logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » otwierany dach do dziobaka

otwierany dach do dziobaka

interesuje mnie czy otwierany dach od TaunusaII pasuje do dziobaka(niestety mam dziure w dachu po szyberdachu i nie wiem czy lepiej bedzie ja zaspawac czy wstawic otwierany)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-05 13:19:30 /


Oryginalny szyber to nie taka prosta sprawa :( potrzebne są specjalne wzmocnienia dachu, kanały odprowadzające wodę itd. Zaspawanie to też nie takie hop-siup, więkrzość polskich tjuneroof na chama wyrywa jedno z żeber usztywniających i dach jest zwichrowany - u mnie tak było, więc w/g mnie najlepiej będzie wstawić zewnętrzny szyberdaszek - taki szklany. No ale dla chcącego nic trudnego :)

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-05 17:33:42 /


Jeżeli jest to dziura po nie oryginalnym szyberdachu to będzie problem z zamontowaniem oryginału ( szyny , mocowanie odpływu ), pozostaje tylko zaspawać albo wstawić zwykły uchylny szklany. Chyba że masz dermowy dach, to możesz wstawić szyber z dermą zamocowany na stałe , tylko po to żeby jakoś to zgrabnie wyglądało. To właśnie ja pisałem, że mam ten dermowy właz od Taunusa II.
Pozdrawiam

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-06 11:29:13 /


Tak sobie mysle ze plastikowy szyber do dziobaka to profanacja..
Proponował bym zaspawac lub wstawic oryginalny szyber - jak by co to moge oddac kompletny z szynami.. chyba nawet korbke gdzies mam..- Bydgoszcz.

wojtt Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-01 19:05:53 /


co do szyberu to mialem na mysli oryginal z
dziobaka ale widze ze jest nie do dostania.niestety kupilem dzioba z wstawionym szyberem :( ale juz jest wymontowany i bedzie zaspawany :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-02 18:38:16 /


no i nici z szyberdachu
dach zostal zaspawany :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-19 20:48:03 /