logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Warsztat - Chuder Capri Service !!

Warsztat - Chuder Capri Service !!

Byłem, widziałem, podziwiałem, zazdroszcze.

Chuder i Witan stworzyli bardzo fajne miejsce gdzie Caprychy sie serwisuja i odbudowują !!! Klimat jest ZAJEBISTY a to najwazniejsze. Aż miło było mi patrzec jak robota idzie na całego i to przy naszych cackach.

Brawo.

P.S.
Nie mówie że wczesniejsze miejsce było złe ale to teraźniejsze pachnie czystym profesjonalizmem.
Z tego wszystkiego dzień po wizycie u Chudera dziś mój White Conrad miał budzenie ze snu zimowego.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-14 23:01:03 /


no no fajnie jest
i ostatnio nawet jest internet ...:)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-14 23:57:34 /


Ale żeby od razu nowy wątek? Konrad- uspokój się ;)

Witan. Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-15 09:28:14 /


Atrakcji od czasu do czasu bywa duuuzo wiecej, i tez milo popatrzec, ale o tym ciii!!
- a toaleta - o ile pamietam - platna - 2.50:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 09:48:08 /


ja mam rabat na kibelek i płacę 2 pln
poza tym pokażcie mi kibel w którym sikasz i przyglądasz się jednocześnie mostom od tajniaków i caprików :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-15 09:53:05 /


ja w magazynku do kąta i nic nie place:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 09:59:04 /


Ja też nie płaciłem, ale rozgryzając powikłaną zagadkę kurków od wody, poparzyłem się przy umywalce :/ Ehh te węgierskie krany ;)

Mysza liil (EM) / 2009-03-15 10:11:32 /


a wy odrazu za ta toaleta nie można o czymś milszym

np ostatnio było wietrzenie garażu i mini zlot

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 10:17:19 /


ja i wszystkie IiiI'e nie płacą to zniżka instalatorska ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 10:29:32 /


Mysza - dobrze ze poparzyles lapy przy umywalce a nie co innego..... cholera wie czy w spluczce nie ma wrzatku;P

pamietam tez poczatki, kiedy zapalanie swiatelka bylo w lazience za pomoca 2 wystajacych kabelkow:)

Ale teraz luksusowe wnetrze poza pomieszczeniem sanitarnym oferuje rowniez gastronomie (czajniczek wiernie parzy herbatke przy ciezkiej pracy), wypoczynkowym (wygodna sofa oraz kilka taboretow), w powietrzu unosi sie pozytywny duch - no i niezapomniana zaloga, ktora zawsze czeka na moje odwiedziny:D
nic tylko wszyscy jestesmy swiadkami narodzin legendy!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 11:16:09 /


oprócz tego atrakcje w postaci internetu oraz wizyt sławnych osobistości, np. delfina z zespołu Iwan & Delfin :))))))))))))

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-15 11:23:16 /


o delfinie nie slyszalem ale podobno papiez ma uwzglednic to miejsce w swojej nastepnej pielgrzymce do polski:) prezydent tez chcial odwiedzac z jakims oredziem, ale chuder nie wyrazil zgody bo to apolityczne miejsce:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 11:27:33 /


Kibel jest spoko i tez nie płaciłem nic :) kawa spoko. Sąsiadka mniej spoko :) Zaproscie discovery i moze program o warsztacie nakręcą hehehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-15 11:27:58 /


program będzie się nazywał: OVERCHUDERIN'

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-15 11:30:14 /


Witan mam siniaka na nosie :) sie wziol i zrobil

Michal FAZI / 2009-03-15 15:40:25 /


az chyba wpadne jutro :))))

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 16:11:25 /


Może ktoś wpisać adres? czy to tylko dla wtajemniczonych? mam jutro z rana biznes a wolę wiedzieć w którą stronę jechać :)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-15 16:16:05 /


zadzwon do Chuder to on Ci powie . okolice kolo konstancina

Michal FAZI / 2009-03-15 17:26:12 /


No to trzeba podjechać i zderzaczki zamontować.
Radzę się spieszyć z odwiedzinami, bo wróble ćwierkają, że podobno będzie super upgrade miejscówy Chuder Capri Service .

