka atmosfera... w pracy, na ulicy, w służbie zdrowia, w gminie, itd. frustracje, stresy,nieporozumienia.... ludzie jacyś tacy dziwni, na każdym kroku chcą zaznaczyć wyższość której czasami brak...

zobaczycie przyjdzie słoneczko,wiosna, gęby będą sie cieszyć, dłuższe dni, pucowanie aut, normalne warunki drogowe, więcej mozliwośći w każdym kierunku, nie trzeba bedzie spędzac za dużo czasu z jednymi osobnikami np. z teściową w domu bo nie ma gdzie wyjść bo zimno i ciemno:) Pozdr!

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 09:21:31 /


Ugly, ja na doktora to za głupi jestem ale piwko chętnie z tobą wypiję nawet jakbyś miał być mega sfrustrowany. No i powodzenia na uczelni, też kiedyś przez to piekło przechodziłem i powiem Ci że się da!!!! :))))))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 09:31:29 /


Ale Szymal powinieneś na doktora startować bo masz rację. Mój stary tak mnie zaszczuł przez ostatnie pół roku że jak nie zdobędę magistra to jestem debil, że spokojnie można powiedzieć że staje się z deczka sflustrowany :). To już stało się u mnie punktem honoru i po prostu cały czas o tym myślę. (o studiach w sensie) Mam nadzieje że ja taki nie będę dla pfu! swoich dzieci. :). Także mój wpis nie był jakiś tam odpyskliwy :). No ale wróćmy do meritum (bardzo mądre słowo) sprawy :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 15:01:30 /


Jak widać coraz więcej osób nie rozumie o co Wam chodzi.. Nie wiem do końca co Cię nurtuje Strzała, bo jakoś trudno mi uwierzyć w to, że się przejmujesz, że ktoś ma Ciebie za równego tuningowcom czy innym "klanom". Z drugiej strony jakby każdy pisał co go trapi to by się ze stronki kącik terapeutyczny zrobił.. Tak, czy nie? Moim zdaniem zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasowało. Nawet jak masz w 100%-ach oryginalny samochód to będą Ci bieżnik sprawdzać i narzekać, że auto ma nowe gumy a nie opony z epoki (które zdążyłyby dwa razy rozlecieć się ze starości). Tyle. A jeśli nie rozumiem, to pisz wprost i tyle. Ja zawsze chętnie konwersuję :) Aha i na poziomie, bez żadnej urazy - to dyskusja rzecz jasna i z każdym później gadam normalnie na zlocie - żadnego tam mi obrażania czy coś! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 15:53:00 /


MILO, to już w sumie nieważne. Po co mielić językiem. Wątek Kult Mocy i tak spełzł na rozważania o klasach/nagrodach na PC tudzież gustach. Potem pojawiły się wątki - klony z kultem w tytule.
A ci, którzy myślą podobnie jak ja, w większości woleli siedzieć cicho, by nie podpaść ostracyzmowi towarzyskiemu. Albo też byli mądrzejsi ode mnie wiedząc, że tematu nie ma sensu poruszać. Po co.
Tak więc nic mnie już nie nurtuje i nic mi się w tym temacie nie chce.
A jeśli ktoś chce się przekonać o czym mówiłem w Kulcie Mocy, niech włoży w Forda nieoryginalne 2.9 i walnie budę na czarny mat, po czym niech się wybierze na np. Kęcki Rajd Pojazdów Zabytkowych.
Chyba, że owemu hipotetycznemu "ktosiowi" wystarczają zloty Capri.pl. Wówczas tym bardziej nie ma tematu i "niepotrzebne skreślić". Pozdro.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-31 20:31:03 /


Strzała, o kulcie czarnego matu to ja mógłbym gadać godzinami.. I nie rozumiem tego do końca. Jest tyle fajnych kolorów..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 20:53:50 /