logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » konta e-mail i ftp

konta e-mail i ftp

Każdy chętny członek Stowarzyszenia może sobie założyć konto e-mail @capri.pl i dostać katalog na ftp. "Założyć sobie" to znaczy zgłosić mi i ja zakładam.
Jeżeli komuś chętnemu nie założyłem jeszcze konta, albo są nowi chętni, to proszę mi przysłać stosownego maila, z propozycją loginu (względnie indywidualnego, a nie jakieś tam "capri", "mk1", i tym podobne, takie odrzucam) oraz hasła (minimum 6 znaków). Hasło nie jest wymagane, wtedy coś wylosuję.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-04 15:20:11 /


zgłaszałem już daaawno :) podawałem login i hasło, jesli możesz, to sprawdź, czy konto jest aktywne, może ja coś źle robię :)
zgłaszany mail: flonder at capri dot pl

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-04 15:32:19 /


Czy coś się zmieniło w ustawieniach pobierania poczty dla programów zewn.? Bo od jakichś 20 min. mój Thunderbird nie chce pobierać wiadomości z serwera :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-05 18:40:06 /


sprawdzilem, u mnie tez przestalo dzialac.. :(

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-05 18:47:52 /


Proszę włączyć SSL/TLS dla poczty: http://www.capri.pl/forum/345805

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-05 19:39:32 /


Takie pytanie.
Często czytam pocztę wchodząc prze www. Coś ostatnio się widok zmienił i zginęło kilka funkcyji :(( Życie szczególnie mi utrudnia brak możliwości przechodzenia z usuwanej wiadomości do następnej. Można tylko usunąć i wychodzi się znów do listy wiadomości.
Można coś z tym zrobić? :)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-10 16:44:11 /


Zrobiłem upgrade poczty przez www do aktualnej wersji, bo ta dotychczasowa miała uporczywy błąd losowego odrzucania logowania się. Niestety nie wiem co się zmieniło funkcjonalnie, bo tego sam nie używam - myślałem że może jeszcze jest coś w opcjach, ale nie widzę. Wychodzi na to że chyba trzeba polubić zmiany ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-10 17:13:29 /


Podobnie zniknął podgląd wiadomości w HTML-u.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-11 00:01:06 /


Jak Ci się nie podoba to trudno.... tak lekarze powiedzieli :P

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-11 06:12:51 /


Podgląd HTML widziałem jako opcję "per user", tak więc trzeba sobie zmienić samemu w ustawieniach.

> Jak Ci się nie podoba to trudno....

Tego nie powiedziałem, ale niestety na to wychodzi - downgrade do poprzedniej wersji nie jest możliwy - załatanie jakiejś tam liczby dziur w bezpieczeństwie plus usunięcie błędów mają tu priorytet.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-11 13:44:34 /


OK, to sobie poklikam. Palio - ja jestem wychowany w trybie tekstowym, więc to nie tak, że teraz nie dam rady, ale czasami jak jest do wyboru taka opcja, to wygodniej skorzystać.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-14 01:18:12 /


Tekst z mojej strony to był sarkazm.
Zniknął wygodny sposób przeglądu wiadomości + podgląd w wątki....

Ale cóż, moderator wie lepiej :P

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-14 08:44:56 /


OK, sorki, ostatnio zbyt nerwowy chyba bywam. :-/ Peace.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-17 12:12:55 /


Czy wpis z pierwszego posta jest aktualny i kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi na moje dwa e-maile, pierwszy z 23 kwietnia 2009, drugi z 21 października 2009.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-28 20:50:25 /


Najlepiej zadzwoń do Michała.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-29 08:07:56 /