P.S.Fazi Ty żyjesz? :)

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-16 10:36:54 /


zyje i mam sie dobrze :) !!! pozdro

Michal FAZI / 2009-03-16 10:56:02 /


Michał- sam widzisz,że praca w warsztacie to ciężki kawałek chleba, nierzadko okupiony poważniejszymi kontuzjami niż jakiś pryszcz na nosie ;)

Witan. Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-16 21:03:13 /


moze i nie łatwa ale szlachetna ... :) w przyszłym tygodniu tez bede wiec bede bardziej uwazał tym razem
pozdro

Michal FAZI / 2009-03-17 20:58:55 /


Hehe... Mój (WE 9593J) i tak najładniejszy;] Co wiecej powiem, że ten mój Caprik tak polubił warsztat Chudera, że nie chce z tamtąd odjechać... a jak juz się go wezmie na przejażdzkę na żoliborz to sie gotuje prycha i kicha;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-18 21:37:25 /


a ze prycha i kicha to nie nasza micha :-)

tak to jest jak kupuje się kota w worku

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-19 00:10:13 /


Hehe no przeciez nie napisałęm ze Wasza wina;] tylko, że warsztat polubił;]Micha moze nie wasza... ale Wy naprawicie;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 12:46:40 /


Usługa
-regeneracja gaźnika motorcraft 1 V,
czas-od 08.2016 do .....,
cena za usługę z przes. ke-x 380 zł
efekt-nie chodzi na benzynie(po to był regenerowany)(działa tak samo jak przed "usługą"

cytuję części z ostatnich wiadomości od Pana G.

"Naprawiam starsze auta z zamiłowania a nie dla pieniędzy jeżeli w jakiś
sposób mogę pomoc to pomagam po koszach a nawet poniżej, robię w to w
wolej chwili dlatego tyle to trwa."

"Na regulacje mogę zaprosić jak będzie ciepło czyli bliżej wiosny,
aktualnie nie mam warunków aby się tym zając w warsztacie bo jest za
mały" - 10.01.2017

Dla Mnie taka usługa to kpiny i żenada.
- zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia gaźnika przed i po regeneracji i więcej opisów.

Profesjonalizm usługi poddaję ocenie zainteresowanym przyszłą regeneracją gaźnika.

mlodyyoung / 2017-03-24 15:28:46 /


Krzysztoffff, wstydź się!!! ;)

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-24 15:36:02 /


Czyli, ze miał współpracować z wachą, a wciąż tego nie robi mimo czasu operacji i pobrania taczki złota? Była reklamacji próba podejmowana? Poka te zdjęcia jak są tzw "porażające: :)

Classmobile / 2017-03-24 18:54:04 /


A wacha jest?

Mysza liil (EM) / 2017-03-24 19:20:28 /


Rozumiem, że gaźnik był regenerowany wysyłkowo? To raczej bez podłubania "na samochodzie" ciężko uzyskać dobry efekt.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-24 19:43:29 /


Fakt gaźnik na stole ciężko wyregulować, a poza tym kulenie silnika może mieć inne podłoże jak gaźnik.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-24 19:56:35 /


Znalazło by się jeszcze kilka powodów do wstydu...

Mordian Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-03-24 21:38:20 /


regeneracja, czyli najczęściej rozłożenie, wyczyszczenie i złożenie gaźnika od początku na nowym zestawie naprawczym. W 1V można przy tym ustawić jakieś wartości standardowe jeśli chodzi uchylenie przepustnicy rozruchowej, śrubę składu mieszanki, położenie pływaka, czy czas działania ssania. Ale robienie tego na sucho nie gwarantuje właściwego efektu. Dlatego regeneracja wysyłkowa ma tylko wtedy sens, kiedy całą resztę ogarnia się samemu. Przy czym akurat podciśnieniowy 1V jest tak prostacki i niezawodny, że trudno mi uwierzyć, że może być bezpośrednią i jedyną przyczyną "niechodzenia na benzynie".

