logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » Koszulki klubowe czy cuś ... ???

Koszulki klubowe czy cuś ... ???

Jakiś czas temu na forum poruszany byl temat koszulek ,naklejek klubowych czy czegoś takiego.Myśle że pomysł nie był zły warto to dalej powałkować.Jakm jest z naklejkami nie wiem ale sądze że to nie problem a koszulki można zrobić sobie na zamowienie z dowolnym, własnym, przez siebie wymyślonym wzorem na stronie :

http://www.koszulki.pl/

Bo był by to niegłupi pomysł !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-24 21:10:26 /


Faktycznie, niegłupi pomysł.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-24 22:10:55 /


no widzisz trzeba to obgadać :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-24 22:13:19 /


pomysl jest niezly
proponuje na jakims zlocie po piFku jak juz muza nas natchnie skupic sie cala ekipa i naszkicowac jakis wzor!:)
moze z przodu "capri"-yten orginalny namis i fan club itp
a z tylu keep a legend alive, lub nie przegap wiecznosci..itp

Hoover 3M / 2002-06-25 01:08:41 /


Ja myśle ze powiniśmy (kurdde jeszcze moje capri nie jeździ ale sie udzielę ) na koszulce dac tak jak na stronie głównej szkic capri z boku i hasło "Samochód jaki zawsze sobie obiecywałeś".Naklejki na samochody (no nie wiem czy ktoś sie nie oburzy ze zeby naklejac cos na samochód :)) tego samego typu ewentualnie jeszcze dodać nazwe stronny www.capri.pl .Mysle ze wzrośnie wtedy liczba Capri maniaków bo jedank jest mało Capri jeżdżących po polskich drogach (ja mieszkam w katowicach i od kilku lat nie widziałem Capri na drodze )

Arni12 / 2002-06-25 01:56:54 /


Niezły pomysł, jak będą jakieś koszulki to z przyjemnością zakupię taką.
Tylko musi się znaleść ktoś, kto się tym zajmie...
Aha! Zdecydowanie wolałbym napis " keep the legend..." niż " samochód który sobie..." bez znaczenia w jakim języku.

Pozdrawiam

Pudel / 2002-06-25 03:11:01 /


ogulnie jestem za... nawet jesli chodzi o naklejki na autko (cos malego nie zaszkodzi) jezeli ktos cos opracuje to dajcie znac :))

Grim / 2002-06-25 10:35:49 /


Jeśli ktoś pali (papierosy, grilla) to mam dostęp do zajebistych zapalniczek ZIPPO ze znaczkiem FORDA. CAPRI można wygrawerować, tylo ceny też są piękne: od 150,00 PLN do 280,00 PLN. Zawsze można zrobić tańsze reklamówki. A co do koszulek to jestem za. Tylko trzeba byłoby zrobić (najlepiej na jakimś zlocie) projekt tego co miałoby być na koszulce. Pochodzimy z różnych środowisk i każdy ma jakieś ciekawe pomysły. Może zrobimy konkurs???
Przypominam o Kaźmierzu i pozdrawiam!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 11:58:32 /


KURCZE JA JESZCZE cAPRIKA NIE MAM BA NAWET PRAWKA JESZCZE NIE MAM ( DOPIERO W ŚRODĘ PIERWSZY EGZAMIN :) WIĘC NA ZLOCIE MNIE NIE BĘDZIE MAM NADZIEJE ZE WE WRZEŚNIU NABĘDĘ cAPRI DOPIERO WTEDY NA ZLOCIE JAKIMŻ SIĘ POKAŻE.a DO kAZIMIEŻA TROSKĘ Z WAWY DALEKO :( ALE JAK TYLKO COS TAM WYKOMBINUJECIE TO JUA KUPIĘ JEDNĄ LUB DWIE :))))

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 12:17:52 /


Pomysł z jakimś konkursem jest dobry ale najlepiej niech sie o tym wypowie Michał Konieczny on tu jest wkońcu rządzi :).KAżdy by walnął jakis projekt i wybrało by sie najlepsze pomysły. JA juz mam jeden na plecach napis: "Te wakacje spędze www.Capri .pl" Capri ma w domyśle oznaczać tą wyspe ale byłoby napisane jak logo Capri .

