logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Informacje na temat sklepu internetowego OLDTIMER

Informacje na temat sklepu internetowego OLDTIMER

Witam.
Chce zamówić z tego sklepu http://www.oldtimercentrum.com/ troche części.
Złożyłem wstępne zamowienie mieśiąc temu a tydzień temu zadzwoniłem do nich i chciałem zrealizować zamówienie no i od tygodnia czekam na jaką kolwiek odpowiedz od tego sklepu.
To troche dziwne że przez tydzień czasu nikt się do mnie nie odezwał.
Nie wiem to może przez to że zmieniali strone i teraz mają zamieszanie?

Czy ktoś zamawiał części z tego sklepu?
Czy ten sklep jest wiarygodny i czy nie dostane wała jak wpłace im kase?

ARIEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 08:31:23 /


Wiele osób stąd poleca, ale ja miałem trzy razy identyczną sytuację jak ty, więc dałem sobie spokój. U Chudera kupuję, rabaty przyzwoite dla stałych klientów i terminy bardzo krótkie. Szkoda nerwów.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 08:41:58 /


ja polecam części i od Chudera i z oldtimer centrum.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 08:52:58 /


Ja już kiedyś pisałem. Jak Ktoś zdecyduje się na zakupy u EddiegoV6, to musi stosować presję. Nie zamawiam i czekam, bo się nie doczekam. Naciski, nękanie telefonami, mailami, smsami. Ciągłe przypominanie się. Tak już Eddie funkcjonuje i tyle. Nie ma się co pucować, wszyscy tu chyba wiedzą jaka jest różnica pomiędzy Chuderem i Eddiem. Mi się z obydwoma dobrze współpracuje i nie narzekam. Pewne niedogodności współpracy z Eddiem zostają przez niego zrekompensowane we właściwy prawdziwemu handlowcowi sposób.
A więc Nękać, Nękać, Nękać, Nękać!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 08:55:12 /


Ja to co powyżej i jeszcze REMPIX :)

Mysza liil (EM) / 2009-02-02 08:55:21 /


REMPIX też polecam, trzeba brata wspierać :D

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 09:00:43 /


Fakt, "szybki termin realizacji zamowienia" to nie w tej firmie :D

Ale jak juz sie doczeka, to zawsze w dobrej jakosci i czesto gesto z milymi bonusami :)
Polecam.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 16:09:12 /


slabo sie dogadujecie... ja od Eddiego mam zawsze nastepnego dnia wyslane

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 17:56:55 /


ostatnio czekałem na przesyłkę z oldtimer chyba 2 dni od dnia zamówienia, tak więc nie jest źle

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 18:15:15 /


Poczytajcie siebie... Jak sprzedający ma mi łaskę robić, że coś mi sprzedaje i ja mam jeszcze go namawiać, żeby mi to wysłał, to ja wolę iść gdzie indziej.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 20:03:20 /


a ja wolę poczekać niż przepłacać u kogoś i jeszcze słyszeć, że to promocja

paras / 2009-02-02 20:12:48 /


No ja tam kupowałem już dość dużo części. Za pierwszym razem paczka wyszła na drugi dzień, z drugą są pewne jaja... Zamawiałem gumy do zawiechy, słony na magiel itp i itd było tego w cholerę. Ale w paczce nie było gum mocowania magla. Dostałem wiadomość telefonicznie że dojdą za tydzień. To powiedziałem spoko, bo potrzebowałem zakładać zawiechę... od 2 miechów dzwonie i pytam o gumy do magla i jeszcze na hurtowni nie ma....

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 20:16:14 /


Marcin, i o to chodzi co napisałeś. Nie lubisz takiego traktowania klienta - idziesz gdzie indziej, po to mamy wolność o którą nasi starzy walczyli. Trzeba poczytać na forum przed zakupami, bo już o tym było i będzie wiadomo czego oczekiwać po której firmie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 08:50:31 /


Ja się z powyższym nie zgadzam. Jak się dziecko źle zachowuje to trzeba zwrócic uwagę, ewentualnie dac klapsa, ale nie szukac innego co się dobrze zachowuje.

PS (ale mnie te ATI wqa)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 12:05:44 /


ale dziecko ma się jedno i nie ma się wyboru, a sklepów masz wiele i masz możliwość wyboru. Jeżeli zależy Ci tak na wyrażeniu swojego zdania to napisz po prostu do właściciela sklepu albo zadzwoń i pogadaj. Każda konstruktywna krytyka poprawia działanie firmy pod warunkiem że:
skierowana jest do właściwego człowieka (a nie np. do bogu ducha winnej kasjerki)
tenże człowiek jest reformowalny i wyciąga wnioski z krytyki
wnioski wyciągane przez tego człowieka są konstruktywne i skuteczne

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 12:33:41 /


ARIEL powinien dostać klapsa za to, że nie użył wyszukiwarki...

radzieckii / 2009-02-03 18:20:02 /


juz koniec z tymi klapsami.
sie mala kolejka po nie robi.
pieszczoszki.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 22:38:36 /


alwax, klapsa nogą....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-04 08:34:37 /


sami pilkarze,a gdzie szczypiorniak(klapsa z reki)?
szczypiorniak jest na fali.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-08 03:12:29 /


kupowałam sporo części w oldtimer, do dzioba i do volvo i zero problemów :)

wbasq / 2009-04-09 14:50:08 /


Trochę zimny kotlet, no ale...: orientujecie się czy ten sklep jeszcze działa? Mieli części blacharskie do taunusa w ciekawych cenach, ale po wysłaniu maila z zapytaniem zero odpowiedzi - "ten typ tak ma" czy już nie istnieje?

val-demar Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-04-16 17:01:02 /


Nie istnieje już o ile mi dobrze wiadomo.

Konar / 2013-04-16 17:06:38 /


Byłem u nich na jesieni jakoś osobiście, bo też się nie mogłem dobić- ogólnie według mnie to trochę niepoważni ludzie -mieli na stronie części, a w realu to nimi już nie handlowali. Nie wiem czy istnieją jeszcze, ale części do taunusa nie mieli już wtedy.

Spoko Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-04-16 21:33:14 /


Odświeżam. Więc jak to z nimi w końcu są jeszcze czy nie? Bo adres www.oldtimercentrum.com nie działa .

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-10-18 15:18:20 /


Nie ma już tej firmy.

Konar / 2014-10-18 15:22:38 /


Cholera. Szkoda... kupe kasy tam zostawile i zawsze bylo wszystko ok... a ceny tez fajne mieli

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-10-18 17:16:12 /


zapraszam do mnie ja istnieje cały czas i towar mam od 14 lat nieprzerwanie :-)

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-10-18 19:09:04 /