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-03-24 23:25:53 /


no u mnie przez chwile 1v było na 2.0 pinto zamontowane i darło opony jak złe :) a byl tylko nowy zestaw naprawczy i Pan mechanik co to ustawiał sam też taunusami śmigał

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-25 00:02:57 /


Prosze nie zapomnieć i dołączyć film ktory został nagrany nie działającego gaznika. Film dostępny na moim koncie facebook. Tam widać ze nie działa silnik i złe pracuje.
https://www.facebook.com/panCHUDER

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-25 08:16:10 /


da łatwiejszego szukania

https://www.facebook.com/panCHUDER/videos/1181157995255805/
https://www.facebook.com/panCHUDER/videos/1181157005255904/

a i proszę nie zapomnieć Panie młody napisać ze jeszcze drugi gaźnik został wyczyszczony ultradźwiękowo i przejrzany całkowicie za darmo.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-25 08:42:12 /


Pytanie czy paliwo świeże. Miałem tak w swoim 125p że po regeneracji gaźnika auto odpalalo tylko nieco lepiej niż przed. Okazało się że przez to że auto było sporadycznie użytkowane paliwo zwietrzalo skroplila się woda w baku i dlawil się silnik. Po spuszczeniu paliwa i zalania świeżym pracował jak należy. Jak ktoś pisał wcześniej jest masa pierdół które mogą wpływać na pracę silnika poza gaźnikiem. Jeżdżę do Krzyśka wiele lat po rzeczy do Capri i nie zdarzyło się by nawet jak coś nie pasowało nie dalo się tego wymienić. Nie sądzę też by w jaki kolwiek sposób próbował kogoś naciągnąć ryzykując swoją wieloletnią opinię.

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-03-25 09:28:20 /


Jestem ostatni do pucowania się, ale z Krzysiem znamy się wiele lat i zawsze można dogadać się. Zwrócić graty jak coś nie pasuje, jakaś odroczona płatność etc. Więc jeśli Ktoś obsmarowuje Kolegę na publicznym forum, powinien sprawdzić wszystko 3 razy i najpierw spróbować dogadać się z głównym zainteresowanym. Poza tym jak koledzy powyżej napisali, przyczyn może być dziesiątki.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-25 10:54:22 /


To nie mogło się udać korespondencyjnie, przyczyn kulawej pracy silnika po montazu gaźnika z koperty może być tyle ilu cyganow w kolejce po zasilek. Jesli po zlozeniu gaźnika do kupy nie zostaly żadne czesci na stole, to wspomniana cena za te operacje nie urywa dupy. Chętnie sie dowiem co było nie teges, bo kamień podejrzeń został rzucony

Classmobile / 2017-03-25 10:55:58 /


Nikt normalny nie zakłada 1V, nie mówiąc o regeneracji.

Mysza liil (EM) / 2017-03-25 12:33:35 /


Doświadczenie może i żadne, ale sam w życiu zregenerowałem i wyczyściłem dwa gaźniki i nigdy po założeniu po czyszczeniu i wymianie uszczelniaczy nie było tak, że nie była wymagana regulacja. Chociażby głupie śrubki do regulacji obrotów i mieszanki, tego się nie ustawi na sucho. U mnie samo odpięcie linki gazu wymagało ponownej regulacji wolnych obrotów, niby pierdoła a jednak ma wpływ.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-03-25 13:55:28 /


Robię wysyłkowo gaźniki kolegom z forum. I zawsze służę pomocą przy późniejszych regulacjach. Ale wymaga to zadzwonienia do mnie i chęci zadania pytania, chęci uruchomienia samochodu.
Myślę, że autor gorzkiego żalu pomylił gaźnik z ECU.
To tak nie działa jak w golfie IV. przysyłają Ci kompa po regeneracji, podpinasz i jeździsz.
Gaźnik jest zwykle ostatnią rzeczą do psucia się. Szczególnie tak tragicznie prosty jak 1V. Za to jest milion powodów, dla których silnik z 1V nie będzie pracował poprawnie. Podstawowym jest gaz i jego wpływ na głowicę silnika. Ale to wszystko wyłoży ci Krzysiek, jeżeli spróbujesz się z nim skontaktować. Tylko to wymaga chęci. A tej widzę zabrakło.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-03-26 23:33:07 /