Arni12 / 2002-06-25 12:55:53 /


:))) arni text super :) wakacje spedze www capri ;) pl
a co do koszulek to moze cos splodze i przywionze do kazmierza :))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 13:35:15 /


JA TO WIDZE TAK:

Z przodu (biala koszulka) na srodku na klacie musi byc napi " Capri" ale dokladnie taki jak jest na zegarach ten pisany recznie co jest na stronie glownej i na zegarach czasami
pod tym ze napisem 2 biale zegary takie jak sa na desce rozdzielczej!(jeden obrotomierz 1 prendkosciomierz)--na zegarach mozna skale zwiekszyc do 280km/h np:)

Z tlu na pleceach :od gory napis : "Keep a Legend alive"
niżej zsnaczek: Kolo w ktorym w rodek jest wrysowane capri(autko) szkic tego autka jest na www.capri.pl na stonie glownej
Do okola kola z autkiem napis Fan Club Old ford--lub Fan club capri
a na dole: WACKACJE www.Capri.pl

co wy na to?

a ten znaczek z tylu
kolo z wrysowanym fordem i napisem dookola Fan Club Old Ford moze byc naszym znaczkiem klubowym i mozna malutkie naklejki z tego wzoru zrobic:)
pozdrawiam

Hoover 3M / 2002-06-25 14:09:58 /


jestem za
Hover - niezle ale moze bez wakacji (na caly sezon) i Capri Fan Club???
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-06-25 14:26:34 /


Ja mogę troszkę powyszywać :))
Pomysł fajoski proponuję rozszerzyć jeszcze o kubeczki

cossi / 2002-06-25 14:46:44 /


Ja bym sobie chętnie nakleił naklejkę na ramkę pod tablicę rejestracyjną, innych pomysłów nie mam. Może "peelka" z jakąś wzmianką o Capri? Ale nie wiem czy przykleiłbym sobie taką. Co do hasła "Samochód jaki zawsze sobie obiecywałeś" to jest oficjalne hasło reklamowe Forda Capri (The car you always promised yourself). Podobać się nie musi, ale do Capri pasuje.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 15:04:02 /


Odnośnie koszulek moje pomysły :

A) przód Capri, a na plecach tył Capri (wersje Mk1 ; 2 ; 3 ;-)

B) Wszystkie modele naraz ustawione przodami w półkolu (nad tym w chmurce www.capri.pl)

C) Mk1 od prawego przodu z ukosa, Mk2 stojące za nim wystawione o pół metra do przodu i Mk3 analogicznie ;-) a pod tym (lub nad - może być nawet na plakacie ciągniętym przez samolot albo jakimś bilboardzie w tle ) www.capri.pl - Wirtualny Klub Miłośników Forda Capri (oczywiście literki Capri stylizowane na te z Mk1 (albo jak to Hoover zauważył tu w lewym górnym rogu na stronie) a z tyłu może być to samo albo zdjęcia Capri od tyłu ;-)

Zegarów bym nie proponował - to zostawmy "tuningowcom" ;-)

pozatym jak już to: "Keep the legend alive" albo bez "the" a najlepiej "Old Fords never die"

2 sprawa ---- naklejka na auto - przezroczysta folia a na niej czarne lub białe (niektórzy mają jasne auta niektórzy w ciemnych kolorach ;-) kontury Capri Mk1 zwróconego przodem w prawo, napis www.capri.pl i Capri Mk3 zwrócone przodem w lewo.
Mi by taka pasowała na zderzak tylny albo na klape ewentualnie choć może być też np. na przedniej szybie albo tylnej

