logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Mechanik od silnika.

Mechanik od silnika.

Witam, szukam jakiegos czlowieka, ktory by naprawil moje autko. Moze bede mial jednego dzis/jutro, ale wolalbym zeby to byl ktos bardziej zaufany. Chodzi o to, zeby: nie okradl, nie naciagnal, najlepiej jakby lubil stare fordy :) Aha, musi byc w Gdansku+zupelne okolice (zadne Zukowo, itp) bo musze sie tam doholowac :( Aha, najlepiej jakby byl ladna bladynka :)
PS. W sumie to sie nie spieszy, bo teraz sesja, ale glupio jak tak auto stoi i stoi.

A'propo bladynek - Hoover zostales namierzony u fryzjera o tej wlasnie nazwie. Pozdrawiam.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-17 18:22:45 /


> A'propo bladynek - Hoover zostales namierzony u fryzjera o tej wlasnie nazwie.

lehehehehe hoover tam mieszka ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-17 18:55:44 /


hehehehe - a gdyby jeszcze za darmo robił

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-17 19:51:08 /


Znam zaj... goscia co sie zna na starych fordach i mieszka w Pruszczu. Mozna mu zaufac i napewno z Ciebie nie zedrze. Jak trzeba to Ci auto zaholuje albo zrobi na miejscu. Jak jestes zainteresowany to daj mi znac (tel., GG lub e-mail).
Pozdrawiam

$miechu / 2004-01-18 12:24:46 /


ja też znam tego gościa :)jest niezły polecam pozdrowienia

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-20 15:01:19 /


Teraz to i ja go znam, i nawet wlasnie w tej chwili powinien naprawiac moje malenstwo :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-20 15:48:35 /