Witam,kilka wyjaśnień,kto chce więcej wiadomości niech pyta.
Nie miałem głowy do forum-leżałem w szpitalu,
Co zrobione w międzyczasie regenerowania gaźnika :
-głowica ,pierścienie,panewki,zawory,nowy parownik,kopułka,palec,przewody,pompa termostat,świece...pewnie o jeszcze kilku zapomniałem.
-silnik nie kuleje(prawie 10 na wszystkich cylindrach)
-pompa paliwa ok.(sprawdzana też bez gazu)
-Zapłon ustawiony książkowo.
-odnośnie "zrobienia" drugiego gaźnika to polegało na tym,aby nie przyjeżdżać z pierwszym bo....
-nie wymyślajcie śmiesznych rzeczy jak brak czy stare paliwo
-odnośnie chęci czy ich braku"uruchomienia samochodu to temat mojego gaźnika trwał od 07.2016 do 01.2017-dla mnie to wystarczy.

Proszę wyjaśnij co znaczy to zdanie:

Nikt normalny nie zakłada 1V, nie mówiąc o regeneracji.

Mysza liil (EM) Wyślij wiadomość Zdjęcie w profilu / 2017-03-25 12:33:35 N / zgłoś do
usunięcia 0

Pozdrawiam.

mlodyyoung / 2017-04-02 09:17:39 /


Znaczy to dokładnie tyle co: miejsce tego gaznika jest na zlomie

Mysza liil (EM) / 2017-04-02 11:33:39 /


>>silnik nie kuleje<<

To jaki masz z nim problem? Skoro nie kuleje, to ki ch..j wodę mącisz?
Zdecyduj się, czy kuleje czy nie. Już Ci pisałem, że gaźnik i to tak tragicznie prosty jak 1V nie może mieć znaczącego wpływu na pracę silnika. Praca silnika jest determinowana prze inne rzeczy, często dużo ważniejsze niż gaźnik. I to nimi powinieneś się zająć. Odróżnij w końcu REGULACJĘ SILNIKA od REGULACJI GAŹNIKA. Na filmach Chudera widać, że u niego gaźnik pracował poprawnie. Zamiast bić pianę, ogarnij resztę silnika.
Classmobille ujął to bardzo trafnie ja zawsze:
przyczyn kulawej pracy silnika po montazu gaźnika z koperty może być tyle ilu cyganow w kolejce po zasilek

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-02 17:31:46 /


-jak nie rozumiesz co czytasz to się nie wymądrzaj,napiszę jeszcze raz:
silnik pracuje tylko na gazie.

mlodyyoung / 2017-04-06 10:14:08 /


Jak masz założony gaz ? przestaw zapłon a zacznie jeździć na benzynie.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-06 10:21:47 /


-do myszy:

Nikt normalny nie zakłada 1V, nie mówiąc o regeneracji.

Mysza liil (EM) Wyślij wiadomość Zdjęcie w profilu / 2017-03-25 12:33:35 N / zgłoś do
usunięcia 0

Pozdrawiam.

mlodyyoung Wyślij wiadomość / 2017-04-02 09:17:39 N /

Znaczy to dokładnie tyle co: miejsce tego gaznika jest na zlomie
Mysza liil (EM) Wyślij wiadomość Zdjęcie w profilu / 2017-04-02 11:33:39 N / zgłoś do usunięcia 0

Z twoich przemyśleń wynika,że obrażasz nie tylko mnie ale i kolegę Chudera,
-ja założyłem gaźnik a on regenerował.

mlodyyoung / 2017-04-06 10:23:47 /


Było zadać pytanie na forum czy warto to regenerowac. Jeśli wiedzieliście obaj lepiej ze warto, to walczcie nadal z tym badziewiem które od nowości nie miało prawa działać. Jako przepustnica do gazu się nadaje, i przy tym bym pozostał, bo szału na benzynie ten pseudogaznik nie zrobi. Zainwestować było taczke złota w dwugardzielowy gaźnik z kolektorem i jeździć szczęśliwie.