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 15:18:42 /


no to ja bym proponował tak:
na piersi... lewej male logo Ford,tak z 10-15cm kolorowe lub czarne / białe
na plecach duzy Capri / z mk1 / i pod tym old fords never die ( z yahoo ;) i w prawym dolnym rogu die skosem recznie np. czerwono capri.pl
albo tak jak MikeB4 na tyl dac mk1,2,3 z skosa ;)
albo dac na plecy mk1 RS2600 ( http://www.capri.pl/library/cards/75-jahre-ford-2-front.jpg ) to co MK przywiozl rok temu z dumlen (mam takie na tapecie) i podtym capri club poland czy cos :)
no i takie male www.capri.pl na jednym z rekawkow :)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 15:41:10 /


hmmm a tak sobie mysle ze moze na samochod dac w lewym górnym rogu drzwi kierowcy dac www.capri.pl ? ;) albo jakies nie za duze na boczne szybki :)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 15:44:51 /


Wszystko fajnie, pięknie, ale może wymyślimy cosik po Polskiemu!!!!! Na początku pisałem Tasmanian Devil (nawet nie wiem czy to poprawnie), a teraz piszę Diabeł z WielkeijPolski. Nie chcę być nacjonalistą, ale wszak my nie gęsi i swój język mamy!!!
A poza tym to moja teściowa haftuje (ale tylko na materiale), po grillu i innych imprezach czuje się świetne i jeździ Fordem Ca..., a pri jej niedługo domaluję!!!!
Pozdrawiam!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 15:54:22 /


Chodzi o to że w takiej koszulce możesz sie pokazać np. w Niemczech, Szwecji czy u Angoli i każdy (no prawie) będzie wiedział o co chodzi ;-)

Pozatym przemyślałem to i najbardziej mi sie podoba wszystkie 3 generacje od skosu robione zdjęcia ;-) jakby to jeszcze jakoś kolorowo wykonać .... to by było po prostu coś .... a napisy to już kwestia ustaleń później ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 16:17:10 /


Nom zrobmy konkurs na 3 capri obok siebie. A ten szkic od cOke jest naprawdę zajebisty .Moze te narysowć w tym stylu ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 17:56:09 /


spawn to niestety nie jest moj szkic :( moje sa na http://capri.coke.prv.pl w download :)
tak patrze na inne loga klubowe ( http://www.volny.cz/capri/Kluby/clubs_cz.htm )
to wg. mnie najfajnie wygladaja te "capri club norge" "capri drivers" i "FCC netherland" ... moze cos w tym stylu , a takie logo mk1,2,3 juz gdzies widzialem chyba na stronie jakiegos klubu z ... usa :)
jak znajde chwile to troche porysuje i pochwale sie ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 18:49:15 /


czekamy bo ja juz nie moge sie doczekać koszulki :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 19:11:18 /


jwszcz Madryt ma fejne i to na samej górze strony jest zajebiste :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-25 19:17:10 /


Ja proponuje jeszcze jeden pomysł na koszulkę :
Profil Marksa ,Engela i Lenina
pod spodem profile Mk1 Mk2 Mk3
i napis
REWOLUCYJNE ZMIANY

Arni12 / 2002-06-25 20:36:31 /


buehehe a może małpe, człowieka z epoki kamiennej, i dzisiejszego
a pod spodem kamienne koło Forda model T i Capri ???

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 20:51:15 /


a moze taka ewolucje malpa, czlowiek pierwotny, czlowiek, czlowiek lezacy pod Capri i komplet kluczy:)

Hoover 3M / 2002-06-25 20:53:50 /


ewolucja :)
Czlowiek malpa na czterech lapach pozniej powoli sie przygarbia(wstaje na dwie nogi) pozniej na doch nogach wyprostowany i poaniej przygarbiony i pod maska Capri:)))ale chyba nie najlepsze na koszulke, na moj gust powinnismy miec bardzo proste wzory bez zadnych inteligentnych popisow , bo takie sa najbardziej przejrzyste, czytelne i zrozumiale:)
Pozdro
Moze poprostu kazdy da zdjecie swego capri na piers a na plecach napis Capri.pl , logo z napisem typu "keep the legend...." lub "Capri Klub Polska."

