logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Jak zdjac te cholerna deske

Jak zdjac te cholerna deske

Witam. Czy ktos moglby mi powiedziec jak zdjac deske w mkIB? Chodzi tylko o ta "drewniana" oslone na zegary, z tymi pierscieniami i kontrolkami. Chcialem ja nieco zregenerowac, ale kurna nie moge jej zdjac. Jakis tajemny zaczep trzyma ja na wysokosci kierownicy, od spodu. Reszta odczepiona. Lub nie byla przyczepiona.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-29 16:30:25 /


musisz zdjac dolne plastiki wokół kierownicy. dolne mocowania atrapki sa przykręcane, a górne powinny wyskoczyć. Chyba że atrapka już była kombinowana i połamano mocowania ,to pod drewnianą okleiną mogą być wkręcone chamsko wkręty.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-29 17:58:21 /


nie ma chamskich wkrętów. Zdejmij dolne plastiki. Sa trzy wkręty od spodu tej maskownicy jeden z lewej drugi po srodku (na orawo od kierownicy) i trzeci nad miejscem gdzie byłą popielniczka. Uważaj na rado bo jest do niej przymocowane.

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-29 20:52:17 /


No to ze radio zamocowane to juz wiedzialem wczesniej :) Jutro do tego podejde drugi raz, i od razu zamontuje nowa dzwignie zmiany biegow. Udalo mi sie dorwac chromowana od C3 :)

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-29 21:43:03 /


Nie połam plastików bo 90% tych maskownic ma połamane mocowania pod wkręty a później luźno sobie lata ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-29 23:15:01 /