Mysza liil (EM) / 2017-04-06 10:32:06 /


mlodyyoung Wyślij wiadomość / 2017-04-06 10:23:47 N / zgłoś do usunięcia 0 :)

Zacznij czytać, zamiast pisać. Nie możesz sobie poradzić z furą, to ją oddaj
do warsztatu ... a nie gitarę zawracasz.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-06 10:39:21 /


-nie prosiłem o twój komentarz,nie masz pojęcia po co jest to forum(z założenia fora tematyczne są do przedstawiania właśnie takich spraw)

mlodyyoung / 2017-04-06 12:28:45 /


,,silnik pracuje tylko na gazie,,


jeżeli chcesz aby silnik pracował na benzynie prawidłowo, to usuń instalacje gazowa, wstaw zdrowy gaźnik /filtr powietrza, szczególnie w silnikach V/
i będzie dobrze

zenonDWR / 2017-04-06 12:35:38 /


Na ten moment tak na moje to potrzebny jest ktoś, kto wykona regulacyjny pakiet startowy na aucie, bo dokąd to się nie stanie to dalej będzie gaźnikiem z koperty bez prawa życia. BTW dalej mi się wydaje na tę okoliczność, że nikt nigdzie nie zaglądał za wyłączeniem montażu i bez tego kogoś to się nie może wyjaśnić ta sytuacja raczej.

Classmobile / 2017-04-06 18:15:38 /


A my drogi kolego chcieli byśmy, abyś zaczął czytać to forum ze zrozumieniem (to dość rzadka umiejętność w obecnych czasach, jednak jakoś na tym forum jest inaczej i fajnie jak by tak zostało).

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-06 18:18:02 /


Synek, mogę się nie wymądrzać, podobnie jak wszyscy inni, ale wtedy Ty będziesz się z tym gaźnikiem "pierdolił jak matka z łobuzem".

Po pierwsze grzeczniej, bo cyfra tego wymaga.

Po drugie, uderzasz w pyskówki, zamiast merytorycznie pisać w celu znalezienia problemu.

Po trzecie, sam poczytaj swoje wypowiedzi, zanim napiszesz, żebym czytał ze zrozumieniem. Opanowałem Tę umiejętność na długo, zanim przestałeś na księdza mówić "batman". Oto i cytaty:
24-03 "nie chodzi na benzynie"
02-04 "silnik nie kuleje"
Nigdzie nie raczyłeś napisać, że chodzi poprawnie na gazie. Zrobiłeś to dopiero pyskując mi 06-04.

Za to raczyłeś nas wyśmiać przy próbie badania przyczyn:
02-04 "nie wymyślajcie śmiesznych rzeczy jak brak czy stare paliwo"
Jak już naprawisz tyle samochodów ile masz lat, to zrozumiesz, że pytanie o jakość zawartości baku lub jej brak ma sens i zamiast się oburzać, trzeba napisać: "Paliwo świeże i jest wystarczająco"

Widzę, że piszesz wyłącznie w celu zaognienia sytuacji i nie wykazujesz chęci odebrania pomocy. Nie odpowiedziałeś Grzesiowi na pytanie o gaz, zlewasz inne merytoryczne wypowiedzi skupiając się na swojej urażonej dumie.

Nie umiesz ZDIAGNOZOWAĆ SILNIKA to grzecznie czytaj to forum. Tu już wszystko na temat forda napisano. Także na temat Twojego problemu. Uwierz mi, każdy z nas, piszących do Ciebie znalazł by przyczynę w 10 minut. Ale Ty wolisz się rzucać jak wesz na kożuchu, zamiast próbować zdobyć nową wiedzę i nabrać doświadczenia.
Na mikserowym gazie można wyregulować w zasadzie każdego zajechanego trupa. Ale na benzynie za żadne skarby świata nie będzie chodził.