jagoolmk2 / 2002-06-25 22:20:22 /


http://www.fordcapriclubnederland.nl/Int2001-6.jpg
a teraz należy ruszyć wyobraźnie i odbić zdjęcie w lustrze, pozatym wyobrazić sobie że to nie tylko Mk1 ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 22:40:59 /


hmm...
1. pomysl to miałem taki zeby kozystajac z okolicznosci zlotu poprostu ustawic nasze auta i strzelic fotke :) proste co nie?
2. przypomniało mi się ze tydzen temu przy okazji minizlotu na rynku w kazmierzu Simon robil fotki... i staly kolejno mk2, mk1, mk3, mk3 ... hehhe
teraz tylko wyciagnac od simona fotki... troche przy fotkach przysiasc i przerobic to na 1 kolorowy wzor ... wydrukowac i isc zrobic nadruk :)
eghh... czasami mam przeblyski geniuszu :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 22:58:31 /


jak dla mnie to wszystkie koncepcje sa super ale myśle ze faktycznie powinno to być mało skomplikowane i przejżyste jakieś logo z przodu i napis www.capri.pl z tyłu i tyle.Nie ma co za dużo kombinować :)) Tylko zeby to doszło do skutku to wtedy będzie zajebiście :))) A co do loga to mi oosobiście zajebiście podoba się to co zaproponował cOke : http://www.capri.pl/library/cards/75-jahre-ford-2-front.jpg

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-26 00:45:19 /


Popieram te logo!!! Zaadoptowałem je na naklejki, na ZLOT w Każmierzu! Tyle tylko, że naklejki będą czarno-srebrne (bez kolorów) ze względów finansowych (sam to sponsoruję), ale za to nieprzemakalne. Zapraszam 29.06.2002r. do Kaźmierza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-26 21:42:25 /


Czołgi dostałeś emila odemnie ???

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-27 00:26:31 /


To troszkę nie na temat ale muszę to napisać :

Dziś oblałem moj pierwszy egzamin na prawko :(

No to tylko tak dle rozluźnienia napisałem :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-27 01:31:16 /


Ostatnio nie dostałem nic od Ciebie, powtórz!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-27 08:04:10 /


Widzę że temat wraca, dotychczas był już parę razy przerabiany, i umierał śmiercią naturalną. Może tym razem się uda. Co do projektów koszulek, to ja widzę to tak, że nadsyłacie swoje wzory, robimy na stronie listę, głosowanie, i już. Bo każdy będzie robić sam sobie, i taki będzie tego finał.
Co do nazwy, to jeszcze w zamierzchłych czasach, jak ten "klub" składał się z trzech czy czterech osób, powstała ta strona, pod nazwą która również nieformalnie uznana została za nazwę klubu.
Tak więc po prostu: capri.pl - bez www, bo to przedrostek wynikający z konwencji w internecie. I nie żadne "fan club", zostawmy to dla dzieci. Co do znaczka firmowego, to sugeruję przewinąć tą stronę na samą górę. Można go co najwyżej uzupełnić sylwetką Mk I. To w moim mniemaniu wyznacza ramy dla nalepki klubowej. Na koszulce oczywiście wedle fantazji. To by było na tyle w kwestii oficjalnego stanowiska :-)
Naliczyłem powyżej sporo głosujących, oczekuję więc na adekwatną liczbę nadesłanych wzorów. Proszę tylko nie zapomnieć o pewnych warunkach technicznych, żeby ewentualny projekt był realizowalny. Czyli ilość kolorów, a przede wszystkim rozdzielczość - ponieważ obrazek o rozdzielczości 100x100 pikseli raczej nie nadaje się do późniejszego druku.
Na razie nadsyłajcie na mój e-mail w wielkości "na ekran", najlepiej jako pliki gif lub png, ewentualnie tiff, raczej nie jpg, no chyba że nie przekompresujecie za mocno plików. To nie zdjęcia.Co do nalepki na samochód, to widzę w zasadzie tylko możliwość jednego koloru, ponieważ musi się dać ją zrobić w wersji białej na ciemne samochody, i czarnej na jasne samochody, bez zbędnego kombinowania.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-03 11:01:03 /


