logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Warsztat w Szczecinie...

Warsztat w Szczecinie...

Mam maly problem, w Granadzie musze w nastepnym czasie wywazyc wal bo denerwuje przy 60-80km/h. Niby nic, ale rozmawialem z kumplem z warszawy ktory dal wywazyc wal od Transita za 150 zlotych, teraz gdzies na forum wyczytalem ze ta sama procedura w Granadzie kosztuje stowe. Pojechalem do warsztatu (tu w Danii) i wywazanie bedzie mnie kosztowalo 400... Euro...
Teraz tak, mam kolege w Szczecinie ktorego iatk chcialem odwiedzic, przeliczajac bene i sama naprawe (o ile to prawda ze kosztuje tyle a tyle) to bede mial 250 Euro w kieszeni. Teraz Pytanie, czy ktos z okolic Sczecina zna w samym Szczecinie czy w okolicy jakis Warsztat ktory moglby sie tym zajac? Chodzi mi o warsztat "normalny", nie fuszerow typu Pan Gienio ktory mi tam wstawi wal od Zuka.
I chcialbym tez wiedziec na czym polega wywazanie walu? Tutaj musial bym zostawic Auto na dwa dni w warsztacie... Ile to zachodu? da sie zrobic w sobote przed poludniem? Czy w Polsce warsztaty maja otwarte w soboty? Tutaj kazda pierdole trzeba zamowic, nawet kol ci na poczekaniu nie wywaza...

Sorry za glupie pyatania, ala naprawde niemam pojecia, i nie chce oddac Auta do jakichs kretynow...

Zombie / 2009-04-28 10:04:39 /


Co do samego wyważania to wygląda to podobnie jak wyważanie kół, zamiast nabijać odważniki się je łapie do wału za pomocą spawarki :-) Natomiast gdzie to można zrobić w Szczecinie to nie wiem, myślę, że ludzie ze Szczecina wiedzą, ponadto w necie na pewno znajdziesz. I nie jest to droga operacja, jak byłem u Jarka to Ludwik skracał i wyważał wał, nie pamiętam dokładnie za ile, coś koło 150 - 250zł, zaznaczam, że skracał i wyważał. Jarek powie więcej lub Ludwik.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-28 10:47:14 /


Ach... To jednak dobrze myslalem. Dzieki. Co do ceny, nawet jak bedzie kosztowac 300 to itak wyjdzie taniej...

Zombie / 2009-04-28 10:57:59 /


WItam. Na zielonogórskiej masz zakład o nazwie KARDAN robiłem u nich wał dwa razy. To dobry zakład, dobrzy fachowcy ale też nie są tani 3 lata temu płaciłem ok 250zł a już dwa lata temu coś ok 280-340zł +VAT bez możliwości jakiejkolwiek negocjacji. Telefon do nich 091 453 21 66 kom 607 729 183 www.kardan.szczecin.pl

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-28 22:17:39 /


Super, dzieki za info.

Zombie / 2009-04-29 08:07:27 /


rowniez polecam kardana, robia bez zastrzezen

zawsze zawozilem im wal luzem, ale pewnie bez wiekszego problemu zdejma go z samochodu - trzeba zapytac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-29 09:33:35 /


witam jak byś miał problem z demontażem możesz wpaść do mnie do Stobna tj pod Szczecinem nawet nie daleko od zielonogórskiej jak co to dzwoń pod nr 505 714 833
bez problemu moglibyśmy go zdemontować lub sam byś sobie ściągnął na kanale.

zibik / 2009-04-29 10:05:27 /


no i właseni sobie przypomniałem ze ja skracałem jeszcze wał, więc samo wyważenie może być tańsze. PZDR

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-29 13:28:18 /


Super. Dzieki wielkie. Najpierw tam bede dzwonil, potem zobaczymy.
Jak juz to wstawiam im Auto, niech se wyciagaja. Mowie tutaj kosztuje to okolo 400 Euro, niech bedzie 500 Zloty w Polsce, to itak nie warto sie klasc pod Auto :).
Pozatym jakby co to jest kogo opieprzyc, a noz widelec piniundze na nowe Auto dostane? ;P

A jakby co to zadtryndam czy tak czy siak, moze jakies Pifko w Weekend?

Zombie / 2009-04-29 15:59:27 /


W zeszłym roku wyważałem wał w granadzie to zapłaciłem 100PLN, ale to było w Poznaniu i wał miałem wymontowany.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-29 16:02:27 /


Wlasnie dlatego zes napisal zaczalem sie tym interesowac. Bo i kumpel z Wawy pisal ze w Transicie (gdzie wal jest duzszy) placil 150, bez wyciagania. Pozyjemy zobaczymy.

Zombie / 2009-04-29 17:54:44 /