logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Półka tylna w capri mk2/3 - dorobienie

Półka tylna w capri mk2/3 - dorobienie

Witam
poszukuje jakiś rozwiązań dotyczących zrobienia sobie własnej półki do capri. W tej chwili mam jakąś samoróbkę ale jest za ciężka, u Joka wyłamała plastiki ciężka półka więc szukam innego materiału z którego można by zrobić półkę. Wzór na półkę mam , ale nie wiem z czego ją zrobić. Chodzi o to żeby materiał można było łatwo kupić w rozsądnej cenie , a do tego żeby nie był zbyt ciężki ale jednocześnie na tyle sztywny żeby wytrzymać ciężar jakiś nie dużych głośników :) Wiem że takie rzeczy tylko w erze ale może ktoś już przechodził temat :)

PS.
Ostatnio ktoś sie podjął zrobienia zderzaków dwójkowych z laminatu czy czegoś podobnego, może tylną półkę dało by sie zrobić takim sposobem ? :)

pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 09:26:09 /


Kohaś, ostatnio ktoś się ogłaszał, że zrobił takie półki z laminatu i wrzucił na allegro ale cena 300pln z tego co pamiętam nie zachęcała do zakupów :/ Aha, nie wiem jak z wagę takowej.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 10:42:28 /


no właśnie cena 300zł za sztukę to lekka przesada jak dla mnie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 11:00:35 /


ja do siebie dorabiałem ze sklejki. materiał dość wytrzymały, lekki i dostępny w każdym markecie budowlanym ale jak chcesz mieć profilowaną jak oryginał to trzeba troszkę rzeźbić i kleić ;)

szkodnik_wFe / 2009-03-28 15:01:38 /


A chciałbyś, żeby ile kosztowała- 50 PLN i robocizna w cenie?

Witan. Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 15:13:38 /


Witan o tym co bym chciał możemy porozmawiać na jakimś zlocie, ale zanudze cie na smierc pewnie. Tutaj wyraziłem tylko swoją opienie że 300zł to dla mnie dużo jak za kopie półki do capri. Szkoda że swojej połamanej oryginalnej półki nie sprzedałem za takie pieniądze :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 17:45:11 /


Kochas jak nie zależy Ci na oryginalnych profilowaniach to tak jak Szkodnik napiszał, sklejka gr 6mm powinna dac rade, na wyciętą deske można naciągnąć materiał podobny do reszty wnetrza i gotowe. Koszt nie powinien przekroczyć 50zł pod warunkiem że wykonasz ją sam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 19:38:02 /


Jak macie wzór połki to mozna zrobic z żywicy poliestrowej i maty szklanej. Jest Super lekkie i bardzo wytrzymałe, ja własnie sobie robie, to za pare dni dam znac jak co i jak.

qtylovsky Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-03-10 20:28:01 /


nic nowego nie napisałeś. niejaki Eddie zrobił kilka sztuk, a ci co kupili raczej zadowoleni są...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-03-10 20:40:10 /


ja mam i jest ok ,qtylovsky wpadnij w weekenda to Ci zaprezentuje

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-03-10 22:44:13 /


dzieki, :) ale juz zrobilem ze starej polki, bylo troche przy tym pracy ale jest okej, tylko teraz nie wiem czym okleic zeby bylo ladnie i zeby mozna bylo ladnie dopasowac do tych nierownosci

qtylovsky Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-03-11 14:10:45 /


Hej - odgrzeje kotleta. Mam reprodukcję półki już od dawna w aucie, ale zamarzyłem sobie, że zanim sprzedam to okleję te otwory w półce wykładziną tak jak było w oryginale, aby kolejny własciciel nie musiał się tym martwić i wydawac na to kasę.
Czy ktoś sam juz to robił? Skąd wziąć taką szarą wykładzinę to tych kwadratowych otworów jaka była w oryginale? Jak najbardziej zbliżoną kolorem i fakturą do tego co było ori.
Może ktoś ma ochotę to dla mnie zrobić?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 16:19:00 /


No dobra
Szybko znalazłem
https://www.capriclub.co.uk/Parcel_Shelf_Carpets--product--762.html

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 16:20:37 /


Znalazłem jeszcze trochę tańsze
https://newtoncomm.co.uk/products/mkii-iii-capri-carvell-parcel-tray-carpet?variant=8565790375987

Tak wiem, że i tak drogo, ale nie mam teraz raczej szans na jeżdżenie po hurtowniach i Komfortach i szukanie czegoś tańszego co na końcu wyjdzie, że starcilem cały dzień i przejechałem 100km i na końcu krzywo wytnę....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 16:34:52 /


Jak ktoś ma taki dywan i może mi to wykleić to proszę o szybkie info. Chciałbym ewentualnie jutro zamówić co trzeba póki jestem w UK, bo wysyłka tania. A do Polski już nie.
Może ktoś chciałby też zestawik?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 18:07:35 /


Kupuj w UK gotowca. Tak jak piszesz, najeździsz sie, naszukasz, na wkurzasz - ktoś już kiedyś odrobił pracę domową i nie jest tragicznie droga.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-17 15:22:29 /


Nie ma tragedii przy tym ile potrafią kosztować idealne ori, a na to ja reprodukcje i tak chętny się znajdzie, może z czasem nawet i ja bo moja jest polamana za to materiał mam bdb i bym sobie pokombinowal z 2

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-01-17 18:37:37 /