witam , niestety nie jestem jeszcze posiadaczem tego pieknego samochodu jakim jest CAPRI , ale wszyscy do okola mnie wiedza juz o mojej fascynacji ....... takze moja dziewczyna ........ 2dni temu mialem urodziny ......... i wlasnie od dziewczyny dostalem wspanialy prezent , jest to kubek ktory z jednej strony ma dedykacje a po drugiej (jesli mozna tak powiedziec , chodzi o kubek w ksztalcie walca :::::))))))) jest namalowany (!!!!!!! zadna naklejka!!!) recznie CAPRi MK1 :))))))) CUDO , wiem ze troche to kosztowalo , ale efekt jest imponujacy :D bardzo poprawia samopoczucie uwazam ze jest to tez dobry pomysl na klubową "rzecz", ale chyba bardziej indywidualnie ........ :D:D heiheiehiehieh , samochodu jeszcze nie mam ale kubek juz jest no to teraz pozostala juz ta latwiejsza czesc , zdobycie pieniedzy na samochod :))))
pozdrawiam :)))

lapek / 2002-07-03 11:59:49 /


MK - jeśli mogę coś zasugerować: skoro obrazki mają być drukowane, to może tak byś zaproponował ludziom przysyłanie obrazków w formatach wektorowych? Choćby w PostScripcie? Jakoś tak mam złe doświadczenia z drukowaniem obrazków rastrowych. :-(

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-03 13:59:25 /


Widzę że temat wraca, dotychczas był już parę razy przerabiany, i umierał śmiercią naturalną. Może tym razem się uda.
Michał Konieczny

I znowu to samo.
Wybacz Michale że Cię cytuję :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-22 10:44:30 /


chciałem nic nie mówic na razie ale takim żydem to nie jestem:)
popatrzcie na to...szczerze to ja se cóś zamówie,robią nasze klubowe koszulki hehe

http://www.sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=71690&t_id=&g_id=&gr=2&sr_marka=&sr_model=&sr_silnik=&sr_pojemnosc=&sr_moc=

starrsky / 2002-07-31 11:15:53 /


czołg ma koszulke na piersi logo capri.pl a na plecach mk1 rs2600 :))) fajnaaaa

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-31 13:43:51 /


Widzę że temat wraca, dotychczas był już parę razy przerabiany, i umierał śmiercią naturalną. Może tym razem się uda.
Michał Konieczny

I znowu to samo.
Wybacz Michale że Cię cytuję :)
Wybacz Szajba ze Cię cytuję :)

Mam wzór i mam miejsce gdzie mogę zrobić koszulki tylko nie mam kapitału :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-13 13:57:44 /


no to juz ja chetnie przeznacze pare zetów na koszulke:))) jak bysmy wszyscy mielui te same albo np. goscie od MKI i od MKII i od MKIII itd. to by na zlotach to ciekawiej wygladało:))) ustalmy wzor i wysyłam kase :)))

jagoolmk2 / 2002-10-13 15:04:04 /


wzór narazie mam tylkko jeden dla wszystkich modeli ale moze za kilka dni :) narazie jk ktoś jest zainteresowany to mogę wysłać ten co mam na priva .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-13 16:45:20 /


Jak możesz to wyslij dla mnie i powiedz jeszcze ile to może kosztować

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-13 20:38:17 /


ja tez chetnie pisalbym sie na taka koszulke

konk / 2002-10-14 08:52:58 /


Ceny wyglądają tak :
Biała koszulka - 25zł
Ciemna koszulka - 35zł
No i do tego dojdzie jeszcze ok.10zł (koszt przesyłki)

A no i mam proźbę ja by ktoś miał gdzieś miejsce zeby mozna było wrzucić na stronę albo chociaż link wzorów !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-14 12:08:11 /


Acha a koszulki maą tam nawet niezłe (z dobrago materiału) bo juz raz robiłem to wiem :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-14 12:09:20 /


to jak też byś mi wysłał
:))

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-14 17:13:33 /


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-14 17:40:13 /


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-14 17:40:46 /