Szukaj na forum w wypowiedziach wszystkich obrażanych przez Ciebie ludzi. Wyśmiałeś najbardziej doświadczonych z nas.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-06 22:32:50 /


nic nie odpisujcie i niech sobie radzi z tym jak taki mądry

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-06 22:44:53 /


Bo nie zrozumiałeś drogi granadziarzu oczekiwań młodego miłośnika. Tu chodziło raczej o coś w stylu: Chuder oddawaj moje sto milionów...

Dodam tylko drogi kolego że doznałeś zaszczytu że Twoim problemem zainteresowali się tu tzw. guru. Brakowało tylko Krk który po numerze wybitym na twoim gaźniku dojdzie że masz nieoryginalny kolor tapicerki i MK który raz w życiu tu kogoś zbanował, ale nie obiecał nigdy że ostatni ;D

Ja od siebie dodam że po tym jak opisujesz pracę silnika wnioskuję że masz sporo korozji w przystopiach, po prawej stronie więcej oraz do wymiany progi i skrzynki resorów ;)

Teraz jeszcze raz spróbuj na spokojnie przeczytać sugestii chłopaków i napisz co zrobiłeś i jaki był tego efekt.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-06 23:55:03 /


Kolego jak już totalnie się poddasz do daj znać jacobowi81 a pozbędziesz Cię kłopotów z tym gaźnikiem i autem.

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-07 09:13:29 /


się

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-07 10:07:34 /


Fajnie jak jakiś "młody gniewny" się czasem przytrafi ;). Można się pośmiać przy śniadanku ....

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-07 10:17:32 /


-rozpisały się urażone panienki.
-urażeni fachowcy co im cyfry nie pozwalają-tylko na co?
Nie mam zamiaru odpowiadać na wasze śmieszne zarzuty i insynuacje-żale.
Żenada.

mlodyyoung / 2017-04-07 21:09:31 /


Weź się wypisz i idź na rentę.....

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-07 21:50:16 /


Tak z ciekawości zajrzałem na profil, a tam...
Możliwa pomoc: Udzielę pomocy w miarę swoich możliwości.
No i git, teraz lekarzu sam się lecz 8)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-08 00:28:08 /


mlodyyoung. Lekko słowa rzucasz. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a w swoim pierwszym wątku zapragnąłeś porozstawiać wszystkich po kątach. Nie potrafisz przyjąć słów krytyki na klatę ?? Więc spierdalaj drobnym kroczkiem w stronę bliższą Ci, a normalnemu ludziowi nie psuj więcej zdrowia/nerw.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-08 09:50:44 /


mlody mlody ...Jak zbluzysz się do tej "cyfry" po przeczytaniu tej piany mocno się zawstydzisz.Ogarnięcie pokory jeszcze widzę przed Tobą.:)

bon / 2017-04-08 11:04:00 /


*zbliżysz

bon / 2017-04-08 11:04:52 /


No coż, wygląda na to Chuder że koleżka sam rozwiązał problem :P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-08 11:39:01 /


do markokrk- "góra z górą się nie zejdzie ale......" .Do zobaczenia.

mlodyyoung / 2017-04-09 08:18:39 /


Dziekuje za reklamę :-)

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 09:26:22 /


Krew mnie jasna kurwa mac zaleje!!! Co za gówniarz. Pod groźbą usunięcia mnie z forum nie cofne ani jednego słowa które napisałem. Za kogo się uważasz? Ludzie po których jedziesz, takie gówniane gaźniki zjadają przed sniadaniem. Poza tym, jak mama z tatą nie wychowali cie na normalnego człowieka i potrafisz tylko wymagać od innych, to nie jest miejsce dla Ciebie. Nikt tu nie jest panienką, tylko mamy od lat szacunek do siebie. Jeśli czepiasz sie Chudera, Granadziarza i innych, raczej bądź pewny na 1000% że możesz mieć racje. To forum zawsze było więcej warte niż inne ale ty tego nie rozumiesz. Kup sobie opla astre i w....

