logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » hamulce » Prośba do kolegów i koleżanek z Elbląga i okolic!!!

Prośba do kolegów i koleżanek z Elbląga i okolic!!!

Witam
Słuchajcie potrzebuje pomocy jutro w godzinach nie wiem jeszcze jakich jadę do Elbląga odebrać autko, które tam jakiś czas temu zakupiłem...oglądałem itd jest to stary ford ;P Całą sprawa się poprzeciągała ze względu na brak OC, ale już jest.

Dobra do rzeczy auto ma najprawdopodobniej padniętą pompę hamulcową...pech ci chciał, że akurat nie jest ona od forda co gorsza do tego forda pompa od granady/capri/taunusa nie powinna podpasywać.., ale udało mi się nabyć coś co zwie się zestawem naprawczym do pompy :D i tu jest cały myk pogrzebany ani ja ani arek tego nigdy nie robiliśmy tz. potrzeba jak najwięcej par rąk a co ważniejsze pomysłów i wiedzy jak to dokładnie zrobić :D Prosiłbym jeżeli ktoś jutro ma czas/chęć/możliwość najlepiej w godzinach popołudniowych to czy mógłby się zjawić i nam pomóc ?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 16:38:06 /


No masakra... Przyjechał bym i pomógł-chociaz nigdy tego nie robiłem;] najwyżej bym duchowo wspierał;] ale pech chciał ze jade do warszawy chyba po południu jutro;/

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 16:42:11 /


joko CHYBA regenerował kiedyś chyba pompę hamulcową, ale fordowską :) przypuszczam że w innej jest podobnie.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 16:45:07 /


no każda wiedza sie przyda bo nasłuchałem sie już od mechaniorów o smarowaniu gumek wazeliną (nie wiem co dokładnie gościu chciał mi przekazać;P) o moczeniu gumek....o specjalnych szczypcach.......

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 16:55:01 /


Szczypce będą potrzebne do ściągnięcia zegera.Filozofi wielkiej nie ma,ważne żebyś nowe gumki pozakładał tak samo jak stare były założone no i kolejność montażu ważna.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 17:22:53 /


Kolego moge ci jutro pomóc bo akurat mam wolne z wyjątkiem godzin 11-13
napisz co to za ford bo mam aktualnie pompe z serwem od taunusa tc3 którą miałem sobie zakładać no ale...,przy naprawie tamtej też nie widzę problemu
jeśli zestaw naprawczy jest odpowiedni, jak co to dzwoń.

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 20:52:07 /


oki godziny późno-popołudniowo wieczorne na pewno od 16 w zwyż. no niestety pompa od taunusa nie podejdzie. oki będzie dzwonił pozdrawiam

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 21:37:52 /


jest jescze opcja zakupienia pompy na auto złomie w jegłowniku jestem tam stałym klientem może coś dopasujemy z tym że czynne do 17.

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 21:56:51 /


nietykalny no nie wiem czy sie uda przed ich zamknięciem bo ok 17 tej startujemy z Gdańska...no mam zestaw reparaturek.... miejmy nadzieje że dobry....ale tak z ciekawości widziałeś tam może jakieś starego patrola na tym szrocie albo taki wynalazek jak nissan laurel ? Bo właśnie podobno taka tam jest pompa w sumie generalnie wizualnie się zgadza w tym co mi w sklepie pokazali, ale w razie W będziemy coś kombinować :d

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-20 15:06:50 /


Skun - sprawa jest banalnie prosta o ile bebechy po zdjęciu pierścienia zabezpieczającego nie wystrzelą o ścianę (to mi się przydarzyło) wkłądasz nowe uszczelki na miejsce stareych , składasz w takiej samej kolejności jak wylazło i gotowe - w domu zrobisz sobie porządnie bo na miejscu pewnie nie będziesz miał możliwości żeby wszystko poczyścić ładnie. Jedyne narzędzia jakie potrzebujesz to komplet kluczy żeby odkręcić pompę i przewody ham. + szczypce do segerów ewentualnie 2 gwoździe zamiennie.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-20 20:56:28 /


Ale najpierw to trza było kupić właściwy zestaw uszczelkuff :) czego Skun nie uczynił, więc założylim pompę od Taunusa i padakę zwieźlim do Gdańska :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-21 01:09:43 /


Buahha MEGA GIGA PODZIĘKOWANIA DLA NIETYKALNEGO !!!! Mam stary u Ciebie dług wdzięczności!!!!! Bez tego gościa nic byśmy nie zdziałali a tak szczęśliwie dotarło do 3M :D

Wielkie Thx też dla Arka :D:D:D: :D Tu nie ma się co rozpisywać bo ten burak zawsze jest wtedy kiedy go potrzeba ;D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-21 01:31:14 /


SKUN wieśniaku no chciałem do tego Elbląga skoczyć, kurde to może bym coś poprzeszkadzał .. ale w robocie byłem :D:D:D
Jak by to miało być w sobote .. to bajera .. wybieraj jakieś wolne dni na kupno padła wszelkiej maści co ?
Pozdroofka ;)

cortinas !G.O.P! / 2009-03-21 10:23:01 /


No widzę że dotarliście do gdańska więc spoko a na przyszłość kupuj samochody z chamulcami...Pozdro dla was chłopaki i dla wszystkich co o 11 w nocy robią pompy chamulcowe.

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-21 17:23:17 /