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-09 17:59:41 /


A ja proponuję, żebyśmy się wszyscy uspokoili, co? Skończmy to już. Kolega ma problem z gaźnikiem i tyle, napisał co miał napisać i już. Reszta jest do załatwienia między nim a Chuderem.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 18:12:03 /


Filet, dobrze pojechał.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 18:17:41 /


Też proponuję spokój. Szkoda zaśmiecać forum, a niereformowalni są niereformowalni. Działamy na tym forum od lat i nie ma co się stresować. Pewnie jeszcze nie jeden młodociany stażem forumowym nas zaskoczy swoim temperamentem.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 18:34:19 /


Mieliśmy już młodych gniewnych na forum i zaryzykuję stwierdzenie, że wszyscy się sami wyeliminowali. AMEN.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 19:13:25 /


Amen

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-04-09 20:44:50 /


Amen. No i fajno!

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-09 21:04:10 /


A może w ramach rozrywki pośmiejemy się z dawnych gniewnych paciuloków? Macie w pamięci jakieś fajne akcje?
Było kultowe bujanie budom, była igła w cylindrze ale to raczej kulturalne i merytoryczne rozważania, problemy tylko niecodzienne. Ale pamiętacie jakieś godne odświeżenia awantury młodych wilków?

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 01:07:57 /


Kiedyś, chyba Trójkąt zaproponował jakiemuś młodemu włożenie szmaty do baku i podpalenie (bez aluzji do Zapka;)). Jak mnie pamięć nie myli, sprawa dotyczyła problemów z LPG w jakimś Seacie.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 07:33:37 /


Zapku odnośnie tej budy to było pytanie: Czy częsie budom przy potforku? (pisownia oryginalna) :)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 08:35:05 /


była też akcja z Clasem, ale wpisy zostały usunięte

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 09:12:22 /


ktoś kiedyś na gryźlinach dolewał oleju do skrzyni przez otwór od lewarka :-)
Oczywiście po konsultacji z podchmielonym gronem specjalistów ;-)

Szramek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 12:22:54 /


A z kim to Stich ucinał sobie przyjemne pogawędki dobre lata świetlne temu? Też do zostało usunięte czy można sobie przypomnieć te wyrafinowane inwektywy jakie wówczas padały?

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 13:06:24 /


chyba z rozjechanym

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 13:26:54 /


Chyba mistrzem ciętego słowa był kolega Zakrzak, choć ciężko przytoczyć konkret bo działalność miał bujną i bardzo obszerną to w wyścigu do statuetki chyba jedynie może mu dorównywać Adaś Scaramanga :)

Ale doprawdy nie wiem który lepszy o ile da się to porównać.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 14:15:57 /


owszem, bywało, że nie mogłem znaleźć wspólnego języka ze Sticzem, ale żeby odrazu inwektywy... ;)
Poza tym, Zapkowi chodziło chyba raczej o "problemy techniczne" a nie spięcia personalne ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 14:37:13 /


byl jeszcze taki milusi Filip I chyba Ariel od Cult Stylu na Granadzie.
Odpuscili juz sobie Fordy, czy zluzowali pompki I ciesza sie furami I zyciem w spkoju?:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 15:27:12 /


A był też kolega co opierdzielił MK , że się tylko czepia .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-10 20:02:18 /


Ale zawsze można zacząć od nowa wy cwaniaczki jedne w swoich kijowych furach !
Byście się za robotę wzięli, lenie jedne a nie głupoty w głowie, czas tracą tylko.
Ojciec by wziął na kolano, jednego z drugim, dupsko przetrzepał to od razu by bezrobocie w kraju spadło.
Nieroby.

;-)

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-11 21:28:05 /


U nas w Wielkopolsce bezrobocie minimalne, więc ......

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-11 22:01:53 /


Bez przesady i urazy, ale fanów Rydzyka i Jarka to u nas na palcach policzyć...

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-11 22:04:44 /


Bezrobocie? U nas, w Polsce? Buahahaha, śmieszny żart :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-11 22:14:20 /


Bezrobotni są ci którym się nie chce robić lub meczy ich prace i więcej gadają niż robią, dla tych co maja trochę oleju w głowie i pracować chcą to praca jest tylko trzeba chcieć pracować.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-11 22:18:21 /


dawno tu nie zaglądałem
cały czas coś się tu dzieje :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-04-26 07:31:40 /